Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Найкращий дилер! (рейтинг дилерів КІА Cee'd)
Найкращий дилер!
igorcoДата: Суббота, 01.11.2008, 00:28 | Сообщение # 21
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 225
Авто: Toyota Avensis
Зарегистрирован:
24.10.2008
Репутация: 8
Статус: Отсутствует
А я брав машинку на уа холдінгу, менеджери поганенькі, постійно по телефонах триндять, дізнатись щось, то треба хвилин 15 чекати поки звільняться. Мар'яна - найсхареніший менеджер в світі. Аж неприємно туди ходити. Машинку перед видачею помили погано, а найприкріше, що я рівно через 100 км приїхав до них, бо з машинки капало масло. Проїздив рівно добу!!! Побачив в суботу, приїхав до них десь коло 2. Ледве знайшов одного механіка, він підняв, подививися, сказав що тече з сальника коробки передач, їздити не можна, треба приїхати в понеділок, коли буде головний механік і менеджер по гарантії. Приїхав до них в понеділок, в п'ятницю забрав. Уявляєте як прикро?!!! Сподіваюсь, що ближчим часом нічого не станеться. Коли вибирав і шукав колір, комплектацію, то найкраще відношення на НІКО, там менеджери бігають, розказують, показують, так як має бути.

Добавлено (31.10.2008, 23:28)
---------------------------------------------
А я брав машинку на уа холдінгу, менеджери поганенькі, постійно по телефонах триндять, дізнатись щось, то треба хвилин 15 чекати поки звільняться. Мар'яна - найсхареніший менеджер в світі. Аж неприємно туди ходити. Машинку перед видачею помили погано, а найприкріше, що я рівно через 100 км приїхав до них, бо з машинки капало масло. Проїздив рівно добу!!! Побачив в суботу, приїхав до них десь коло 2. Ледве знайшов одного механіка, він підняв, подививися, сказав що тече з сальника коробки передач, їздити не можна, треба приїхати в понеділок, коли буде головний механік і менеджер по гарантії. Приїхав до них в понеділок, в п'ятницю забрав. Уявляєте як прикро?!!! Сподіваюсь, що ближчим часом нічого не станеться. Коли вибирав і шукав колір, комплектацію, то найкраще відношення на НІКО, там менеджери бігають, розказують, показують, так як має бути.




Lemberg
 
MacДата: Суббота, 01.11.2008, 10:37 | Сообщение # 22
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
igorco, Приветствуем тебя в в клубе!
По поводу сальника - дефект не такой уж редкий - косяк луцкой крупноузловой сборки.
А по обслуживанию - рекомендую сразу , на ранней стадии, перейти на Нико, либо на Львов-Авто.Сохранишь нервную систему.


Львов
 
Rol@ndДата: Суббота, 01.11.2008, 10:48 | Сообщение # 23
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
Quote (igorco)
А я брав машинку на уа холдінгу, менеджери поганенькі, постійно по телефонах триндять, дізнатись щось, то треба хвилин 15 чекати поки звільняться. Мар'яна - найсхареніший менеджер в світі. Аж неприємно туди ходити. Машинку перед видачею помили погано, а найприкріше, що я рівно через 100 км приїхав до них, бо з машинки капало масло. Проїздив рівно добу!!! Побачив в суботу, приїхав до них десь коло 2. Ледве знайшов одного механіка, він підняв, подививися, сказав що тече з сальника коробки передач, їздити не можна, треба приїхати в понеділок, коли буде головний механік і менеджер по гарантії. Приїхав до них в понеділок, в п'ятницю забрав. Уявляєте як прикро?!!! Сподіваюсь, що ближчим часом нічого не станеться. Коли вибирав і шукав колір, комплектацію, то найкраще відношення на НІКО, там менеджери бігають, розказують, показують, так як має бути.

Привіт!

У мене схожа (на щастя без поломок історія): взяв на Холдингу. Ще трохи туди поїздив, і забив на них. ІМХО, вони існують тільки для того, щоб взяти машину - для решти їм просто начхати.


