Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.6 Муки выбора » Допоможіть правильно обрати авто! (Хочу купити вживаного дизельного Сіда хетч.)
Допоможіть правильно обрати авто!
LeoonДата: Пятница, 13.01.2012, 23:32 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 36
Город: Львов
Авто: KIA CEED 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
13.01.2012
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Доброго вечора всім та за наступаючим Старим Новим Роком! biggrin
Вже більше року часу шукаю собі авто, варіанти були різні..., але зупинився на сіді і для себе зрозумів що це дуже хороший і пристойний варіант.
Хочу купити вживаного дизельного Сіда хетч. Авто 2008 року, пробіг 36500 км, колір сірий, по словах власника, за автомобілем дивились, як за малою дитиною.. Так як це не єдиний автомобіль, то його використовували тільки на майже дальні поїздки smile (самбір-стрий найчастіше). Авто б не продавали, але потрібен для роботи бус.. ТО проводилось на офсервісі, всі записи в книжці є. В машині ще нічого не міняли (крім масла фільтрів і тому подібних розхідників). В машині нічого не доставляли, крім захисту мотора, і чехлів на сидіння biggrin . При огляді авто - в ідеальному стані, як зовні так і всередині, тільки це був короткий огляд через погодні умови:). В машинах я сам не надто розбераюсь, сам техогляд не проведу, тому договорився ще про одну зустріч, на якій машину загнати на сервіс до друга щоб той оглянув, ну або разом із ним на офсервіс і щоб там все перевірити.
Ось тепер питання:
за машину просять 16300, за 16000 віддають. Як на мене, то ціна всерівно зависока.. Яка розумні ціна на такий автомобіль, і на що мені звернути увагу при огляді, які "болячки" мають? Про недоліки авто я все перечитав, але хочеться чогось конкретного почути.
Буду вам щиро вдячний за відповідь і поради, ну а якщо все вийде то скоро приймайте мене до клубу cool


 
=MANIAK=Дата: Суббота, 14.01.2012, 01:48 | Сообщение # 2
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3651
Город: Киев
Авто: KIA Cee'd 1.6 EX+ MT
Зарегистрирован:
29.09.2008
Репутация: 1522
Статус: Отсутствует
Leoon,
Если машина действительно ухоженная и это её родной пробег, то цена адекватная, единственное, что дизели у нас только в базовой комплектации, разве что долларов 200-300 можно попробовать сторговать, если есть к чему прицепиться.

Смотри главное чтобы не битая, чтобы все лампочки на торпеде загорались при включении зажигания (в т.ч. эйрбег) и потом тухли когда надо и т.д.
А лучше конечно со своим толковым специалистом машину смотреть.


---> Клубное СТО. Расходники, запчасти, сервис и т.д. <---> Спойлер на Cee'd хетч <---
Ви можите считать эта маим личним капризам. Но я хачю мишью аткривать окна! ...И хочу иконки! Нэ сматря на савэтскую власть! (с)тов. Сталин
Убедительная просьба, если задаёте вопрос в личке, то оставляйте пожалуйста контактный телефон!
 
LeoonДата: Суббота, 14.01.2012, 02:01 | Сообщение # 3
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 36
Город: Львов
Авто: KIA CEED 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
13.01.2012
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Quote (=MANIAK=)
чтобы все лампочки на торпеде загорались при включении зажигания (в т.ч. эйрбег) и потом тухли когда надо

з цим там все добре було, ну принаймі на перший погляд.
Дякую MANIAK thumb

З новим старим роком! newyear




Сообщение отредактировал Leoon - Суббота, 14.01.2012, 02:05
 
Mishka11Дата: Суббота, 14.01.2012, 15:02 | Сообщение # 4
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 147
Авто: KIA SorentoR 2.2CRDI г.Ровно
Зарегистрирован:
26.09.2008
Репутация: 6
Статус: Отсутствует
Спроси во Львовской ветке, может кто поможет посмотреть.

KIA Ceed 1.6 мех LX SW +++ (продан соклубнику)
KIA Ceed 1.6 AT EX SW ++ (продан соклубнику)
KIA Soul 1.6
трахтор KIA Sorento R 2.2 AT top+
 
LeoonДата: Суббота, 14.01.2012, 20:35 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 36
Город: Львов
Авто: KIA CEED 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
13.01.2012
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Quote (Mishka11)
Спроси во Львовской ветке, может кто поможет посмотреть.

Дякую, закинув там ссилочку сюди:)


 
Sand47Дата: Вторник, 17.01.2012, 14:24 | Сообщение # 6
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Leoon, та шо їй станеться з таким пробігом... Головне щоб не бита була, але то треба дивитися спеціалісту. В мене дизель, з власного досвіду - перша заміна (стійки стаба) була десь біля 50 тис. пробігу, до того робилася тільки рейка рульової по гарантії.

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
ADMINДата: Вторник, 17.01.2012, 19:00 | Сообщение # 7
Эксперт
Группа: ADMIN
Сообщений: 2794
Авто: Хороший))
Зарегистрирован:
14.10.2007
Репутация: 199
Статус: Отсутствует
Пробег действительно не большой. Если нравится, то бери.

Все будет хорошо ;)
 
LeoonДата: Среда, 25.01.2012, 22:36 | Сообщение # 8
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 36
Город: Львов
Авто: KIA CEED 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
13.01.2012
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
SVILD, Sand47, Дякую за поради. smile
В суботу їду на СТО, якщо все добре то в понедоілок вона моя biggrin

Добавлено (25.01.2012, 20:36)
---------------------------------------------
Машину купив, довольний як слон. Дякую всім хто відгукнувся у допомозі.


 
Форум KIA Ceed » 5.Беседка » 5.6 Муки выбора » Допоможіть правильно обрати авто! (Хочу купити вживаного дизельного Сіда хетч.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024