Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Хвилі Амура (Як уникнути цунамі)
Хвилі Амура
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 03:08 | Сообщение # 1
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
ситуація така:
посварився з дівчиною, хочу помиритись, довго думав як і придумав. оскільки ми з нею не розмовляєм то подзвоню 8 березня(якраз є причина-свято), привітаю і запропоную 8 чи 9 зустрітись і тіпа розставити всі точки над і.
Треба мені таке місце, щоб кафешка була на 2 поверсі, а біля неї було багато ВІЛЬНОГО місця. хочу з кількох машин викласти серце,вже своїх пацанів на то підбив, всередині нього викласти свічками шось тіпа ВИБАЧ ну і т.д. приїдем туда, я вийду ніби в туалет а сам побіжу вниз, подзвоню і скажу їй шоб через вікно виглянула, а там то всьо і я такий з квітами happy
карочє, треба таке місце, може хтось має шось похоже на приміті? думав під вікнами, але там вапшє не канає sad
може на стадіоні новому, але чи там вже повідкривали якісь норм кафе? і чи вони на 2 поверсі?
є в когось якісь ідеї, бо я вже всю голову поламав в роздумах


Сообщение отредактировал Maxim - Воскресенье, 04.03.2012, 03:08
 
AustinДата: Воскресенье, 04.03.2012, 03:40 | Сообщение # 2
вольный художник
Группа: MODERATOR
Сообщений: 7515
Авто: сee'd 2,0 MT Abyss Blue
Зарегистрирован:
22.07.2008
Репутация: 1967
Статус: Отсутствует
Maxim, ідея супер, але для того щоб викласти машинами серце треба щонайменше 8 авто. Якщо менше - серце вийде кривеньким.
До того ж 2-й поверх це низько, щоб поглядом охопити таке велике серце. Треба хочаб 3-й чи 4-й поверхи. Але задум чудовий, бажаю успіху в реалізації й налагодження відносин з дівчиною.


м. Київ
 
ЮкаДата: Воскресенье, 04.03.2012, 13:32 | Сообщение # 3
бука
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3730
Город: Киев
Авто: sw 1.6 AT EX Piston grey
Зарегистрирован:
19.08.2008
Репутация: 1253
Статус: Отсутствует
Maxim, главное чтобы она дождалась 8 марта. smile А то девушки они такие, "4 дня не звонил - ну его".
Quote (Austin)
До того ж 2-й поверх це низько, щоб поглядом охопити таке велике серце. Треба хочаб 3-й чи 4-й поверхи.

Согласна, а еще лучше 7-8-9 этаж. А там, где девушка живет, нет возможности сделать во дворе сердце?
Когда-то у Шкода-клуба была такая же тема, там ребята очень рассорились, так пол клуба поехало к девушке во двор, устроили там целое представление с цветами, машинами и т.д. Девушку так растрогало, что она там же и сказала "да" на предложение руки и сердца. И соседи были в экстазе, думали что съемки передачи "Все для тебя". biggrin
А потом и свадьбу клубом гуляли, но это, как и предложение руки и сердца - программа необязательная. biggrin
В любом случае, желаю удачи в осуществлении задумки. smile



Я сильная женщина - могу мусор вынести, а могу и мозг...
 
NATALIДата: Воскресенье, 04.03.2012, 13:37 | Сообщение # 4
ЗВЕЗДА
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3243
Город: Одесса-Киев
Авто: KIA Pro-ceed 1,4 MT LX
Зарегистрирован:
10.04.2009
Репутация: 1607
Статус: Отсутствует
Помириться лучше раньше, а сюрприз на 8 Марта как подарок и конечно море цветов smile Желаю удачи
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 15:19 | Сообщение # 5
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
Austin, дякую, головне щоб і їй сподобалось))
машин має бути або 10 або 12, залежить від того в який день то всьо дійство буде відбуватись, пробували-виходить непогано hands

Юка, надіюсь дочекається biggrin не дзвонить-горда, але думаю ще би не мала забути))
біля її дому не вийде, там просто дорога, місця взагалі нема до того ж вона на 1 поверсі живе(( погоджуюсь що чим вище тим краще, але ж де таке місце знайти? sad хоч бери і веди її на дах якоїсь багатоповерхівки в нас на Сихові cool

NATALI, дякую! не так просто помиритися, але робитиму все що в моїх силах))
і квіти полюбому, чим більше-тим краще smile
 
PLUS-SP_X_TRANCEДата: Воскресенье, 04.03.2012, 16:09 | Сообщение # 6
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 197
Город: Львов
Авто: Cee'd 1.4 (MT)
Зарегистрирован:
18.07.2010
Репутация: 51
Статус: Отсутствует
Maxim, РЕСПЕКТ І УВАЖУХА cool не кожний здатний на подібні вчинки, потрібна допомога звертайся, підтянуся сам із задоволенням та ще пару автівок назбираю smile

