Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули" (або, що рік прийдешній нам готує)
ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули"
DaishiДата: Четверг, 25.11.2010, 17:12 | Сообщение # 101
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1377
Авто: Cee'd 1.6МТ, BMW X5 e53
Зарегистрирован:
10.09.2008
Репутация: 45
Статус: Отсутствует
Упс, чуток опоздал, спасибо за ссылку smile

Снова колеса, снова дороги,
Только луна, как шоссе, без конца...


Сообщение отредактировал Daishi - Четверг, 25.11.2010, 17:13
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 17:17 | Сообщение # 102
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (galchonok)
на образу не прореагую

Буду искренне признателен за указание в личку в чем я позволил себе обидеть одноклубника.

Добавлено (25.11.2010, 16:17)
---------------------------------------------
Цитата с приведенной ссылки: "Текст законопроекту до другого читання 15.11.2010" - это последнее, на что есть ссылка по данному адресу.
Где окончательный вариант НК, который вышел после второго чтения?


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 17:17 | Сообщение # 103
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
paxomov, без образ, але може варто прислухатися до того, що говорить Галя?
Ну не хочеш розуміти мене, хоча я пояснив, що мене цей кодекс не дуже грузить, але я частково вивчив його і розумію проблеми інших.
Тоді послухай galchonok, вона то бухгалтер з великим досвідом і веде бухгалтерію дуже багатьох підприємств і чітко розуміє ситуацію. Може ти таки не до кінця розумієш, що твориться і проти чого виступають підприємці? Я не спорю, є і такі, що просто не хочуть платити, є такі які об'єктивно проаналізували ситуацію і чесно протестують, а є такі які не сильні в бухгалтерії/юрисдикції, не можуть пояснити чітко свої проблеми, але розуміють, що буде ПОПА...
 
galchonokДата: Четверг, 25.11.2010, 17:21 | Сообщение # 104
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
добавлю від себе я не підприємець і мій чоловік також, а батьки наші пенсіонери
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 17:22 | Сообщение # 105
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (igorbady)
не можуть пояснити чітко свої проблеми, але розуміють, що буде ПОПА...

Это равносильно, что измерят среднюю температуру по больнице. Что значит просто чувствуют? Я чувствую, что все будет хорошо. Чем их "чувствуют" более весомое чем мое?
А galchonok вообще должна быть рада. Захочет, так будет оказывать услуги по своей специальности.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 17:23 | Сообщение # 106
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Где окончательный вариант НК, который вышел после второго чтения?

Не надоїло необ'єктивно спорити? angry
В цілому варіант, який є на сьогодні, відповідає проекту, а практично всі зміни відносно проекту публікуються в пресі! Не бачив проекту, не слідкуєш за процесом, не розбираєшся в ситуації, але спориш! Та ще й ображаєш своїми фразами підприємців, які тут на сайті, ставиш всіх в одну лінійку - не хочуть платити! Є й такі, це факт, але ж не рівняй всіх під одну лінійку! Повторю ще раз: проблема не просто в підвищені податків (хоча для дрібних підприємців на переферії і це проблема).
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 17:27 | Сообщение # 107
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (igorbady)
Не надоїло необ'єктивно спорити?

Объективно спорить не надоело.
Quote (igorbady)
Та ще й ображаєш своїми фразами підприємців

Кого обидел - искренне извеняюсь.
Quote (igorbady)
для дрібних підприємців на переферії і це проблема

Для тех же мелких предприятий на переферии в том же проекте (пока только проекте) предусмотрено ставка от 20 грн. И она выноситься на рассмотрение местных советов.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 17:37 | Сообщение # 108
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Это равносильно, что измерят среднюю температуру по больнице. Что значит просто чувствуют?

читай уважно, не "чувствують", а "розуміють". Для мого знайомого-підприємця, ну не сильний він в законодавстві, достатньо було моїх непрофесійних роз'яснень "на хлопський розум". І він зрозумів "ПОПУ". І таких, повір, в регіонах дуже багато, я це мав на увазі.

Quote (paxomov)
А galchonok вообще должна быть рада. Захочет, так будет оказывать услуги по своей специальности.

Але як бачиш, не рада, бо розуміє, до чого це приведе в кінцевому результаті. Якщо дуже грубо сказати, то новий одатковий кодекс - покращення для "непідприємців", але в дуже короткій перспективі, а далі може бути "ПОПА" і набагато гірша, ніж зараз.

Добавлено (25.11.2010, 16:29)
---------------------------------------------

Quote (paxomov)
Для тех же мелких предприятий на переферии в том же проекте (пока только проекте) предусмотрено ставка от 20 грн. И она выноситься на рассмотрение местных советов.

Зараз також ставка до 200 (нижню межу не пам'ятаю), тільки практично для всіх чомусь встановлена на рівні 200грн. Вгадай, що буде? wink

Добавлено (25.11.2010, 16:37)
---------------------------------------------
А тепер домашнє завдання: знайди статтю, коли підприємець сплачує 600 грн незалежно від виду діяльності і кількості населення і вгадай, що буде?
Підказка: жіночка живе в селі, а торгує шкарпетками на базарі в обласному центрі за 20 км., а там окрема адміністрація, податкова, тобто інший регіон, з точки зору податкового кодексу wink

І ще раз повторюся: все-таки не це основна проблема - податок в 600 грн.

