Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.3 Путешествия » Долина нарцисів (Приємна несподіванка)
Долина нарцисів
DoubleFace11Дата: Понедельник, 11.05.2009, 21:46 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





На вихідних 9-10 травня їздив відпочивати в Долину нарцисів. Дорога була довга і цікава зі Львова через перевал в Мукачево, потів в Берегове в термальний басейн (враження не дуже) і в неділю в Долину Нарцисів. Після того як повернувся до машини побачив, що біля водійського скла запхана якась рекламка, приємно здивувався коли побачив що це була візитка сід клубу.

Сподіваюсь що той хто зробив це прочитає цей пост і відгукнеться)))

P. S. Хто був в долині пишіть свої враження

Сообщение отредактировал DoubleFace11 - Понедельник, 11.05.2009, 21:50
 
dr_MoRoДата: Понедельник, 11.05.2009, 23:23 | Сообщение # 2
Знаток
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 668
Авто: Kia Pro сee'd 1.6 EX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 58
Статус: Отсутствует
Был в долине 6 мая, если честно ожидал большего. Возможно в пик цветения, черех недельку другую будет круче.
А бассейн в Берегово хорошо расслабляет tongue хотя инфрастуктура конечно сильно хромает


 
maniachelloДата: Вторник, 12.05.2009, 10:55 | Сообщение # 3
Гуру Ceed клуба
Группа: USER
Сообщений: 4734
Авто: Kia Niro LX
Зарегистрирован:
30.01.2008
Репутация: 119
Статус: Отсутствует
а я на следующие выходные еду... хоть был там уже дважды... как по мне - чудово cool
 
PitДата: Вторник, 12.05.2009, 11:24 | Сообщение # 4
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 123
Авто: Ceed 1.4
Зарегистрирован:
07.11.2008
Репутация: 210
Статус: Отсутствует
Quote (DoubleFace11)
Сподіваюсь що той хто зробив це прочитає цей пост і відгукнеться)))

Привіт biggrin
Це був я, приємно що моя праця не була марна wink
Якщо ти помітив двох велосипедистів з маленькими дітьми то це були ми.

На долині нам сподобалось, хоча було дуууже багато народу.
Ще заїжджали на фестиваль бунуша в с.Костилівка ,(біля Рахова )було весело і смачно, маса приємних вражень...

PS Фото трохи пізніше...


Pit Ternopil


Сообщение отредактировал Pit - Вторник, 12.05.2009, 18:51
 
M@gnumДата: Вторник, 12.05.2009, 11:53 | Сообщение # 5
Общающийся
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 102
Город: Львів
Авто: ceed 1.4 МТ сassa white
Зарегистрирован:
24.07.2008
Репутация: 30
Статус: Отсутствует
Був 2 травня, не дуже сподобалось.
Єдине мукачевський замок порадував в який подорозі назад заїхали.



 
DoubleFace11Дата: Вторник, 12.05.2009, 12:11 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





Привіт ще раз, приємно що люди відгукнулись. Фотки з поїздки теж викладу пізніше. Чесно кажучи людей на велосипедах бачив багато, можливо просто не звернув увагу.

До речі недалеко від Хуста був ще на страусиній фермі і на оленячій фермі. Фоткались з страусами, тримали в руках його велике яйце, правда трохи страшно було підходити))). З оленями не дуже пощастило бо люди їх повідганяли так що бачили їх тільки здалека.

На рахунок долини то теж був не перший раз, сподівання звісно що були більші, приємно що поки там прогулювався встиг засмагнути))))

P.S. До речі хто їде по мукачевській трасі будьте обережні, мєнти часто стоять за знаком 50.

Сообщение отредактировал DoubleFace11 - Вторник, 12.05.2009, 12:18
 
galchonokДата: Вторник, 12.05.2009, 12:18 | Сообщение # 7
ЗАПАДенка
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3181
Город: Тернополь
Авто: pro cee`d 2,0 AT
Зарегистрирован:
29.04.2009
Репутация: 1433
Статус: Отсутствует
привіт з Тернополя!
Я тоже була в Долині нарцисів 9-го травня, очікувала більшого! Але як нам розказав наш гід-гоцул, після втручання людей (щось повязано з мелірацією сусідніх районів), уже два останні роки значно зменшились маштаби цвітіння нарцисів. Але загальне враження від Закарпаття -ПОЗИТИВНЕ!
Р.S. приємно було побачити кілька Сідів клубних і не тільки smile , навіть вдалось познайомитись з львівськими клубниками, фа-фа!!!
 