Ностальгія за Cee'd 1.6 (MT) EX++ Mars Red
 
strangelДата: Вторник, 11.11.2008, 01:37 | Сообщение # 24
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Хто підкаже, де і яке там у вас мало лиють у офіціалів?... І за скільки потрібно записуватись на ТО?.... В Тернополі заливаюль Шелл, але поняття не мають що таке шестерня в ЕУРі... На цьому тижні маю проходити ТО 30000... І ще цікавить скільки то коштуватиме (ТО)?
Сиджу зараз в Франківську, але тут по розповідям взагалі і ціни (дурять) і відношення wacko .. Вже краще в Тернополі... Але хотів би шестерню поміняти.... Я так розумію пристойно в Вас на НІКО і Львівавто. Хлопці підкажіть щось!!!


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
MexxxДата: Вторник, 11.11.2008, 12:05 | Сообщение # 25
Группа: Удаленные





strangel, Я обслуговуюсь на Niko, проходив на минулом тижні ТО1(15000). Стояв біля майстра масло лили з каністри КАСТРОЛ. Заодно і цю шестерню поміняв(по гарантії без грошей) правда прийшлось попросити! ТО обійшлось 976грн.! Не ма за що давати!
 
strangelДата: Четверг, 13.11.2008, 23:22 | Сообщение # 26
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Дякую Mac Gody і Mexxx за допомогу.... Схиляюсь вже до ніко... От тільки. Промивочне масло би залити, а то в мене Шелл хелікс ультра....

Добавлено (13.11.2008, 22:22)
---------------------------------------------
Незнаю, як там інші гарантійні СТО у Львові, але роботою Ніко-Захід лишився задоволеним.... Тернопільським до них ще дуже далеко!!!!


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
MacДата: Воскресенье, 01.02.2009, 13:38 | Сообщение # 27
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
Главная новость прошедшей недели - компания "Нико-Захид" с 1 февраля не является официальным дилером КИА. Обслуживать за кэш - нет проблем, а если гарантийный случай - добро пожаловать к другим дилерам.
Причина такого демарша, по словам сотрудников компании, в невыполнении КМУ своих договорных обязательств и ,мягко говоря, непонятной ценовой политике.


Львов
 
deoxДата: Воскресенье, 01.02.2009, 17:58 | Сообщение # 28
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 237
Авто: pro ceed
Зарегистрирован:
04.08.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Mac, вот обрадував:(

Если вам не нравится забираться назад - не вопрос, общественный транспорт у нас в городе работает вполне прилично
_______________________________
Коломия - Івано-Франківськ - Львів
 
strangelДата: Воскресенье, 01.02.2009, 20:08 | Сообщение # 29
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Quote (Mac)
Главная новость прошедшей недели - компания "Нико-Захид" с 1 февраля не является официальным дилером КИА. Обслуживать за кэш - нет проблем, а если гарантийный случай - добро пожаловать к другим дилерам. Причина такого демарша, по словам сотрудников компании, в невыполнении КМУ своих договорных обязательств и ,мягко говоря, непонятной ценовой политике.

Мда, і мені так сподобалось на Ніко.... Чесно кажучи збирався до вас в гості і на 45000... Тепер і не знаю, куди їхати sad


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
doctorДата: Понедельник, 02.02.2009, 12:27 | Сообщение # 30
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 18
Авто: Cee'd SW 2.0AT
Зарегистрирован:
01.10.2008
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Quote (Mac)
doctor, Угловые накладки на бампера на хетч стоят порядка 300 грн. Я думаю, что прилепить их на sw большого труда не составит.Добавлено (28.10.2008, 21:13)---------------------------------------------doctor, Насчет 300 грн. меня ввели в заблуждение, накладки на бампера стоят более 500 грн.

