Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » KIA Cee`d 1.4 (Враження після 6 місяців експлуатації)
KIA Cee`d 1.4
luck13Дата: Пятница, 14.03.2008, 19:16 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Поділюся своїми враженнями від керування СІДом 1,4 база.
Машина від’їздила більше як півроку. Пробіг - 14 тис., з яких більша половина по Києву.
Купував і обслуговувався (планові ТО) на Світ-Авто на Петрівці. ТО-0 - безкоштовне, ТО-7,5 тис. - десь 370 грн.
Ставив сигналізацію (на Світ-Авто) та затонував скло.
Спершу хочу зауважити - що з кожним місяцем СІД подобається все більше. Можливо, вже звик, але ж до хорошого швидко звикають biggrin .
Запасу потужності в 109 к.с. як для мене вистачає і у місті, де середня швидкість пересування (по БК) аж 12 км/год, і по трасі, де швидкість понад 140 прирівнюється до польоту (крім траси на Бориспіль).
Розхід по місту (їжджу в основному в години-пік по Центру) 9,5-10 літрів, змішаний - 7,5, траса - 6-6,5.
Плюси:
- дизайн;
- хороша підвіска (про це вже багато говорилося);
- добре тримає дорогу на швидкості;
- добре відрегульована коробка передач;
- просторий салон;
- хороша обзорність;
- непогана штатна аудіосистема з керуванням на кермі;
- гарні гальма.
Мінуси:
- невдала комбінація чорного і світлого пластику (світлий внизу);
- відсутність в базі (або ж як додаткової, платної опції) регулювання сидіння по висоті та попельнички;
- бажала б бути кращою шумоізоляція. Якщо двигуна в салоні не чути, то звук гуми (особливо зимової) moil дещо портить в цілому непогану оцінку шумоізоляції СІДа.
Загалом, машиною дуже задоволений senile
 
luck13Дата: Пятница, 14.03.2008, 19:16 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Щодо ТО: купував і обслуговувався (планові ТО) на Світ-Авто на Петрівці. ТО-0 - безкоштовне, ТО-7,5 тис. - десь 370 грн.

Сообщение отредактировал luck13 - Пятница, 14.03.2008, 19:09
 
luck13Дата: Пятница, 21.03.2008, 12:57 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Щодо підвіски: вже кілька тижнів турбує стукіт у задніх стійках (думаю, амортизатори). Сьогодні заїхав на Світ-Авто на Петрівці і повідомив про проблему. Запропонували зробити діагностику ходової (платно). Оскільки через 500 км. у мене ТО-15000, домовились, що проблему зі стуком задніх стійок будуть вирішувати під час проходження ТО.
 
dejavuДата: Суббота, 22.03.2008, 17:01 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





Доброго времени суток luck13
А можешь по подробнее описать ощущения об аккустики,по остальным критериям вроде все более менее понятно,
я сейчас оформляю такого-же как у тебя,эта тема мне важна т.к. в салоне в такой комплектацие нет,есть только люксовый вариант,поэтому я толком мало что знаю!!!!
Заранее благодарен! biggrin
 
luck13Дата: Вторник, 01.04.2008, 16:51 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





dejavu, штатна акустика в 1,4 база, здається, нічим не відрізняється від інших комплектацій за винятком ЮСБ-виходу. Загалом звуком я задоволений, хоча й не робив обезшумки. З часом планую змінити динаміки, але не факт, що буду це робити.

На днях буду проходити ТО-15000, на одометрі вже 15140 за 6 міс. 27 днів експлуатації. Цікавився на Світ-Авто ціною, сказали +-900 грн.
Зверну увагу майстрів на стуки ззаді (хоча катав нашого одноклубника GENICа, який хоче купити СІД СВ, так він сказав, що якщо це стукіт, то його Ланос просто відбійний молоток moil у порівнянні).
Недавно їздив до Луцька. Розхід на трасі - 6,6 л/100 км.
в місті (майже завжди попадаю в пробки) - приблизно 9 л/100 км.