ValerieДата: Вторник, 12.05.2009, 12:34 | Сообщение # 8
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 348
Авто: Kia Ceed Casa White 1.6 AT
Зарегистрирован:
02.11.2008
Репутация: 80
Статус: Отсутствует
и мы там побывали 5 мая. Ожидала большего, думала там все будет белое от цветов, но все-равно красивенько smile dr_MoRo, разминулись в 1 день cool

Лера Одесса
Ceed 1.6 AT EX
 
Sand47Дата: Вторник, 12.05.2009, 13:37 | Сообщение # 9
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
galchonok,
Quote (galchonok)
навіть вдалось познайомитись з львівськими клубниками, фа-фа!!!

ага, було діло!
Ну вставлю і я свої 5 коп. Значця так - в розпорядженні мали 2 дні (субота-неділя), виїзд зі Львова 8,30, маршрут: Мукачево (замок Паланок)-долина нарцизів-Шаян-озеро Синєвир. Отож - перед Мукачевим - ранній обід, фоти:
отут ми обідали

їли бограч (зупа така гостра, кльово), банош (каша така кукурудзяна), ну і форельку:
Host for your pictures
дуже смачно. Далі - Мукачево, замок Паланок:


вид на Мукачево із замку:

наша запилена з дороги Кілька під стінами замку Паланок:

замок більш-менш окультурений, не до порівняння з нашим Олеським чи тим паче Свірзьким... Правда, з метою економії часу пробіглися замком трохи гальопом, на детальний огляд з екскурсією все-таки потрібно побільше часу...
Далі - мета нашої подорожі - власне долина нарцизів:

враження - не грандіозні. Хоча мені сподобалося, погода класна, пішки прогулялися трохи, та й квіти прикольні... Да, ну і знайомство із представниками Тернопільської філії нашого клюбу в особі galchonok!
Далі - Хуст, пошуки місця для ночівлі, ну і класика - шашлик, горівка. Готель не раджу тому не описую, просто алльтернативи не було, скажу тільки що краще переїхатися у Шаян і спробувати звернутися на тамтешні приватні бази.
Неділя: зранку - поїздка в Шаян, похід по місцевих базах відпочинку:

красота. Далі - обід в ресторанчику (назву забув) між Шаянами і Хустом, печений короп:

до речі, біля ресторанчику був замічений клюбний Сід, по-моєму Pit'а з Тернополя, якого я в ресторанчику надибати не зміг, бо була купа народу sad
Після цього - дорога на Синєвир, карпатські шляхи:



Ну, і нарешті останній пункт поїздки - озеро Синєвир, куди попали якраз на захід сонця:


Дуже гарно. На фотках не то. В озері риби і жаб - нємєряно, правда, риби ловити ніззя і купатися ніззя (ну і фік з ним - там і так холодно). На Закарпатті - таке відчуття, що на дворі середина червня як мінімум, черешні-трускавки, боз перецвітає, +26, наверху на озері - початок квітня, бруньки тіки почали розпускатися, +14... Із Синєвиру виїхали десь після 9 вечора, до Львова прибули о 2 ночі
Загалом поїздкою дуже задоволений, всім раджу, єдине трошки замало часу на такий насичений тур, все-таки треба би було днів зо три, щоб не спішити. Сід витримав всі перипетії Львівських і Закарпатських гірських шляхів на рівні з двома Субару Аутбеками, за два дні пройшли 740 км, витратив неповний бак соляри, розхід приблизно 5,2 (точно не підраховував і не засікав на жаль). Отаке...


Андрій, Львів.
Та й таке...


Сообщение отредактировал Sand47 - Вторник, 12.05.2009, 13:54
 
DoubleFace11Дата: Вторник, 12.05.2009, 13:43 | Сообщение # 10
Группа: Удаленные





До речі по дорозі на Синевир на одному із гірських серпантинів є місцина де відкривається чудесний краєвид на хребет Боржава. Виїжджаєш на гору і дух перехоплює. Вітер там сильний, але краса неймовірна. Засніжені вершини, неперевершені відчуття.
 
Sand47Дата: Вторник, 12.05.2009, 13:45 | Сообщение # 11
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
шось фоток не видно... Чи то тіки в мене так?