 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 17:47 | Сообщение # 109
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (igorbady)
жіночка живе в селі, а торгує шкарпетками на базарі в обласному центрі за 20 км., а там окрема адміністрація, податкова, тобто інший регіон, з точки зору податкового кодексу

Наверное я действительно, что-то пропустил. Налоги теперь у нас платятся не по месту регистрации ЧП, а по месту осуществление предпринимательской деятельности?

Добавлено (25.11.2010, 16:43)
---------------------------------------------
Те кто отстаивает реально для себя неподходящие статьи кодекса - идут и договораваются, ищут компромисы. А кто воду пришел побаламутить, тот заявляет, что никто никого не уполномачивал вести переговоры с властью. Вот и вся разница.

Добавлено (25.11.2010, 16:47)
---------------------------------------------

Quote (igorbady)
все-таки не це основна проблема - податок в 600 грн.

Конечно не эта проблема. Не надо быть "семи пядей во лбу", чтобы понять, что протестуют многие против ужесточения контроля. Против того, чтобы могли прийти и проверить работает ЧП-шник сам или у него есть не оформленные рабочие, которым он платит деньги и не платит с них налоги.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 17:48 | Сообщение # 110
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
paxomov, давай відповім тобі в ЛС, а ти сам напишеш тут, пропустив, чи не пропустив, якщо бажаєш бути чесним і сміливим. І після цього я більше не сперечаюся тут з тобою, щоб не забруднювати тему smile
 
galchonokДата: Четверг, 25.11.2010, 17:54 | Сообщение # 111
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
которым он платит деньги и не платит с них налоги

smile ще можна зачіпити не менш болючу тематику "заробітчан", котрі також шлють з Європи і Росії по вестерн-юніон мільйони...і ніхто не вимагає від них офіційних пояснень джерел отримання доходів і оподаткування
цілком підтримую позицію що потрібне офіційне працевлаштування, з лояльною системою оподаткування доходів (ось тоді вона вийде з тіні)
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 17:58 | Сообщение # 112
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (igorbady)
давай відповім тобі в ЛС

Давай.
Quote (igorbady)
більше не сперечаюся тут з тобою

Мне очень жаль, что альтернативная точка зрения воспринимается как обычный спор.
Quote (igorbady)
щоб не забруднювати тему

Если наша даилог это загрязнение темы, то без малейшего сожаления уйду из нее и не буду просматривать. (Оставим это на рассмотрение модератора) Но если мы все отдаем себе отчет, что в государстве живут не только частные предприниматели, налогооблажение с которых существенно не пересматривалось долгое время, а пенсионеры, гос служащие и многие другие незащищенные слои населения, то будьте добры дорогие ЧП внимать и, что самое главное, брать во-внимание позицию других граждан.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
SmartBotДата: Четверг, 25.11.2010, 18:00 | Сообщение # 113
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3670
Город: Киев
Зарегистрирован:
12.01.2008
Репутация: 371
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
чтобы понять, что протестуют многие против ужесточения контроля

Контроля или все-таки притеснений и поборов со стороны налоговой, а этот НК налоговой дает разгул по-полной, чего только ведение кассовой дисциплины с РРО (ЭККА) стоит. И так правды нигде нет, а тут еще кому-то(налоговой) законодательно руки развязывают.


Cee'd 2.0 AT Mars Red (Made in SlovaKIA) Саша (Киев)
Курите Cee'd RTFM и будет вам счастье.
Не злите меня и так уже трупы прятать некуда!.. Шучу я шучу, на самом деле мест полно...
Если у вас нет времени читать правила форума, то у меня нет времени отвечать на ваши вопросы!
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 18:07 | Сообщение # 114
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Оставим это на рассмотрение модератора

или galchonok, как создателя темы, которая хотела отслеживать нововведения в налогооблажении.

Добавлено (25.11.2010, 17:04)
---------------------------------------------

Quote (SmartBot)
чего только ведение кассовой дисциплины с РРО (ЭККА) стоит

А чего здесь бояться? Того, что теперь будет сложнее продать в темную?

Добавлено (25.11.2010, 17:07)
---------------------------------------------

Quote (igorbady)
ти сам напишеш тут, пропустив, чи не пропустив, якщо бажаєш бути чесним і сміливим

Да признаю - пропустил.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
galchonokДата: Четверг, 25.11.2010, 18:14 | Сообщение # 115
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
Quote (SmartBot)
этот НК налоговой дает разгул по-полной

введено новий вид перевірок зі сторони органів державної податкової служби "Фактичні" перевірки, без попереджень, повідомлень, заходимо-беремо що нам (тобто -ЇМ) потрібно і йдемо далі. Це черговий розгул для корупції.
paxomov, напевно вам не доводилось бути присутнім при перевірках податкових органів, особливо коли бухгалтер на 1000% діє згідно чинного законодвства, а йому кажуть що десь там в кулуарах є роз"яснення ДПАУ, яке зводить на ноль всю роботу бухгалтера і пишуть акт (прав чи не прав платник -мало гребе контролюючі органи-бо у них ПЛАН- ви таке слово чули) . А платник далі починає судові тяжби....кожен податківець має доведений ПЛАН - готівковий і окремо в бюджет. Тепер у фіскальних органів буде куча ПРАВ а у платників податків -ОБОВ"ЯЗКИ. smile

Добавлено (25.11.2010, 17:14)
---------------------------------------------

Quote (paxomov)
или galchonok, как создателя темы, которая хотела отслеживать нововведения в налогооблажении.

