Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули" (або, що рік прийдешній нам готує)
ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули"
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 15:27 | Сообщение # 61
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Daishi, +100500, проблема не в податку 600 грн, а в ніших статтях, які сильно обмежують можливості вести діяльність по спрощеній схемі оподаткування і дають можливість податковій де-юре перевіряти тебе коли захочуть і блокувати незаконну діяльність, а де-факто - прикрити будь-кого СПД, який по якійсь причині не подобається комусь із "власть імущіх".
А без спрощеної системи оподаткування...вести повноцінну бухгалтерію більшість з фіз.осіб не можуть собі дозволити sad
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 15:28 | Сообщение # 62
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Цитата: "Вчера торговцы рынка "Троещина" собирали деньги на провизию на помощь митингующим в Майдане. Давали, кто сколько сможет: от 10 до 100 грн."

т.е. отдать деньги на сопротивление - это можно и нужно, а заплатить эти же деньги в государство, которое, как минимум, для этих же предпринимателей дало образование это позор, "ганьба" и смерти подобно.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
DaishiДата: Четверг, 25.11.2010, 15:29 | Сообщение # 63
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1377
Авто: Cee'd 1.6МТ, BMW X5 e53
Зарегистрирован:
10.09.2008
Репутация: 45
Статус: Отсутствует
Quote
тогда почему в рядах прибывающих на Майдане появился раскол.

Понятия не имею
Quote
Попахивает хорошей организацией.

Конечно.
Quote
Если следовать такой логике, то родителям предпринимателей, которые получают пенсию из гос бюджета платить государство не обязано.

Родители предпринимателей работали в свое время и за это получают пенсию, а не за то, что их дети работают/не работают.
Бездетные тогда тоже не должны получать пенсию ? smile
То что у нас каличная пенс система, так это ж вопрос не к чп-никам.
Quote
Ведь их дети не хотят на ровне с другими гражданами Украины платить отчисления из которых платиться пенсия.

Читаем ВНИМАТЕЛЬНО п2 и п3 в моей пред мессаге.
Детей безработных вообще тоже не должны учить smile И лечить не должны....Тем кто работают на заводе и не платят зп пол-года (а значит ничего никуда не отчисляют) - их дети уже пол-года учатся на халяву а родители зря получают пенсию ? smile
Я ШИ-ЗЕ-Ю ...и это из МОЕЙ логики такой бред следует ? smile

Добавлено (25.11.2010, 14:29)
---------------------------------------------

Quote
т.е. отдать деньги на сопротивление - это можно и нужно, а заплатить эти же деньги в государство, которое, как минимум, для этих же предпринимателей дало образование это позор, "ганьба" и смерти подобно.

Т.е. у вас мозг за%;ан агитками от правительства только и всего smile


Снова колеса, снова дороги,
Только луна, как шоссе, без конца...
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 15:30 | Сообщение # 64
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (igorbady)
проблема не в податку 600 грн, а в ніших статтях, які сильно обмежують можливості вести діяльність по спрощеній схемі оподаткування

т.е. ты читал лично весь кодекс (который еще не вступил в силу) и готов дать руку на отсечение, что данные нормы кодекса относятся ко всем видам предпринимательской деятельности?


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
DaishiДата: Четверг, 25.11.2010, 15:32 | Сообщение # 65
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1377
Авто: Cee'd 1.6МТ, BMW X5 e53
Зарегистрирован:
10.09.2008
Репутация: 45
Статус: Отсутствует
Quote
Это вообще полный бред.

Ну вам виднее конечно smile Вы спросили - вам ответили. Вы можете верить во шо хотите и гордиться СВОИМИ отчисления в бюджет biggrin
Всего доброго


Снова колеса, снова дороги,
Только луна, как шоссе, без конца...
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 15:33 | Сообщение # 66
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (Daishi)
Т.е. у вас мозг за%;ан агитками от правительства только и всего

Без комментариев, т.к. это личное умозаключение не относящееся к предмету дискуссии.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 15:39 | Сообщение # 67
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
1.
Quote (paxomov)
Это вообще полный бред. Есть понятие грязной зарплаты, т.е. зарплаты, которая начисляется до налогооблажения. Поэтому наемный работник платит налоги именно из своей зарплаты.

