Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.3 Путешествия » Буковель
Буковель
kittenkaДата: Среда, 25.03.2009, 14:35 | Сообщение # 1
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
Ну ось, збулася мрія ідіота biggrin Хоч насправді, ми взагалі то вже й не мріяли в цьому сезоні стати на лижі, але друзі нас дуже швидко переконали і ми ні грамулічки не жаліємо cool
В п"ятницю зранку, виїхали в Яблуницю. На мій подив, дорога була безлюдною, деколи тільки приходилося обігнати наприклад одну фуру і потім знову ідеш собі спокійно, а поруч взагалі нікого нема, навіть на горизонті Але не довго я кайфувала за кермом.. На дорозі страшенні ями і тому приходилося постійно маневрувати.. Погода була гарною, але по спражньому весняною Тому ми не вірили, що там куди ми їдемо - є сніг
По дорозі туди, ми трохи заблукали, коли намагалися об"їхати Івано-Франківськ якимось незрозумілими селами Трошки часу ми втратили А ще, я гарно запам"ятала файне місто Тернопіль Їхала, їхала, все нібито добре і от дивлюся, велика калюжа на всю дорогу, я скидаю швидкість, пригальмовую і нібито об"їжджаю її с краю, ага, де там! як бабахнуло! я думала колеса там і залишились Одразу ж зупинилася, чоловік пішов глянув, каже не погнуло нічого.. Але насправді вже коли прїхали в Яблуницю, помітили, що диск таки погнуло
Коли спускалися в Яремчу, валив сніг, дорога - жах! якби їхати взимку на авто отак всю дорогу в снігопад - нізащо б не поїхала, хібащо був би в мене джип якийсь і то, не факт..
Приїхали дуже стомлені і мені взагалі нічого не хотілося вже..
Знімали ми в Яблуниці хатинку, і було нас 8 чоловік. Щос подобалось: в нашій кімнаті не було ні одної батареї, але жарко було так, шо ми вікно настіж відчиняли, а коли ввечері поверталися додому, то у всіх кімнатах було холодно, а нашій - кайф Сам будиночок так собі, але все що необхідно в ньому є Саме головне, в ньому була банька, тому кайф ми ловили кожен вечір Пішов в баньку, потім вийшов і в сніг - ааааа, класссс, обожнюю це відчуття!
Так ось, коли ми приїхали, вже годину як валив сніг. Зранку я прокинулась і побачила свою машину ось такою
Пішли взяли лижі напрокат, добре що я помітила там ще й абонементи на каталку, тому купили дешевше на вихідні ще й абонементи, хоча один в нас на 5 днів є, купили перед поїздкою у друга А ще добре, що я помітила там прокатні окуляри Своєму чоловікові на якийсь новий рік, вже не пам"ятаю, я подарувала дорогі та дуже кльові Uvex, але ж у самої немає зовсім ніяких. А сонечко світило добре і все так виблискувало, що без окулярів, просто нереально було навіть їхати на буковель. Прокат коштував аж 10 грн в день лижі мені обійшлися в 55, чоловікові в 35, бо він брав без взуття, в нього є лижні ботінки Короче, "озброїлися" ми і поїхали кататися
Коли їхали на парковку, то завичайно ж, добре гепнулися декілька разів в "маленькі" ямки. Парковка була забита,але нам таки вдалося стати недалечко від 14 підйомника та ще й по правильному а не так як там паркуються - посеред дороги стали і нормуль
