Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 3.Тюнинг и СТО » 3.5 Самоделка » ДРЛ з ламп дальнього світла <100 грн (Дальній в половину накала)
ДРЛ з ламп дальнього світла <100 грн
МаксімичДата: Среда, 09.01.2013, 16:42 | Сообщение # 1
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 118
Авто: CeedSW 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
15.08.2008
Репутация: 56
Статус: Отсутствует
Принцип роботи придумав не я, такий самий реалізовано в "американцях" (Lexus, Toyota, Honda). Можна реалізувати на будь-якому авто.
Схема працює шляхом зміни паралельного увімкнення ламп дальнього світла на послідовне. При послідовному увімкненні струм через лампи падає вдвічі (бо вдвічі збільшується опір), напруга на кожній лампі теж падає вдвічі (6 В замість 12 В). Робоча потужність при цьому на лампах складає 25% від номіналу на кожній (приблизно 14 Вт). При цьому також на половину напруги світиться індикатор дальнього світла на панелі приладів (ледве видно).
Вибачайте, що схема не по ЄСКД :).

Переключення з паралельного увімкнення в послідовне здійснює реле К1, обмотка якого отримує +12 В при увімкненні запалення (Hot in ON). Цей (+) також надходить через NC контакти на одну з ламп дальнього світла, що від’єднана від маси. При подачі (–) на обмотку реле К1 маса через NO контакти знову приєднується до лампи дальнього світла (де щойно було +12 В), тобто відновлюється штатне підключення ламп дальнього світла.
(–) на обмотку реле К1 подається або через діоди з контакту тиску масла, або з ручного гальма (опція, я в себе не підключав), або шляхом включення (замикання NO контактів) реле К2.
Реле К2 приєднане до маси, а +12 В на його обмотку подається при появі напруги +12 В на габаритах (габарити по стандарту обов’язково вмикаються при ввімкненні ближнього світла, дальнього світла чи ПТФ) чи на лампах дальнього світла (без цього моргання дальнім буде лише однією фарою, при морганні в мене габарити не вмикаються).
Підключення виконав шляхом розрізання одного дроту (маса лівої лампи дальнього) та приєднанням до відповідних дротів. +12 В (Hot in ON) з запобіжником (10А) мені звідкись вивів електрик, точно не знаю звідки. Приєднання в мене пропаяне, але можна робити і за допомогою скруток чи Self Stripping Power Connectors (Scotchlok).

Реле К1 будь-які автомобільні для ламп ближнього/дального, К2 можна простіше, Але я в себе поставив таке ж як і К1. Діоди будь-які зі струмом, достатнім для обмотки реле К1. В себе поставив реле якісь no-name китайські (2х30 грн., колодки під них 2х5 грн.), діоди no-name китайські на 1 А (4 по 0,5 грн.), монтаж в авто в мене навісний, робив сам. Всього 72 грн.


Фотографій мого Сіда з працюючими ДРЛ в мене немає, але результат не відрізняється від "американців" (Lexus, Toyota, Honda) та електронних схем на ШІМ.


Не продаю, не встановлюю...


Київ та передмістя

Сообщение отредактировал Максімич - Среда, 09.01.2013, 18:10
 
LuckyДата: Среда, 09.01.2013, 18:24 | Сообщение # 2
Пушистый зверёк
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1878
Зарегистрирован:
19.10.2008
Репутация: 242
Статус: Отсутствует
замотай хорошо еще релюхи изолентой - чтобы вода не попадала.
тема интересная, решение не сложное smile
на ру-форуме были еще варианты.
http://ceedclub.ru/forums/index.php/topic,29536.0.html
жаль у меня не прокатит smile
 
МаксімичДата: Среда, 09.01.2013, 18:34 | Сообщение # 3
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 118
Авто: CeedSW 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
15.08.2008
Репутация: 56
Статус: Отсутствует
Lucky, звісно, все замотано та зафіксовано.
На ру-форумі бачив, там реалізовано на самопальному ШІМ модуляторі. Я принципово проти таких схем в авто, бо вони випромінюють широкий спектр е-м завад, рівень яких ніхто не контролює. Якщо з-за цього є ймовірність, що не спрацюють подушки чи ЕCU забуде, що робити, то ну йог нафіг.
А чому в тебе не прокатіт - ксенон в дальному?


Київ та передмістя
 
LuckyДата: Среда, 09.01.2013, 18:51 | Сообщение # 4
Пушистый зверёк
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1878
Зарегистрирован:
19.10.2008
Репутация: 242
Статус: Отсутствует
Цитата (Максімич)
А чому в тебе не прокатіт - ксенон в дальному?

ага. некуда было девать хороший ксен - воткнул в дальний. ну не пожалел ни разу
 
=MANIAK=Дата: Среда, 09.01.2013, 22:45 | Сообщение # 5
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3651
Город: Киев
Авто: KIA Cee'd 1.6 EX+ MT
Зарегистрирован:
29.09.2008
Репутация: 1522
Статус: Отсутствует
Максімич,
Макс, спасибо за схему и пояснения!

Видел как работает на этом Сиде, в живую. Действительно дальний горит в пол-накала, как у американчегов и светит тёплым желтоватым светом.


---> Клубное СТО. Расходники, запчасти, сервис и т.д. <---> Спойлер на Cee'd хетч <---
Ви можите считать эта маим личним капризам. Но я хачю мишью аткривать окна! ...И хочу иконки! Нэ сматря на савэтскую власть! (с)тов. Сталин
Убедительная просьба, если задаёте вопрос в личке, то оставляйте пожалуйста контактный телефон!
 
dacentДата: Суббота, 26.01.2013, 14:30 | Сообщение # 6
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 239
Город: Киев
Авто: KIA ceed 1,6 AT
Зарегистрирован:
01.12.2012
Репутация: 4
Статус: Отсутствует
Может у кого-то есть фото, как это выглядит "в живую" на сиде?
Очень заинтересовала эта идея..


 
МаксімичДата: Четверг, 07.02.2013, 11:54 | Сообщение # 7
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 118
Авто: CeedSW 1.6 CRDI
Зарегистрирован:
15.08.2008
Репутация: 56
Статус: Отсутствует
dacent
можна подивитись вживу в Києві в р-ні Бесарабки. Фотоапарат не передає правильно ефект.


Київ та передмістя
 
dimatsДата: Вторник, 26.03.2013, 12:12 | Сообщение # 8
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 98
Зарегистрирован:
22.12.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Подборка вариантов DRL для разных авто, разные схемы
http://www.tavsar.com/day_running_lights.html


Сообщение отредактировал dimats - Вторник, 26.03.2013, 12:13
 
САМУМДата: Пятница, 19.07.2013, 10:30 | Сообщение # 9
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 39
Город: Запорожье
Авто: CEED SW1.6 MT ЧЕРВОНИЙ
Зарегистрирован:
02.08.2010
Репутация: 28
Статус: Отсутствует
А на холэру то все треба? Поясніть.


 
LuckyДата: Пятница, 19.07.2013, 11:14 | Сообщение # 10
Пушистый зверёк
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1878
Зарегистрирован:
19.10.2008
Репутация: 242
Статус: Отсутствует
Цитата (САМУМ)
А на холэру

читал.... долго думал, пытаясь понять смысл biggrin

ответ - осенью понадобится.
 
Форум KIA Ceed » 3.Тюнинг и СТО » 3.5 Самоделка » ДРЛ з ламп дальнього світла <100 грн (Дальній в половину накала)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024