Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Тюнінг кедів:-) (Де? Як? Скільки?)
Тюнінг кедів:-)
doctorДата: Суббота, 04.10.2008, 15:36 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 18
Авто: Cee'd SW 2.0AT
Зарегистрирован:
01.10.2008
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Хто знає де можна купити у Львові що-небудь по тюнінгу сіда?
Пишіть! Особливо цікавить для SW, такий вже в мене!:-)
Що є в офіційних диллерів?
І що можна доставляти на кеди взагалі!!!
Бачив в неті шикарні накладки на бампери і пороги і спойлерчик задній. пишуть з роботою тисяч 6 грн. wacko
Пишіть, думаю всім цікаво буде!
І ще шукаю знайомого - Андрій, сірий сід 1,6, один із перших у Львові. В нього ще сусід - начальник ремонтного на Ніко!
Ми на тренінгу разом були, а більше і не бачив! Коли мені тесть подарував Кеда - згадав що маю знайомого з кедами! biggrin



 
Rol@ndДата: Суббота, 04.10.2008, 15:56 | Сообщение # 2
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
doctor, привіт!

По тюнінгу у нас є цілий розділ: http://ceed.at.ua/forum/5.
Там і детальний опис і де можна взяти. Більшість професійного тюнінгу (виробництва INCUS) постачають дилери.
У Львові насамперед НІКО.

Інших виробників (GiaCuzzo та АТН) у Львові, як мені відомо, ніхто. У Києві: "Світ-Авто" (тут є і опис і прайси).

Щодо окремих дрібничок, то у нас у Львівському розділі є тема про CEE'D-точки, там можна писати про те що де хто знайшов до Сіда і по чому. Або якщо хтось тільки хоче знайти, будемо шукати разом! Звісно що перелік там доволі малий, але це поки ті реалії, які є на даний момент! sad


Ностальгія за Cee'd 1.6 (MT) EX++ Mars Red
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Тюнінг кедів:-) (Де? Як? Скільки?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024