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
DoubleFace11Дата: Вторник, 12.05.2009, 13:51 | Сообщение # 12
Группа: Удаленные





Я теж не бачу фоток(((
 
PitДата: Вторник, 12.05.2009, 14:00 | Сообщение # 13
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 123
Авто: Ceed 1.4
Зарегистрирован:
07.11.2008
Репутация: 210
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
біля ресторанчику був замічений клюбний Сід, по-моєму Pit'а з Тернополя, якого я в ресторанчику надибати не зміг, бо була купа народу

biggrin
В цьому ресторані була черга і ми перейшли в кафе через дорогу - ми трохи спішили...
тому і розминулсь sad

А фоток невидно!


Pit Ternopil
 
Sand47Дата: Вторник, 12.05.2009, 14:04 | Сообщение # 14
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Pit, ну тоді заочне "фа-фа" на Закарпатській землі! Фоти в мене вже видно...

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
RAMZДата: Вторник, 12.05.2009, 14:56 | Сообщение # 15
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 23
Авто: KIA Cee'd 1.6 LX MT
Зарегистрирован:
10.10.2008
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Привіт одноклубникам. :). В мене все майже аналогічно з маршрутом.. :). 1-4 травня побував у Яремчі, Буковелі, Долині нарцисів, Мукачево (Паланок), Синевир.. Правда коли повернувся в Київ, зрозумів, що більше їздив, ніж стояв. :). 2000 км за 4 дні..

KIA Cee'd 1.6 LX MКПП
Роман, Киев!
 
biesДата: Среда, 13.05.2009, 01:43 | Сообщение # 16
Группа: Удаленные





Всім привіт! Бачу багата людей на травневі свята відпочивали на Закарпатті!!! Тоді і я своїми враженями поділюсь. Виїхали ми з Києва 7-го травня о 4,00.Маршрутом: Київ,Рівне,Львів,Славсько,Пилипець(водоспад Шипіт),Міжгір"я,Синевир,Хуст (долина нарцисів),Берегово,Мукачево,Київ. Вся подорож тривала 4 дні (2000 км).Про особливості дорогі Київ-Львів особливо розповідати не має змісту, думаю всім вона добре знайома:ремонт,ремонт,ремонт и так до самих Бродів, поім цілком нормаль дорога до Чопу.Хоча є одна особливість: дуже багато працівників ДПС на ділянках де одна сторона проїзжої частини на реконструкції, зупиняють за обгін в недозволенних місцях,але за 50гр. бажають Счасливої дороги.В Славському були о 13,00. Доречі не рекомендується їхати туди на фінал кубку УЄФА, там його подивітись не можливо (хоча може комусь і по щастить).7-го травня в вечері послухали матч Шахтар-Динамо(К) по телефону під шашлик з горілкою і розстроєні поразкою Динамо позасипали.З Славського на Вловець довелося Їхати через Н.Ворота,дорога Славсько-Воловець є тільки на карті, далі Пилипець і водоспад Шипіт( дуже гарне місце, якщо вдасться потім скину фото).Доречі:завжди думав,що водоспад називається Шепіт,як вияснилось помилявся sad .Дорога на Синевир була посередньою і без пригод.На саму Синевирську поляну на авто не пускають,але можна домовітись.Ми вирішили йти на своїх двох і не пошкодували, подихати гірським повітрям і розім"яти засиджені кості, що може бути краще biggrin .Далі було цікавіше.Зупинитись ми вирішили в Хусті.Доїхати туди можна двома дорогами: повернутися до Міжгір"я, а далі пряма дорога на Хуст, але "мы не ищем легких путей" і поїхали ми через Вільшани,Драгово,Сокириця. 60км за 2 години.Дороги практично немає, але краєвиди казкові, особливо вразило Тереблянське водосковище.В Хуст приїхали десь о 21,00.А потім були Долина нарцисів, Берегово,ніч в Мукачево і довга дорга до Киева.До речі в Мукачево ми були 9-го травня і знайти вільні місця в недорогих готелях проблематично ,тому бажано бронювати за здалегіть.До Києва доїхали без пригод, тому немає що писати.Вибачайте за багато букв.
 
Sand47Дата: Среда, 13.05.2009, 14:01 | Сообщение # 17
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (bies)
На саму Синевирську поляну на авто не пускають

ну чого не пускають... 10 грн. з машини + ще якісь пару грн. з людини, одним словом - 13 грн. з нашої Кільки і ми заперли на саму гору на берег озера... Дорога туди правда ще та! Вверх заїхав нормально, а от коли спускався, разів зо два все-таки черканув днищем sad


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.3 Путешествия » Долина нарцисів (Приємна несподіванка)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024