Я про тюнінговий обвіс питав biggrin biggrin biggrin
Накладки поняьно шо не проблема наклеїти!!!
а от тюнінг - штука серйозніша!



 
baracudaДата: Понедельник, 02.02.2009, 22:17 | Сообщение # 31
Группа: Удаленные





Mac, Добрий вечір якщо добрий ,заходимо зранку на каву до Колег!
 
MacДата: Понедельник, 02.02.2009, 22:30 | Сообщение # 32
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
А до коллег - это куда ?

Львов
 
mily1977Дата: Пятница, 27.03.2009, 00:10 | Сообщение # 33
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 7
Авто: KIA-SEED 1.4
Зарегистрирован:
24.05.2008
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Два раза ремонтировался после ДТП на Львов- Авто на Некрасова, что сказать - делают плохо! Задний бампер поставили плохо- вздулся!Крышкой багажника содрал краску, на багажнике и на бампере. При втором ДТП показал на недоработку зделаную ранее, пришлось напоминать 3- раза и то, кагда пришел забирать авто, напомнил еще раз и оказалось что забыли, пришлось ждать! Также после ихнего обслуживания в салоне повсюду следы мазуту- всё загадили как в 1-раз, так и во 2-раз, заставил отмывать! Также после замены заднего бампера начел собираться конденсат в заднем стопе! Сервис -очуметь! wacko

 
MacДата: Пятница, 27.03.2009, 08:59 | Сообщение # 34
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
Вот-вот, и я в сильном раздумье - ехать на ТО на Львов-Авто или послать на фиг гарантию и
продолжать эпопею на Нико.


Львов
 
FolderДата: Пятница, 27.03.2009, 13:54 | Сообщение # 35
Группа: Удаленные





А мне задний противотуман разбили sad Вот... Чо делать? Прийдется же ехать на ЛьвовАвто sad
 
Rol@ndДата: Пятница, 27.03.2009, 16:22 | Сообщение # 36
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
Ще є УА-Холдинг - в чорта на кулічках, хамське відношення.
Але принаймні, якщо ти присутній при роботі, то можна вказувати на оргіхи і вони поправляють.


Ностальгія за Cee'd 1.6 (MT) EX++ Mars Red
 
deoxДата: Суббота, 28.03.2009, 00:46 | Сообщение # 37
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 237
Авто: pro ceed
Зарегистрирован:
04.08.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Rol@nd, скільки холдинг - ні одного позитивного відгуку від їх ТО

Если вам не нравится забираться назад - не вопрос, общественный транспорт у нас в городе работает вполне прилично
_______________________________
Коломия - Івано-Франківськ - Львів
 
profДата: Четверг, 30.04.2009, 11:55 | Сообщение # 38
Группа: Удаленные





igorco, deox, Купив машину в серпні 2008р. на уа-холдинг(не хочеться писати з великої літери).Спогади до сьогодні залишились.У Мар"яни таке враження, що позичаєш в неї гроші.Сервіс-0.Майстри так рухаються, що складається враження, що вони тобі за нього платять, а не ти їм.Проводку на AIR BAG по гарантії чекав 9 тижнів(обіцяли за 3).Потім чекав тиждень на виконання роботи.З електриків там тільки один хлопчина щось розуміє і його тягають від машини до машини.ЖАХ!!!!!!!!Добре, що взнав, що можна обслуговуватись уна іншій СТО,бо вже думав "забити" на гарантію.Тепер поїду на Львів-Авто.Бачу відгуки досить добрі.Дякую всім.

Сообщение отредактировал prof - Четверг, 30.04.2009, 11:56
 
MacДата: Четверг, 30.04.2009, 12:00 | Сообщение # 39
.
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 714
Зарегистрирован:
28.08.2008
Репутация: 521
Статус: Отсутствует
Ну,не скажи. Про "Львов-Авто" в последнее время тоже всякие страшилки рассказывают. Я,например,
туда не поеду.


Львов
 
strangelДата: Четверг, 30.04.2009, 15:34 | Сообщение # 40
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Mac,
А куда поїдеш? На ніко? wink


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Найкращий дилер! (рейтинг дилерів КІА Cee'd)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024