Короче, перший день відкатали непогано. На другий день ми були на місті вже о 8-й ранку День був нібито звичайний, але: спочатку я впала через 100 метрів від спуску з Довгої і мене повністю переклинило, я здуру почала боятися спускатися Впала незрозуміло чому, але там одразу ж за мною ще два чоловіки впало, мені здалося, там щось було в нігу бо лижа різко загальмувала і я дуже вдарилась коліном; а потім нам дзвонять друзі і говорять, що нашу подругу чоловік повіз в лікарню, накладують гіпс Що саме обідне, що вона на лижах стоїть з раннього дитинства і впала на рівній абсолютно поверхні, просто теж за щось лижа зачепилася і в неї нога вивернулася.. спочатку думали, що просто зв"язки, але на рентгені знайшли тріщинку невелику, прийшлося гіпс накладать. Короче одна в нас накаталася і я години дві мабуть потратила на те, що стояла перед спуском з Довгої і слухала як всі люди кажуть: ой я боюся, тут так високо! і сама все більше і більше боялася З якого дива, не знаю, зі своїми тараканами мені так і не вдалося розібратися Розбіглися вони миттєво після першого ж спуску з 8 горки Я вже думала так: разочок спущуся і піду пити чай до машини, а насправді мене чоловік за уші витягував через 2 години з Буковелю
На другий день перед нами постала така картина, від якої я була в шоці!! приходимо ми до машини перекусити, а там бігає по парковці куча людей, охорона і стоїть ряд машин, які намагаються виїхати з парковки, а їм на зустріч, стоїть здоровий трактор, який не може проїхати, бо йому мішають машини на парковці Короче, ми стоїмо жуємо і дивимось, як охорона починає махати руками трактору, тіпа можна їхати!! капєц! він підїжджає до джипа і маленької рено твінго, ми дивимось, а він ну не проходить і все тут! і тут саме веселе, він починає крутити колесом щоб здвинути джип!! добре, що в того був кенгурятник, але він його поцарапав і погнув маленько так ) здвинув трохи, а все одно ж не проходить! і тут ця товпа людей, бере маленьку машинку і переставляє! я надивившись на це все, беру швидко ключі і швидко починаю знімати ботінок, бо моя машина через 4 від цього джипа і візуально трактор ніби проїде, але краще не рикизикувати! добре що в мене було куди здати назад отаке там буває
Наступного дня, повалив знову сніг.. Я зробила декілька спусків с Довгої і коли вже піднімалася останній раз, там взагалі нічорта не видно було! очі заліплює, вітер неймовірний, жах! За 15 хвилин вивалило 10 см. снігу Але мені подобалося кататися, було кльово, але чоловіку здалося, що в нього ну весь зад намок від підйомників і все, сніг валить, погано кататись, поїхали додому і все тут в 2 години ми вже все спакували і на тобі, вилізло сонечко Але вже все, вирішено було їхати додому..Я довго намагалася впевнити чоловіка, що йому просто здається, що все намокло, насправді ж мокре тільки ззовні і із-зі цього здається, що він промерз і т.д.. Приїхали додому, знімає штани і говорить - да ти попробуй, вони ж мокренні, я трогаю і кажу - де? ) він і сам не знайшов де, але каталки наші вже були скінчені
Черги в вихідні були тільки на 13 підйомнику, а так взагалі кайф -спустився і одразу ж на підйом супер! в понеділок людей взагалі майже не було, просто суперово!!
мені все сподобалося!
Вчора їхали додому, світило сонечко в Яблуниці, а вже далеко за нею, валив страшенний сніг, не було видно дорогу навіть. Дякувати богу, така погода була тільки спочатку маршруту, далі був максимум - дощ і то невеликий і зрідка де. На обратному маршруті, знову втратили час, бо штурман з мене ніякий і замість того, щоб об"їхати Бучач, ми в ньому благополучно заблукали В Тернополі, знову в"їхали в здоровенну яму, але за кермом вже був чоловік і теж ніби повністю об"їхав ту яму, але то нам так тільки здавалося...
о, забула, проживання наше коштувало 40 гривень ну і 5 гривень за баню Я вважаю, це більше ніж гуманна ціна
хочу ще...
вид з двору:

