Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » УРА! Я ПОЗБАВИВСЯ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПАЛІННЯ!!! (Легкий сосіб кинути палити. Приєднуйтесь!!!)
УРА! Я ПОЗБАВИВСЯ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПАЛІННЯ!!!
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 15:58 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Я палив останніх 15 років, викурючи в середньому 20-30 devil цигарок в день . Але вже 3 дні не палю завдяки "легкому способу кинути палити" , викладеному у книзі Алена Карра. І впевнений, що більше ніколи не стану курцем!
Приєднуйтесь biggrin !
 
slyДата: Вторник, 08.04.2008, 16:33 | Сообщение # 2
излучатель счастья
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 7418
Авто: ceed sw 1.6 AT EX Piston grey
Зарегистрирован:
08.03.2008
Репутация: 1220
Статус: Отсутствует
неужто все деньги жене отдал и теперь сигарет купить не на что? biggrin biggrin biggrin

https://www.drive.net/users/sly401/
 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 16:39 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Дивлюся на лічильник переглядів, їх кількість постійно збільшується, але ніхто нічого не пише.
Хочу запевнити, що це ніяка не реклама, не спам і не флуд, а я реальна людина (переконаєтесь в суботу на 6-й зустрічі клубу) і більше не палю! Якщо хтось хоче позбавитись від цієї залежності, пропоную тут це обговорити...
 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 16:44 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





sly, все іде на кредит biggrin А якщо дійсно порахувати, то економія в місяць складатиме 200-250 грн., а в рік - 2500 грн. А ще - економія на запальничках, сірниках, пропалених футболках, сорочках, штанах, прекрасне самопочуття і т.д. biggrin biggrin biggrin
Все, тепер тільки п'ю
 
ADMINДата: Вторник, 08.04.2008, 16:48 | Сообщение # 5
Эксперт
Группа: ADMIN
Сообщений: 2794
Авто: Хороший))
Зарегистрирован:
14.10.2007
Репутация: 199
Статус: Отсутствует
Я я бросал курить не раз! Не курил максимум 4-ри месяца, а потом снова начинал! Кстати у меня зависимости нет, я не курю каждый день, а курю, когда хочу =) Главное если день не покурю, то нет ломки, хотя год назад была! biggrin

Все будет хорошо ;)
 
D_RДата: Вторник, 08.04.2008, 16:55 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





И читал, и слушал эту книгу, но что-то на меня никакого эффекта она не произвела sad
 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 16:56 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





SVILD, рекомендую все ж таки прочитати цю книжку. Зараз їду міняти пильник і тому не можу процитувати написане в книзі стосовно категорії т.зв. "непостійних курців". Матиму час, обовязково напишу. Скажу лише одне: якби у тебе не було б залежності, ти б взагалі не палив би. Пе.Ес. Не вірю і ніколи не повірю - що тобі (та й усім іншим курцям) подобається те, що ти палиш.
 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 17:00 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





D_R, значить, ти по справжньому не хотів/не хочеш позбавитись від нікотинової залежності. Ця книга написана з застосуванням нейро-лінгвістичного програмування (в народі НЛП), але своєрідного, яке досягає найбільшого ефекту тоді, коли абстрагуватися від скептицизму і виконувати вказівки автора wink
 
PapaCarloДата: Вторник, 08.04.2008, 17:11 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





Quote (D_R)
И читал, и слушал эту книгу, но что-то на меня никакого эффекта она не произвела

+1
Я думал, и пришел к выводу: вся книга построена на том, что курение - бессмысленная вещь, не приносящая никакой пользы.
А поскольку бесполезные бессмысленные занятия, это наши любимые занятия biggrin , то сия книга не убеждает.
wink
 
TimДата: Вторник, 08.04.2008, 18:43 | Сообщение # 10
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 263
Авто: Santa Fe был Kia Ceed 2.0 MT
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 31
Статус: Отсутствует
Quote (PapaCarlo)
А поскольку бесполезные бессмысленные занятия, это наши любимые занятия , то сия книга не убеждает.

Медленно себя убивать - это уж точно не моё любимое занятие.
Курение перестало приносить радость и понтовитость. Не курю с момента покупки сида и этим просто наслаждаюсь.


Игорь
 
VVSДата: Вторник, 08.04.2008, 20:09 | Сообщение # 11
Ночной дозор
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 4203
Авто: Cee'd 1,6 LX MT 5d
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 845
Статус: Отсутствует
luck13, мои поздравления! Tim, тебя тоже поздравляю! Хоть сам не курил никогда, но некоторых знакомых, в том числе отца очень хотелось бы избавить от этой зависимости... Молодцы, товарищи некурящие! Наш девиз - "В здоровом теле - здоровый друг!" biggrin

Кулинарная студия "Готовят Все!"
тематические занятия, мастер-классы, тимбилдинг, кулинарные вечеринки, детский День Рождения
--->Скорая компьютерная помощь<---
 
slyДата: Вторник, 08.04.2008, 21:25 | Сообщение # 12
излучатель счастья
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 7418
Авто: ceed sw 1.6 AT EX Piston grey
Зарегистрирован:
08.03.2008
Репутация: 1220
Статус: Отсутствует
Quote (luck13)
економія в місяць складатиме 200-250 грн

в свое время для меня это стало решающим фактором smile


https://www.drive.net/users/sly401/
 
PapaCarloДата: Среда, 09.04.2008, 09:43 | Сообщение # 13
Группа: Удаленные





Quote (Tim)
Не курю с момента покупки сида и этим просто наслаждаюсь.