Також звернув увагу, що відлущився кусок чорної фарби на задній лівій дверці у передньому верхньому кутку (не знаю, як точніше пояснити smile
Поки все. Відпишуся після ТО.

 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 16:03 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





Отже, позаду ТО "15000" на Світ-Авто. Пробіг - 15340 км.
Перед тим, як віддати свого СІДа сервісменам, висловив прохання перевірити задні амортизатори (інколи було чутно стукіт) та звернув увагу на мокрий/грязний піддон двигуна.
6 квітня (неділя) о 9:30 віддав авто у руки ТОшників і пішов на Петрівку книги-диски вибирати. О 10:30 передзвонили на мобільний і сказали, що ліва полуось трохи вискочила з коробки (у звязку з чим потрохи витікало масло) і порвався пильник.
Настрій продовжувати закупи на Петрівці одразу пропав, і я сказав сервісмену, що підійду і буду на місці вирішувати, що робити.
Пішов зоазу до ТОшника (тобто ремонтника), який показав мені, що таке пильник, полуось, куди вона входить, чим кріпиться і т.д. (я вже можу рахувати себе знаючим автомобілістом ), та пояснив, що полуось вискочила (він її поставив на місце), за рахунок чого порвався пильник і трохи підтікало масло.
У відділі сервісу сервісмен сказав, що випадок це не гарантійний (пошкоджена гумова деталь, що не покривається гарантією), оскільки неділя - адміністратора по гарантії на роботі немає, за інформацією відділу запчастин - пильник окремо не продається (лише ціла полуось).
Порадив:
долити оливи у трансмісію - долив;
шукати пильник на Перова;
у понеділок поговорити з гарантійщиком.

Наводжу рахунок (куди входять 2 літри оливи для трансмісії (залили 1,5 л., решту поклали в багажник):
Host for your pictures

07.04.08 зранку поспілкувався з гарантійщиком, популярно вказав на той факт, що у сервісній книжці чітко написано у розділі "Гарантія" у п.3.1., що на кульові шарніри, гумові гумометалеві діталі підвіски автомобіля дається гарантія 12 міс. незалежно від пробігу.
Він апелював, що згідно п. 4, гарантією не покриваються гумовотехнічні вироби.
Я пояснив, що претензій ні до нього особисто, ні до Світ-Авто не маю, але натякнув на захист прав споживачів (я практикуючий юрист) і запропонував шукати якісь компроміси. Він пообіцяв їх знайти і я поїхав на роботу практикуватися у юриспруденції (заодно порився у законодавстві про захист прав споживачів та переглянув судову практику (про всяк випадок).
О 16.00 того ж дня до мене відзвонився гарантійщик і радісно так повідомив, що на КМУ знайшовся пильник, який вони готові мені презентувати, а м ені доведеться лише заплатити за роботи (орієнтовно 100 грн.). Я зрозумів, що таки можна вибити заміну по гарантії, але:
- швидше за все, доведеться добиватися гарантійної заміни шляхом предявлення офіційної претензії (а той через суд), що затягнеться на 1-6 місяців (а їздити з порваним пильником так довго - самогубство);
- мінятимуть всю полуось;
- по ходу виникне багато іншого гемору і затрат .
Так що сьогодні віддам своїх кровних 100 грн., і о 17 год. будуть міняти пильник.

Сообщение отредактировал luck13 - Вторник, 08.04.2008, 16:04
 
LectorДата: Вторник, 08.04.2008, 16:41 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Поздравляю, хоть и в маленьком но ВЫИГРАНЫМ бою!
 
luck13Дата: Вторник, 08.04.2008, 16:47 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





Lector, дякую! Хотів взути їх по повній, але шкода свого часу!
 
oleguneДата: Вторник, 29.04.2008, 16:41 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





luck13, Як все зробили?
 
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » KIA Cee`d 1.4 (Враження після 6 місяців експлуатації)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024