13-й спуск

г. Довга - вид на Драгобрат, Говерлу

ну і ще гарні фотки треба у друзів забрати


рулю на сиде
 
torieДата: Среда, 25.03.2009, 15:07 | Сообщение # 2
Одесса-мама
Группа: MODERATOR
Сообщений: 5205
Авто: SY Korando 2.0 DTF AWD 6AT DLX
Зарегистрирован:
15.10.2007
Репутация: 920
Статус: Отсутствует
kittenka,
супер покатались ! biggrin заздрю! wink
але історія з трактором просто жахлива surprised


--Мать городов русских!
 
HUNTERДата: Среда, 25.03.2009, 15:12 | Сообщение # 3
Эксперт
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 2217
Авто: KiaCee'd 1.6MT MarsRed
Зарегистрирован:
22.10.2008
Репутация: 1281
Статус: Отсутствует
С душой рассказ, очень "живой", описание "включает" воображение. Украинский язык очень звучный и красивый.
К сожалению я хорошего снега толком и не видел в этом году.
P.S. А цены действительно очень демократичные. Вопрос только в питании: сколько, где, какая пища.



- Если мы дай Бог ошибаемся, то все равно это лучше чем быть в результате обманутым.

ПМЖ - город-герой Одесса. Я одессит.

 
kittenkaДата: Среда, 25.03.2009, 15:13 | Сообщение # 4
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
torie, да не то слово, особенно, когда стоишь и наблюдаешь все это surprised

рулю на сиде
 
ЧудоДата: Среда, 25.03.2009, 15:19 | Сообщение # 5
Чудо Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1494
Авто: KIA Ceed 1,6AT
Зарегистрирован:
19.09.2008
Репутация: 967
Статус: Отсутствует
kittenka, классный отчет.
вот бы не поверила, что в то время, когда в киеве слякоть там такая крастота.... smile

а я совсем не умею кататься на лыжах... shy все как-то недосуг


Лена.
KIA Ceed 1,6 АТ Mars Red
Киев
 
kittenkaДата: Среда, 25.03.2009, 15:29 | Сообщение # 6
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
HUNTER, с питанием конечно, не очень..
первый раз поужинали в близлежащей кафешке- ужассс!!!! потом по совету друзей, которые там не первый раз, пошли в туже кафешку на шашлык, шашлык конечно был отпадный!
Завтраки делали себе сами, но: купили на последний завтрак сосиски, сварили их, начали резать, а там то черные пятна, то синие в них.. начали рассматривать - синие- резинка какая-то, черные- не разобрали surprised Короче выкинули их. Причем они были очень не дешевые..
На дальнейшее сделали вывод - еду брать из дома и там по ходу уже варить.
Второй вечер друг сворганил отпадного борщика, потому обошлись без кафешек, третий вечер - хозяева грибную юшку сварили нам smile ну и последний вечер мы уже по шашлычку smile

На самом Буке дорого.. стакан глинтвейна - 15 грн sad а шо там того стакана biggrin

Quote
Украинский язык очень звучный и красивый.

вельми вдячна за компліман smile звіт описувала в темі про Буковель на кіа-клубі, де все описували на укр. мові, тому я продовжила в тому ж руслі smile
Quote
К сожалению я хорошего снега толком и не видел в этом году.

на Буковелі снігу зараз аж занадто, люди в шоці wacko (http://bukovel.com/webcam8) Але я переглянула прогноз, це не надовго sad
Щодо цін: якщо їхати на Буковель, то краще купувати усілякі акційні абонементи, так вийде значно дешевше. Наприклад, друг купив собі абонемент весняний на 5 днів в якому включено все, окрім святкових днів. Ціна абонементу - 440 гривень. А ми купували через точку продажу, тобто не напряму, на вихідні вийшло з одного - 170 гривень, якщо напряму в касі купувати, то 224 здається wacko А ось в будні, ціна гарна - усього 50% вартості, але то до 9 ранку здається.


рулю на сиде
 
MyWayДата: Среда, 25.03.2009, 15:30 | Сообщение # 7
Эксперт
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 2701
Авто: KiaCee'd 1.6LX MT Mars Red
Зарегистрирован:
11.03.2008
Репутация: 1010
Статус: Отсутствует
kittenka,
классно... снег, лыжи..... biggrin и я хочу wink


Боже, помоги мне быть таким человеком, каким считает меня моя собака. ... (© Януш Вишневский "Одиночество в сети")
Ирина. Одесса.
 
kittenkaДата: Среда, 25.03.2009, 15:30 | Сообщение # 8
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
Чудо, мерси smile
так и мы пока ехали, даже не думали, что там такой снег wacko


рулю на сиде
 
CrystalightДата: Среда, 25.03.2009, 15:31 | Сообщение # 9
Світлячок
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1014
Зарегистрирован:
19.06.2008
Репутация: 651
Статус: Отсутствует
Quote (kittenka)
апам"ятала файне місто Тернопіль

нам соромно, шо так запамятався Тернопіль cry
але так вже в нас є, дороги не ремонтують зовсім dry


Слава Україні! Героям Слава!

м. Тернопіль


Сообщение отредактировал Crystalight - Среда, 25.03.2009, 15:32
 
kittenkaДата: Среда, 25.03.2009, 15:38 | Сообщение # 10
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
Crystalight, ага sad
ще запам"ятався поворот на село Лядське, я коли прочитала назву, одразу ж в сміх і тут і влетіла в ямку таку "невеличку", тому з язика злетіла інша назва, з додатковою буквою Б biggrin biggrin


рулю на сиде
 
HUNTERДата: Среда, 25.03.2009, 15:55 | Сообщение # 11
Эксперт
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 2217
Авто: KiaCee'd 1.6MT MarsRed
Зарегистрирован:
22.10.2008
Репутация: 1281
Статус: Отсутствует
Quote (Чудо)
все как-то недосуг

хотя проезжали
Quote (kittenka)
село Лядське

Прекратите браниться. biggrin



- Если мы дай Бог ошибаемся, то все равно это лучше чем быть в результате обманутым.

