Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.8 Тернополь » Тернопільскі диллери та гарантійщики (Інфо про диллерів та гарантійщиків, а також якість робіт)
Тернопільскі диллери та гарантійщики
strangelДата: Воскресенье, 17.08.2008, 02:08 | Сообщение # 1
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Викладуєм сюди все корисне, цікаве, дурне, безглузде та ін. про тернопільских диллерів та гарантійщиків

Один з останніх приколів те, що при продажі одному з клубних сідів впихнули не рідний акуммулятор іншого амперажу. При спробі розібратися, морозяться як Тернопільскі офіціали так і вельмишановне КМУ. Отака турбота про клієнтів. Про яку гарантію може бути мова, якщо вони самі порушують гарантійні вимоги angry


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
4shadeДата: Воскресенье, 17.08.2008, 05:01 | Сообщение # 2
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Це ж мій акамулятор. Я жертва Тернопільських дилерів. Ну нічого я, ще їм покажу де раки зимують.
Настирно раджу, якщо вибрали автомобіль Kia Ceed і ви живете в Тернополі краще придбайте його
де інде тільки не в ІБВ Центрі що на вулиці Текстильній, 28, м. Тернополя.
Strangel ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ТОБІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ТУРБОТУ В ДАНОМУ ПИТАНІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
strangelДата: Воскресенье, 17.08.2008, 11:47 | Сообщение # 3
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Вчора повертались з Скоморох проїзджали біля авторинку повз новий Сервісний центр Уахолдинг. Думаю скоро можна буде і туди на обслуговування їздити!

tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
CrystalightДата: Понедельник, 18.08.2008, 22:46 | Сообщение # 4
Світлячок
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1014
Зарегистрирован:
19.06.2008
Репутация: 651
Статус: Отсутствует
Отаке у нас відношення до покупців, які ж ї годують дилерів wacko
такими теипами розвивати цивілізовану країну будем довго sad


Слава Україні! Героям Слава!

м. Тернопіль
 
SeRgДата: Пятница, 05.09.2008, 11:56 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 37
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX
Зарегистрирован:
05.09.2008
Репутация: 34
Статус: Отсутствует
Всім привіт поки знайомий тільки з Віталіком надіюсь скоро познайомлюсь і з іншими
хочу поставити сигналку і затонувати вікна чи варто їхати на ІБВ щоб гарантія була чи можна десь інакше підкажіть?


SeRg
 
strangelДата: Пятница, 05.09.2008, 13:33 | Сообщение # 6
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
SeRg,
Я в принципі ставив і сигналку і тонування в ІБВ.... Але якщо поїдеш туди то однозначно говорити їм те що ти хочеш, а не те що вони пропонують. Якщо сигналку то хай кажуть яку саме модель ставлять? Були випадки (nice Міша) приїхав зі своєю і поставив в них сигналку. Хотіли за установку дорого, але після розмов скинули ціну.

В мене тонування в них обійшлось 800 грн., а сигналка 1200 здається (але то було ще в грудні 2007 року). Про що був зроблений відповідний запис в сервісну книжку

P.S. Однозначно, якщо ставити сигналку не в офіціалів, то ті ж офіціали потім будуть чіплятись (якщо будуть якісь поломки) з приводу гарантії на електрику.

P.P.S. Ти хто? Давай знайомитись!!! smile
Зроби собі коректний підпис в особистому профілі (у тебе написано просто Кіа сід, а для зручності і зрозумілості всі ще дописують обєм двигуна і комплектацію)


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
BOSCHДата: Пятница, 05.09.2008, 22:00 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Всім салам...сижу у Харькові вже тиждень......був у салоні КІА.....супер, є всі комплектації на вибір....а СІдів іздить мало, але як-що є то у самих чудернацьких кольорах...
 