брєд! Скільки, близько 18%? А ти в курсі, що крім цього підприємство плати ть ще біля 35% від твоєї "грязної" зарплати???

2.

Quote (paxomov)
то родителям предпринимателей, которые получают пенсию из гос бюджета платить государство не обязано. Ведь их дети не хотят на ровне с другими гражданами Украины платить отчисления из которых платиться пенсия. Учителя не должны учить, а врачи лечить детей предпринимателей. И т.д.

Я сплачую крім єдиного податку внески в ПФ, причому платив їх навіть тоді, коли це було не обов'язково. І це не велика і зовсім не основна проблема. Ти взагалі в курсі основних претензій протестуючих??? А ще вдумайся в те, що якщо частині підприємців прийдеться прикрити діяльність і появляться нові безротіні, яких державі прийдеться утримувати? Це буде краще? Проблема в тому, що нема розумного балансу в кодексі. Те що він потрібний - це факт, тільки не в такій редакції.

А тепер вдумайся в такі нові обмеження:
1. Якщо я отримав за останні 3 або 6 місяців більше половини доходу від одного "клієнта", то я позбавляюсь права працювати за спрощеною схемою оподаткування. Наймати бухгалтера? Я особисто не зможу оплачувати його послуги, як і більшість, думаю...
2. Підприємства не можуть списати на вирати кошти, потрачені на придбання послуг і товарів у "спрощенців". А значить прийдеться сплатити 25% податку з прибутку з коштів потрачених на ведення діяльності, які фактично не є прибутком! Це взагалі повний брєд!!! Хто після цього буде співпрацювати зі спрощенцями???

paxomov, попрацював би ти підприємцем хоча би пів-року, щоб зрозуміти систему і змогти проаналізувати новий кодекс, заговорив би по іншому... А то зараз твоя точка зору співпадає з тою, яку пробує насадити влада простому народу і дискредитувати в їхніх очах протестуючих підприємців. Не йди на поводку. Щоб давати оцінку - вислухай всі точки зору, а потім сформуй свою збалансовану думку wink

 
DaishiДата: Четверг, 25.11.2010, 15:43 | Сообщение # 68
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1377
Авто: Cee'd 1.6МТ, BMW X5 e53
Зарегистрирован:
10.09.2008
Репутация: 45
Статус: Отсутствует
Quote
А то зараз твоя точка зору співпадає з тою, яку пробує насадити влада простому народу і дискредитувати в їхніх очах протестуючих підприємців.

Ну я ж и писАл -
Quote
т.е. у вас мозг за%;ан агитками от правительства только и всего

То что врагов страны будут делать из ЧПшников было предсказуемо, то что пенсионеры (многие) на это поведутся тоже, но то что вроде не глупые люди начинают повторять ересь за телеэкраном....:(

ЗЫ
Ну главное шо - ЧП-шников победить - и заживем ! smile


Снова колеса, снова дороги,
Только луна, как шоссе, без конца...
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 15:47 | Сообщение # 69
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
т.е. ты читал лично весь кодекс (который еще не вступил в силу) и готов дать руку на отсечение, что данные нормы кодекса относятся ко всем видам предпринимательской деятельности?

не весь, але більшу частину tongue І ще скажу тобі: я займаюсь в сфері інформатизації, а для цієї сфери якраз поблажки великі зробили, і мене нові обмеження не стосуються, правда і податок вищий пропонується: не 600, а 1000 грн, але це мене лякає - справедливий податок для доходу в Києві. Хоча пішов шумок про поправку, де для сфери інформатизації буде також податок 600 грн. Для мене - не дуже велика різниця. І я міг би мовчати, тіпа все майже в шоколаді
Тільки я думаю глобальніше, про систему малого бізнесу взагалі і до чого це призведе, як в плані економіки, так і в плані наповненості бюджету і економічної зацікавленості деякої політичної сили в цьому кодексі angry

Повір, якби проблема була би тільки в податку 600 грн - протестуючих було разів в 5-10 менше wink