А какая связь с Сидом? smile
 
PragmaticДата: Среда, 09.04.2008, 09:51 | Сообщение # 14
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Quote (PapaCarlo)
А какая связь с Сидом?
мабуть отсутствие пакета курильщика сподвигло на такой шаг.
Quote (VVS)
"В здоровом теле - здоровый друг!"
Слава, опять ты мышцами играешь wink


 
TimДата: Среда, 09.04.2008, 13:10 | Сообщение # 15
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 263
Авто: Santa Fe был Kia Ceed 2.0 MT
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 31
Статус: Отсутствует
Quote (PapaCarlo)
Quote (Tim)
Не курю с момента покупки сида и этим просто наслаждаюсь.

А какая связь с Сидом?

Связь простая, люди которые курят уверены, что это им приносит удовольствие. Я приобрел Сид теперь получаю удовольствие от управления им, а от курения перестал получать удовольствие.
Опять же:
1) принципиально не курил в машине и другим запрещаю
2) отсутствие пепельницы smile

Quote (VVS)
Наш девиз - "В здоровом теле - здоровый друг!"

Я хоть и не курящий, но твой девиз не разделяю.


Игорь
 
luck13Дата: Среда, 09.04.2008, 14:22 | Сообщение # 16
Группа: Удаленные





Quote (PapaCarlo)
Я думал, и пришел к выводу: вся книга построена на том, что курение - бессмысленная вещь, не приносящая никакой пользы.
А поскольку бесполезные бессмысленные занятия, это наши любимые занятия , то сия книга не убеждает.

Quote (D_R)
И читал, и слушал эту книгу, но что-то на меня никакого эффекта она не произвела

D_R, PapaCarlo, а ви знаєте, що автор цієї книги А.Карр пише про те, що для того, щоб почати курити, треба мати неабияке здоров'я і силу волі. Адже треба сильно постаратися, щоб присісти на цигарки.
Тому ще кілька днів тому я розділяв би ваш скептицизм з приводу різних книг і описаних у них способів кидати паління, але не тепер.
Сьогодні вже 4-й день, як я НЕ ПАЛЮ!!! І як на мене, питання не в книзі чи в її змісті, не в способі, який я обрав, щоб позбавитися цієї залежності, а в результаті.
Наприклад, у ТІMа стимулом стала покупка СІДа, і я його повністю розумію (ТІMа, лови + 1).
Поки ще рано бити себе лівою пяткою в груди і кричати, що я назавжди позбавився нікотинової залежності, та і палити, чесно кажучи, хочеться, а інколи навіть дуже сильно. Однак вважаю, що курцю, який хоче "завязати" (а хто з вас цього не хоче???), стимулом може стати будь-що, і в моєму випадку - саме ця книга, завдяки якій я подолав страх, що ніколи не зможу позбавитися від цієї залежності
Крім цього, слідуючи порадам її автора, я налаштував себе, що під час цього процесу слід поважати себе і отримувати задоволення від "кидання", а не робити з себе жертву і бути злим на весь світ, як це було при моїх минулих невдалих спробах.
Так що ваш скептицизм, шановні курці, лише демонструє, що вам поки що страшно навіть подумати про спробу "завязати" !!!


Сообщение отредактировал luck13 - Среда, 09.04.2008, 14:38
 
PapaCarloДата: Среда, 09.04.2008, 14:40 | Сообщение # 17
Группа: Удаленные





luck13, это все, уважаемый?
Н-да, книга вас здорово впечатлила.


Сообщение отредактировал PapaCarlo - Среда, 09.04.2008, 14:54
 
luck13Дата: Среда, 09.04.2008, 14:52 | Сообщение # 18
Группа: Удаленные





Quote (Tim)
Quote (VVS)
Наш девиз - "В здоровом теле - здоровый друг!"

Я хоть и не курящий, но твой девиз не разделяю.

Tim, а чому б і ні! Досить прикольний і логічний ремікс відомого всім прислів'я. І якщо я правильно зрозумів значення слова друг (а думаю, що правильно wink ), то, як свідчить наука і статистика, паління таки негативно впливає на активність нашого "друга", що не може не бентежити. Так що VVS, лови + 1 за девіз! ( Tim, напевно, розділить мою думку, коли зрозуміє biggrin значення слова "друг" biggrin , наведене у твому девізі biggrin biggrin biggrin )

 
luck13Дата: Среда, 09.04.2008, 15:00 | Сообщение # 19
Группа: Удаленные





Quote (Pragmatic)
Quote (VVS)
"В здоровом теле - здоровый друг!"
Слава, опять ты мышцами играешь

Pragmatic, Віктор, я б сказав, що не м'язами, а чимось іншим biggrin !

Quote (PapaCarlo)
luck13, это все, уважаемый?
Н-да, книга вас здорово впечатлила.

PapaCarlo, Сергій, судячи з цитати, Ви образились no
Але я створив цю тему саме для подібного обговорення! І якщо у Вас є якісь питання чи контраргументи, прошу висловлювати!
А щодо книги, то повторюю, що головне не спосіб, а результат, і саме позитивний wink , чого і Вам щиро бажаю в усіх починаннях!
 
luck13Дата: Среда, 09.04.2008, 15:18 | Сообщение # 20
Группа: Удаленные





PapaCarlo, + 1 за активність і взаєморозуміння biggrin
 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.2 Общение » УРА! Я ПОЗБАВИВСЯ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПАЛІННЯ!!! (Легкий сосіб кинути палити. Приєднуйтесь!!!)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024