ПМЖ - город-герой Одесса. Я одессит.

 
igorcoДата: Среда, 25.03.2009, 23:24 | Сообщение # 12
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 225
Авто: Toyota Avensis
Зарегистрирован:
24.10.2008
Репутация: 8
Статус: Отсутствует
А яна вихідні поїду tongue biggrin tongue



Lemberg
 
kittenkaДата: Четверг, 26.03.2009, 12:43 | Сообщение # 13
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
igorco, кльово cool

рулю на сиде
 
HUNTERДата: Четверг, 26.03.2009, 17:15 | Сообщение # 14
Эксперт
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 2217
Авто: KiaCee'd 1.6MT MarsRed
Зарегистрирован:
22.10.2008
Репутация: 1281
Статус: Отсутствует
Quote (igorco)
А яна вихідні поїду

Если не будет возражать kittenka, то с тебя igorco отчет. Только в теме дата указана, так сказать авторское право.



- Если мы дай Бог ошибаемся, то все равно это лучше чем быть в результате обманутым.

ПМЖ - город-герой Одесса. Я одессит.

 
kittenkaДата: Четверг, 26.03.2009, 17:55 | Сообщение # 15
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
HUNTER, а чего это я буду против? : ) конечно не против!
а дата, ну пусть уже висит дата, темку я создала, но ее ж можно пополнять своими отчетами не зависимо от указанной даты smile


рулю на сиде
 
paxomovДата: Четверг, 26.03.2009, 17:58 | Сообщение # 16
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 406
Авто: Ceed 2.0 TX MT
Зарегистрирован:
02.10.2008
Репутация: 166
Статус: Отсутствует
kittenka, не много не понял. Ты в Киеве заказывала проживание или как?

ХОМ,
Cee'd 2.0 TX MT
Запорожье

[img]
http://www.autometric.ru/build/baza-auto/gdekia.gif[/img]
 
kittenkaДата: Четверг, 26.03.2009, 18:35 | Сообщение # 17
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
paxomov, поскольку ехали всего на 3 дня, то искать времени не было. Родители подруги ездят постоянно на Бук и в этот раз они ехали также с нами, потому предложили поселиться в их месте, где они все время проживают в лыжный период. Потому они звонили заказывали, мы этим не занимались..
А вообще, обычно в Карпатах селимся только в тех местах, которые увидели своими глазами, а не через "радужные" фотки в инете smile т.е. приезжаем и ищем жилье по месту.
Первый опыт поездки в Карпаты - 31 декабря, час дня только приехали в село, нас толпа 20 человек, из них 18 вообще ни разу не были в Карпатах surprised нашли жилье за гуманную цену с нормальными условиями, за час smile Правда среди предложений попадались и мрачные, чуть ли не на полу спать wacko
В общем из моего опыта: если едешь на пару дней, лучше заранее забронировать жилье хоть какое, чтобы не тратить время там, если же едешь на недельку или дней 5, то лучше по месту! преложений тьма и они дешевле чем распиаренные в инете..


рулю на сиде
 
strangelДата: Пятница, 27.03.2009, 00:41 | Сообщение # 18
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Quote (kittenka)
ще запам"ятався поворот на село Лядське, я коли прочитала назву, одразу ж в сміх і тут і влетіла в ямку таку "невеличку", тому з язика злетіла інша назва, з додатковою буквою Б

Щось я не зустрічав села з такою назвою в Тернопільській області cool


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
kittenkaДата: Пятница, 27.03.2009, 11:03 | Сообщение # 19
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1022
Авто: KIA Ceed 1,6 EX (AT)
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 92
Статус: Отсутствует
strangel, так я не казала, що це село в Тернопольскій обл. Це десь в Івано-франківській здається області, короче десь не дуже далеко від яблуниці wacko

рулю на сиде
 
Sani4Дата: Воскресенье, 22.11.2009, 22:05 | Сообщение # 20
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 59
Город: Киев-Мариуполь
Зарегистрирован:
29.03.2008
Репутация: 1
Статус: Отсутствует
может пора уже темку поднимать? кто собирается в Бук и когда?

CEE'D 1,6 AT SO RED

 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.3 Путешествия » Буковель
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024