4shadeДата: Понедельник, 15.09.2008, 22:06 | Сообщение # 8
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Сьогодні в мене полетів лівий підшипник. І всього то 4000 км. пробігу. Пам'ятаєш strangel, я тобі говорив за шум в передніх арках от це тобі і воно. Завтра їду до нашого любого ІБВ Ценрту нехай міняють за одно і про стук в рульовій колонці скажу !!!!
wacko wacko wacko cry cry cry


 
strangelДата: Понедельник, 15.09.2008, 22:37 | Сообщение # 9
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
4shade,
Дійсно цікава і нестандартна поломка. А як взнав що він? Маєш ще море часу до закінчення гарантії на ходову (нагадаю гарантія на ходову 1 рік).
В любому випадку мають міняти безкоштовно. Можеш і не дуже ніжно з ними говорити!!! Хай ремонтують. wink По шестерні, якщо морозитимуться то кажи, що в Львові і Хмельницькому вже давно міняють і всі їх мають в залишку на складі. Якщо немають то хай замовляють.
P.S. А якщо ще тре їм інструкцію, то кажи хай записуються в клуб ми їм дамо biggrin


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
4shadeДата: Понедельник, 15.09.2008, 22:53 | Сообщение # 10
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Знайомий механік сказав про підшипник !!!! Їдеш на швидкості 40-... км/год і звук (гул) голосніше чим звук музики з магнітоли ось тобі і Кіа. Мені механік сказав, що вони деколи ставлять сухі підшипники на зоводі (погано змащені). Також він сказав, що в кедів стоять мітсубісівські мотори. Але мабуть бреше. Завтра буде битва менеджерів з клієнтом (сміливим і безстрашним) на полігоні ІБВ Центру.
Можете приєднуватися вона розпочнеться о 8 годині 30 хвилин !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

butcher butcher butcher
death death death
manythought manythought manythought
pirate pirate pirate
sniper sniper sniper




Сообщение отредактировал 4shade - Понедельник, 15.09.2008, 22:53
 
strangelДата: Понедельник, 15.09.2008, 23:06 | Сообщение # 11
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
4shade,
Quote (4shade)
Також він сказав, що в кедів стоять мітсубісівські мотори

Нєа не міцубісівські.... Мерседесівська розробка... І кажуть, що розробляли для Міциків, але ті відмовились. КІА викупила права на виготовлення двигунів. Отаку історію знаю я smile
Quote (4shade)
Можете приєднуватися вона розпочнеться о 8 годині 30 хвилин !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ех шкода, я б приєднався. Тим більше, що масло хочу поміняти. Але за останні 3 робочі дні ніяк неможу вирватись з роботи. От і завтра на 8 тре бути на роботі sad . Навіть нема можливості записатися на заміну до ІБВ..
Але тобі той підшипник напевно швидко поміняють. Скільки там тої роботи. Тільки щоб був в наявності. Ти записувався? Описував суть проблеми? Не запитував чи є в наявності?


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
4shadeДата: Понедельник, 15.09.2008, 23:10 | Сообщение # 12
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Я тільки сьогодні виявив, що це він В мене шум справа. Механік сказав, що це лівий бо міняють наоборот !!!!
Завтра поїду буду питатися за все. Скоріше всього лишу їм машинку, боюся їздити з таким підшипником. Він дуже
сильно кричить !!!!!!!!!!!!!!!!


 
PragmaticДата: Вторник, 16.09.2008, 08:41 | Сообщение # 13
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Quote (4shade)
Сьогодні в мене полетів лівий підшипник. І всього то 4000 км. пробігу.
це може трапитись через потрапляння у яму колесом. На обоймі тоді виникає раковина и звідти гул/шум при коченні шариків по ній. На СТО повинні були прикласти хоча б стетоскоп (кажись так називаеться лікарьский прилад) до колеса, коли машина на підйомнику та прокрутити колесо. А так у русі дуже важко визначити який саме підшипник вийшов з ладу. Лівий-правий, навить зад і перед інколи важко діагностувати. Лотерея виходить wacko


 
4shadeДата: Вторник, 16.09.2008, 23:26 | Сообщение # 14
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует

Сьогодні був не СТО. Після огляду автомобіля виявили,що ліве-переднє колесо ходить "вісімкою". Потім зняли колесо, зняли гальмівну колодку та диск. І виявили, що ота хрень, що виділена червоним на фото нерівна. Під час руху воно дає такий звук. Сказав мені
головний механік, що вони замовлять оту хрень і поміняють мені її по гарантії. Цей менший диск в місці де він нерівний має зазубринки нібито його хтось сокирою поцарапав. Отака штука товариші !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
strangelДата: Вторник, 16.09.2008, 23:30 | Сообщение # 15
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
4shade,
Слухай, згадай в ями ніякі не влітав? Раз таке щастя підвалило... Авто забрав? Коли привезуть запчастину? Як там загруженість на ІБВ? Думаю вирватися на масло... І що там з ЭУРом і шестернею? І взагалі як відношення до клієнта?


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
4shadeДата: Вторник, 16.09.2008, 23:44 | Сообщение # 16
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Влітав, але серйозні удари були правими колесами. Да і так, щоб через удар пошкодився диск я собі не уявляю.
Авто у мене, сказали поки нікуди не кататися, щоб гірше не стало. Запчастини будуть в четвер в обід, тоді і поставлять.
Загруженість не дуже велика, на заміну масла вклинитися на цьому тижні думаю можна. Я там в їхній журнал(графік) заглядав.
З шестернею та ЕУРом головний механік сказав, що вони такі заміни не робили. Тоді я йому сказав, що в Львові і Хмельницьку робили.
Він мені сказав, що передзвоне в Львів чи Хм. і взнає. Цей Роман Володимирович (гол.м.) трохи хам, але більш менш ставлення може бути.


 
strangelДата: Вторник, 16.09.2008, 23:57 | Сообщение # 17
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Quote (4shade)
Цей Роман Володимирович (гол.м.) трохи хам, але більш менш ставлення може бути.

biggrin :D biggrin
Гарно написав!!! Ну шо маємо то маємо. А так то Тернопіль село селом, навкруги всі міняли а вони нічо не знають smile А я вже було понадіявся...


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
4shadeДата: Среда, 17.09.2008, 00:07 | Сообщение # 18
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 211
Авто: Kia Cee'd 1,4MT LX black
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 23
Статус: Отсутствует
Їх треба давити шарою і стелити собі стежку через джунглі (ІБВ-центр) сокирою та саблею. Іншого не має.
Вони не міняють бо ніколи цього не робили. А якби була така практика, то можливо би міняли...
Називається заплатив 20 кусків і маєш бонус у вигляді ІБВ центру. Нехай би їх "шлях трафиф...." wacko %) wacko biggrin :D biggrin




Сообщение отредактировал 4shade - Среда, 17.09.2008, 00:08
 
strangelДата: Среда, 17.09.2008, 00:12 | Сообщение # 19
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Quote (4shade)
Вони не міняють бо ніколи цього не робили. А якби була така практика, то можливо би міняли...

Ага от мені ЭУР і рейку міняли першому... То я вже не хочу піддослідним бути.... Вони потім ще просять детального розповісти як воно і шо воно. Бо їм то треба для того щоб вони іншим повідомили як проблему вирішувати wacko
Короче якщо надумаю поміняти то поїду до Львова (там уже у 2ох гарантійщиків точно таку практику проводять) чи до Хмельницкого на Євромоторс. Нема в нас конкуренції поки... sad


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
BOSCHДата: Среда, 17.09.2008, 22:14 | Сообщение # 20
Группа: Удаленные





До речі...десь читав вчора.....склероз не памятаю де...що вже відома причина поломки ЄУРа та рейки...нові ремкомплекти ставлять у Львові....

Сообщение отредактировал BOSCH - Среда, 17.09.2008, 22:17
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.8 Тернополь » Тернопільскі диллери та гарантійщики (Інфо про диллерів та гарантійщиків, а також якість робіт)
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024