 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 15:50 | Сообщение # 70
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
В том то и дело, что у нас сложилась такая манера, все, что предлагается правительством - это плохо и это надо опротестовать, выйти на Майдан, перекрыть дороги, мешать жить простому Киевлянину.
Quote (igorbady)
Підприємства не можуть списати на вирати кошти, потрачені на придбання послуг і товарів у "спрощенців"

Сам неоднократно присекал спекуляции сотрудников по данной норме на предприятии, поэтому полностью поддерживаю данную норму.
Quote (igorbady)
Я сплачую крім єдиного податку внески в ПФ, причому платив їх навіть тоді, коли це було не обов'язково.

Это похвально - однозначно. Готов ставить в пример другим ЧП.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 16:05 | Сообщение # 71
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
А ще добавлю про "безплатну" освіту, про медицину взагалі мовчу angry
Ти знаєш які зарплати у вчителів? Вони стануть старатися за таку зарплату? Скажу тобі, такі самопожертви педагогів - велика рідкість. Вихід - відправляєш дітей в школу де хороший рівень навчання, але там працює система щомісячних "зборів". Так що от таке. А гроші в бюджет ідуть, держава тратить десятки мільярдів на загальнодержавні програми, тендери виграють "правильні" компанії з завищеними цінами і відкатами sad
Один не закінчений міст в Києві по вартості в кілька разів перевищив вартість моста в Франції, який довший, складніший по конструкції і сроки його побудови були в кілька разів меншими. КУДИ ідуть гроші як найманих, таких як ти, так і підприємців??? angry
Якби в державі реально йшли гроші на те, що треба, то невдоволення податками було би знову ж таки набагато меншим... wink

Добавлено (25.11.2010, 15:05)
---------------------------------------------

Quote (paxomov)
Сам неоднократно присекал спекуляции сотрудников по данной норме на предприятии, поэтому полностью поддерживаю данную норму.

А яким боком такі схеми повинні бути причиною того, щоб задавити тих спрощенців, які реально працюють? cry А реально працюючих таки більшість!
З другої сторони, якщо я перейду на загальну систему, то тоді підприємство-клієнт зекономить 25%, а я сплачу податок з прибутку фіз.осіб 15%. Тобто вигідніше працювати на загальній системі оподаткування wacko В чому тоді суть спрощеної? Де підтримка малого бізнесу, яка працює у всіх нормальних країнах???


Сообщение отредактировал igorbady - Четверг, 25.11.2010, 16:07
 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 16:11 | Сообщение # 72
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Каждый народ стоит того правительства, которое он выбрал.
Демократия плахая форма правления, но лучше пока никто не придумал. (Хотя с этим высказыванием я не согласен).
Quote (igorbady)
Ти знаєш які зарплати у вчителів? Вони стануть старатися за таку зарплату?

Каждый человек сам кузнец своего счастья, поэтому если учитель сидит только на одной зарплате (а не ищет место в частной школе, не занимается репетиторством), то значит его все устраивает. У меня в семье два педагога. У меня язык не повернется назвать их не обеспеченными людьми.

Добавлено (25.11.2010, 15:11)
---------------------------------------------

Quote (igorbady)
В чому тоді суть спрощеної?

Quote (igorbady)
працює у всіх нормальних країнах???

В какой из "нормальных" стран есть упрощенная система налогооблажения? Это, к сожалению, только наша, так называемая, переходная модель экономики.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 16:15 | Сообщение # 73
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
поэтому если учитель сидит только на одной зарплате (а не ищет место в частной школе, не занимается репетиторством), то значит его все устраивает

В чому тоді суть безплатної освіти??? Якби працювала правильно безплатна освіта, потреба в репетиторах і приватних навчальних закладах би значно зменшилась. В мене мама педагог, і враховуючи доплати за звання методиста, вислугу років, вищу категорію - непогано заробляє, як для села...