все нормально smile продовжуємо...істина десь поряд
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 18:18 | Сообщение # 116
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (galchonok)
paxomov, напевно вам не доводилось бути присутнім при перевірках податкових органів

Доводилось.
Quote (galchonok)
платник далі починає судові тяжби....

Моя контора их неоднократно выигрывала. Если нет желание доказывать свою позицию, то есть выход - платить.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
SmartBotДата: Четверг, 25.11.2010, 18:24 | Сообщение # 117
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3670
Город: Киев
Зарегистрирован:
12.01.2008
Репутация: 371
Статус: Отсутствует
paxomov
Штрафы за нарушения по кассовой дисциплине самые высокие. Для примера, при проведении проверки на рынке тупо вырубают свет, проходила у тебя операция продажи или нет - near bird за невыдачу чека - штраф, за несоответствие суммы в кассе - штраф....кстати, ГАИ вернуло себе все полномочия касаемо засад, расположения автомобилей в нас. пункте, объезд ямы по встречке - уже штраф, разве это уже не показатель того, что их деятельность направлена на поборы, а не на превентивные меры. также и с НК - намерения благие, реализация - налоговый прессинг.


Cee'd 2.0 AT Mars Red (Made in SlovaKIA) Саша (Киев)
Курите Cee'd RTFM и будет вам счастье.
Не злите меня и так уже трупы прятать некуда!.. Шучу я шучу, на самом деле мест полно...
Если у вас нет времени читать правила форума, то у меня нет времени отвечать на ваши вопросы!
 
galchonokДата: Четверг, 25.11.2010, 18:30 | Сообщение # 118
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Моя контора их неоднократно выигрывала. Если нет желание доказывать свою позицию, то есть выход - платить.

в нашій провінції "бажання доказувати" ще далеко не все вирішує

Добавлено (25.11.2010, 17:30)
---------------------------------------------

Quote (SmartBot)
Штрафы за нарушения по кассовой дисциплине самые высокие

причому нова "мулька"
проводять інвентаризацію, в тебе недостача, нехай незначна (в роздрібній торгівлі з великим асортиментом не без недостач і пересорту), ну от і паяють тобі продаж товару якого невистачає в порушення операцій з використанням РРО (не пробито по РРО) , а це 500%
пс. тоді ставлять бухгалтерів в позу Періс Хілтон, як на авці SmartBotа


Сообщение отредактировал galchonok - Четверг, 25.11.2010, 18:32
 
SmartBotДата: Четверг, 25.11.2010, 18:36 | Сообщение # 119
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3670
Город: Киев
Зарегистрирован:
12.01.2008
Репутация: 371
Статус: Отсутствует
Кстати слышал что ЭККА, кот. гос-во будет выделять, должны быть подключены к инету на сайт налоговой, неужели правда?

Cee'd 2.0 AT Mars Red (Made in SlovaKIA) Саша (Киев)
Курите Cee'd RTFM и будет вам счастье.
Не злите меня и так уже трупы прятать некуда!.. Шучу я шучу, на самом деле мест полно...
Если у вас нет времени читать правила форума, то у меня нет времени отвечать на ваши вопросы!
 
galchonokДата: Вторник, 30.11.2010, 15:12 | Сообщение # 120
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
Quote (SmartBot)
должны быть подключены к инету на сайт налоговой

поясніть це бабці яка шкарпетки/труси на базарі продає
особисто ще не читала про таку вимогу

Добавлено (26.11.2010, 10:39)
---------------------------------------------
Про нинішні протести підприємців, про внутрішні і зовнішні фактори безпеки України поділився міркуваннями в ефірі Радіо Свобода Петро Порошенко, голова Ради Національного банку України, екс-міністр закордонних справ, екс-секретар РНБО України:
<...>
"Але я не хотів би долучитися до великої кількості сьогодні людей, які намагаються погріти руки на конфлікті влади і підприємництва. До речі, цю думку поділяє левова частка народу України, що податкове законодавство негайно потребує реформування, що країна потребує Податкового кодексу. І мова має переміститися не з того, чи ухвалювати, чи не ухвалювати, а який ухвалювати."
чуть більше тут

Добавлено (30.11.2010, 14:12)
---------------------------------------------
ось такі у нас новини smile
Янукович ветував податковий кодекс
для мене два тижні тому це здавалось нереальною подією
тепер чекаємо доопрацювань, хоча "нОве-це давно призабуте стАре"

Сообщение отредактировал galchonok - Вторник, 30.11.2010, 15:14
 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули" (або, що рік прийдешній нам готує)
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024