Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Найкращий дилер! (рейтинг дилерів КІА Cee'd)
Найкращий дилер!
MacДата: Четверг, 30.04.2009, 15:39 | Сообщение # 41
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
strangel, Да,там и останусь. Двигло и коробка надежные, а с остальным у гарантийщиков все равно
хрен чего выбьешь.


Львов
 
DoubleFaceДата: Вторник, 12.05.2009, 19:31 | Сообщение # 42
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 7
Город: Львів
Авто: KIA Ceed 1.6 EX МТ
Зарегистрирован:
23.09.2008
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Купував на НІКО, чому там, бо продають добре, гарно поставились, дали покататись. А от обслуговування не сподобалось взагалі. Погано роблять, деколи переробляють після того самі через що затримка у два дні, та й після того ще не все що просив зробити. В чергах чекаєш дуже довго і то чекати можна ще довше якщо не копати менеджерів що 5 хвилин. Приїхав би на Ауді, то зразу б прибігли, а так носом крутять. Ціни дуже високі, якість ні :(.

На рахунок дотяжки теж питав при купівлі, сказали якщо є то поставлять, автодотяжка є на всіх 4 вікнах, але не поставили (от гади admin ).

Тепер за рахунок обставин буду обслуговуватись на Нєкрасова (ну і добре) скоро 30 тис. буду мати нові враження.
На Богданівську не хочеться їхати бо дууууже далеко, та й відгуки людей які там брали автомобіль щось не дуже.

 
olezukДата: Вторник, 15.03.2011, 21:56 | Сообщение # 43
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 37
Зарегистрирован:
03.08.2008
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Вирішив підняти тему. Нещодавно відмовила "омивайка" скла... майстер на Некрасова сказав по гарантії міняти. Написав заяву, через 2 тиждні приїзджаю....... а там ще трохи і жодної будівлі не залишеться... гарантійщик сказав що вже нічим не допоможе, краще їхати на Радар і писати заяву знову!!!!!!! На Радарі працюють лише до 18.00!!! з моєю роботою мені ніколи до них не попасти вчасно cry

що порекомендуєте? де тепер обслуговуватись? крім Радар-сервіс є ще щось у Львові? SOS!!!


 
OlegxXxДата: Среда, 16.03.2011, 21:06 | Сообщение # 44
Эротический Олег
Группа: USER
Сообщений: 968
Авто: ВС 3889 ВМ
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 410
Статус: Отсутствует
olezuk, ти подзвони, вони і в суботу працюють wink , правда за гартійщиків не знаю.

 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Найкращий дилер! (рейтинг дилерів КІА Cee'd)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024