От і получається, з твоїх же слів, що повинні платити податки за освіту, але замість отримувати безплатну освіту гарантовану Конституцією, повинні навчатись в приватних закладах, а педагоги працювати в приватних навчальних закладах. Щось не сходиться tongue

 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 16:22 | Сообщение # 74
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
А особенно мне нравиться сопротивление против бухгалтеров. Мол, мы не сможем содержать в штате бухгалтеров. Господа ЧП - давайте быть откровенными сами с собой. Вы не знаете о понятии частичной занятости? Очень трудно зачислить себе в штат бухгалтера на не полную ставку и видиться с ним 2 раза в месяц (как это делают многи ООО)? Мы привыкли сопротивляться и мы сопротивляемся.

Добавлено (25.11.2010, 15:22)
---------------------------------------------

Quote (igorbady)
Щось не сходиться

Почему же все сходится. Я получал образование (как и большинство здесь присутствующих) в бесплатной школе. В бесплатном техникуме я продолжил свое обучение. Затем только мое личное желание привело меня в частный ВУЗ. И как и везде, те кто хотели получить знание, то те получалу его вне зависимости от формы учебного заведения. Я считаю, что получил достойное образование. Главное желание. А если человек не хочет учиться, то ни какие, будь то частные ВУЗы или ГОСударственные этому не помогут.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 16:24 | Сообщение # 75
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
В какой из "нормальных" стран есть упрощенная система налогооблажения? Это, к сожалению, только наша, так называемая, переходная модель экономики.

Кількість податків і відрахувань значно менша - от і маєш спрощену систему. А в нас все правильно порахувати і сплатити без толкового бухгалтера - неможливо. Цього достатньо, чи бажаєш, щоб я погуглив і "на тарілочці" подав порівняльну таблицю, а також опис державних програм підтримки малого бізнесу?

П.С. В нас навіть правильно порахувати всі податки і сплатити - не гарантія, що в тебе не "випливе" податковий борг wink Занадто все запутано і завжди існують "варіанти" для "своїх" і для "всіх" wink Одна система повернення ПДВ чого варта angry

 
DaishiДата: Четверг, 25.11.2010, 16:30 | Сообщение # 76
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1377
Авто: Cee'd 1.6МТ, BMW X5 e53
Зарегистрирован:
10.09.2008
Репутация: 45
Статус: Отсутствует
Quote
Кількість податків і відрахувань значно менша - от і маєш спрощену систему.

Украина за год опустилась на 145-е место среди 183 стран-участниц, в рэнкинге по условиям ведения бизнеса, сообщается на веб-сайте Всемирного банка (ВБ) со ссылкой на очередной отчет Doing Business 2011.
Согласно сообщению, максимальное улучшение в Украине зафиксировано по критерию "условия для старта бизнеса" - на 18 позиций, до 118-го места. Страна также поднялась на две позиции по критерию "разрешение строительства" - до 179-го места.
В то же время, падение зафиксировано по критерию "закрытие бизнеса" - на пять позиций, до 150-го места; по критерию "регистрация собственности" - на четыре позиции, до 164-го места; по критерию "доступность кредитов" - на две позиции, до 32-го места и по критерию "защита инвестиций" - на одну позицию, до 109-го места.
Оценка системы налогообложения в Украине сохранилась без изменений - страна на 181-м месте.
По подсчетам ВБ, в Украине предусмотрено 135 налоговых платежей в год, тогда как в других странах Восточной Европы и Средней Азии - в среднем около 41,7, а в развитых странах - 14,2. При этом на осуществление всех этих расчетов предприятиям приходиться расходовать около 657 часов в год (313,9 и 199,3 часов соответственно).
Усредненная ставка налога прибыль, согласно сообщению, в Украине находится на уровне 10,4%, тогда как у европейских и азиатских соседей страны - 9,8% и 16,8% соответственно. В то же время, налоговая нагрузка на фонд оплаты труда в Украине находится на уровне 43,3%, что намного выше, чем в других странах Восточной Европы и Средней Азии и в развитых странах - в среднем 22,9% и 23,3% соответственно.
Doing Business 2011 продолжает серию ежегодных изданий ВБ и Международной финансовой корпорации (IFC): исследование базируется на замерах, сделанных в период с июня-2009 по май-2010.


Снова колеса, снова дороги,
Только луна, как шоссе, без конца...
 
igorbadyДата: Четверг, 25.11.2010, 16:34 | Сообщение # 77
Профессионал
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1291
Авто: 1.4 LX, Mars Red. Київ.
Зарегистрирован:
27.10.2008
Репутация: 757
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Почему же все сходится. Я получал образование (как и большинство здесь присутствующих) в бесплатной школе. В бесплатном техникуме я продолжил свое обучение. Затем только мое личное желание привело меня в частный ВУЗ. И как и везде, те кто хотели получить знание, то те получалу его вне зависимости от формы учебного заведения. Я считаю, что получил достойное образование. Главное желание. А если человек не хочет учиться, то ни какие, будь то частные ВУЗы или ГОСударственные этому не помогут.

На рахунок бажання - повністю згоден. Тільки в багатьох немає грошей на приватний ВУЗ. І приходиться іти в державний. А там, раптом може виявитися, працює система зборів незалежно від того, як ти навчаєшся. Мало того, може виявитися, що там тебе взагалі не збираються вчити. І в результаті за свої гроші купляєш розумні книжки, сам вчишся, та ще й вилітаєш з ВУЗу "за неуспішність", при тому, що навчаєшся майже на відмінно, але не платиш кому треба. І це не казка, це з мого власного досвіду angry Так за що платили податки мої працюючі батьки? Коротше - поки не буде порядку в системі, поки ми не будемо бачити, куди ідуть гроші - будуть протести. І я з ними згоден. Думаю, пора закінчувати дискусію, а то дійшли до болючих для мене тем, а мені не нервуватися, а працювати треба.

Добавлено (25.11.2010, 15:34)
---------------------------------------------
Daishi, от ти не полінився, таки нагуглив wink

 
DimonichДата: Четверг, 25.11.2010, 16:34 | Сообщение # 78
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1287
Авто: Ford Focus 1,6 LPG
Зарегистрирован:
01.04.2008
Репутация: 84
Статус: Отсутствует
— Чем занимаетесь?
— Я предприниматель!
— И что же вы предпринимаете?
— Как что? Предпринимаю попытки выжить в этой стране!


Дмитрий г. Херсон
Мир спасут красота и массовые расстрелы
 
galchonokДата: Четверг, 25.11.2010, 16:34 | Сообщение # 79
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
Quote (paxomov)
Поясните мне неграмотному.
Почему гражданин Украины, который имеет такие же конституционные права как и любой стоящий на майдане предприниматель должен отдавать из своей зарплаты налоги в ПФ, фонд соц. страхования, налог на зарплату и т.д. и т.п., а предприниматель платить 200 грн. в месяц (налог, который не менялся уже 10 лет)? Где справедливость?

ось поясненння
згідно УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва"
..... Відділення Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:
до місцевого бюджету - 43 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки;
на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, а також витрат, зумовлених народженням та похованням.

Згідна, з 200гривень це мізерні суми. Але якби річ йшла лише про збільшення розміру ставки-то проблем би практично не існувало, тим більше на сьогоднішній день всі без виключення підприємці доплачують внески в пенсійний фонд до мінімального рівня. Не роблячи цього, вони в першу чергу свідомо обмежують себе в майбутньому стажі для пенсії і сумі нарахованої пенсії, а не ставлять палки в виплаті сьогоднішнім пенсіонерам. За липень-грудень 2010 року кожен спрощенець доплатить в пенсійний фонд - 1792,80 грн (може для когось це є незначною сумою? )
paxomov, приватний підприємець при виплаті заробітньої плати найманим особам користується аналогічними нормами в законодавстві як і юридична особа, без жодних пільг!
пс. хотілось би уникнути в цій темі сварок і образ, оскільки створювала я її щоб бути в курсі необхідних змін в законодавстві smile

 
paxomovДата: Четверг, 25.11.2010, 16:41 | Сообщение # 80
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
Quote (galchonok)
створювала я її щоб бути в курсі необхідних змін в законодавстві

Это хорошо читается в названии темы.


ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » ПОПА.. ой... ПОДАткові "канікули" (або, що рік прийдешній нам готує)
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024