взагалі перше шо спало це:
1-Ашан, на 2 поверсі є кафешка якраз на двір виходить але місця маловато
2-Таж ситуація із МАГНУСОМ, поверх 4, але дорога і немає де розігнатися
3-СКРИНЯ на привокзальній, там по ідеї на 4 поверсі кафешка є, але тоже дорога із вікон
4-ще буду думати, в знайомих попитаю

Юка, нехай понервується трошка, подразниться... на користь піде їй, менше гордою буде smile

ось відео подивись, можеш щось тіпа того замутити, непогано і оригінально


Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец!!!
................................................................................
Жизнь - это движение, движение - это музыка, музыка - это TRANCE!.
.........................................
Живу біля моря в приватному номері і на роботу їжджу на ровері : )
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 16:49 | Сообщение # 7
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
PLUS-SP_X_TRANCE, дякую, поки що авто назбирались, то якраз вихідні і всі мої знайомі у Львові будуть))
на рахунок цих варіантів я тоже думав, але там замало місця, там де просто дорога відпадає, біля ашану хіба на автостоянці біля практікеру, але з самого приміщення ніфіга не буде видно, не канає sad
відео-ідея цікава, але нам одружуватись ше заскоро))

Quote (PLUS-SP_X_TRANCE)
нехай понервується трошка, подразниться... на користь піде їй, менше гордою буде

воно то так, але знати б шо в неї на думці, якби дзвонила чи писала то було би видно шо їй не пофігу, можна би було пару днів потягнути резину, а так мовчить.
я ніколи дівочої логіки не розумів і вже напевно не зрозумію wacko biggrin
 
СянДата: Воскресенье, 04.03.2012, 16:52 | Сообщение # 8
Гуру Ceed клуба
Группа: USER
Сообщений: 3374
Город: Ивано-Франковск
Зарегистрирован:
21.06.2010
Репутация: 1173
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
а так мовчить.

може вже буде занята на 8?
я б теж радив наперед помиритися


Слава Нації!!!Смерть ворогам!!!
 
PLUS-SP_X_TRANCEДата: Воскресенье, 04.03.2012, 16:59 | Сообщение # 9
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 197
Город: Львов
Авто: Cee'd 1.4 (MT)
Зарегистрирован:
18.07.2010
Репутация: 51
Статус: Отсутствует
Quote (Сян)
може вже буде занята на 8?

та ну, як занята, що за тиждень часу когось знайшла? я думаю в них серйозні почуття і такого варіанту не може бути, а сварки у всіх є, вони в деякій мірі укріпляють стосунки, головне не переборщити

Quote (Maxim)
я ніколи дівочої логіки не розумів і вже напевно не зрозумію

та сама ситуація, вік живи вік вчися biggrin
деколи сам не дзвоню не дзвоню, а блін пройде час і так кортить що розпирає, і знаю що вона із за своєї сран..ої... гордості набрати не може першою, але вже за 2 роки троха змінив її, прогрес маленький але є, прислухається значить smile , буває що і набирає, чорт побери, так приємно biggrin biggrin


Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец!!!
................................................................................
Жизнь - это движение, движение - это музыка, музыка - это TRANCE!.
.........................................
Живу біля моря в приватному номері і на роботу їжджу на ровері : )


Сообщение отредактировал PLUS-SP_X_TRANCE - Воскресенье, 04.03.2012, 17:01
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 17:04 | Сообщение # 10
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
Сян, та я власне якраз і хотів з допомогою машинного серця миритися, не зможе 8-зроблю 9.
Ми не так давно посварилися, не думаю що вона б вже могла собі за той тиждень когось знайти. Хоч я вже нічому не здивуюся biggrin

PLUS-SP_X_TRANCE, от правда! коли дівчина робить перший крок зразу видно шо їй не пофіг, для мене це завжди було показником щирості. А всі інші тільки і чекають поки за ними бігати будуть і їх добиватимуться.

Хоча мені колись одна знайома сказала шо якшо хлопець не робить перший крок то це йому пофігу і він нічо не хоче. І як бути? ніхто не іде на поступки dry


Сообщение отредактировал Maxim - Воскресенье, 04.03.2012, 17:06
 
PLUS-SP_X_TRANCEДата: Воскресенье, 04.03.2012, 17:18 | Сообщение # 11
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 197
Город: Львов
Авто: Cee'd 1.4 (MT)
Зарегистрирован:
18.07.2010
Репутация: 51
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
Хоча мені колись одна знайома сказала шо якшо хлопець не робить перший крок то це йому пофігу і він нічо не хоче. І як бути? ніхто не іде на поступки

моя думка завжди бути розумнішим, тобто:
старатися контролювати емоції і якщо дійсно щирі почуття то іти на зустріч першому, такі вже вони особи капризні, думаєш інша краще, та ще із гіршими заскоками, але при цьому завжди мати своє я(не відразу, показувати свою гордість, своє я) і коли все у вас добре старатись по полкам розкласти всю ситуацію, обговорити її, поставити її на своє місце, як із сторони виглядає, дати зрозуміти, повчай, наводь приклади, говори ти не нервуйся спочатку вислухай до кінця а потім роби висновки і з часом вона почне по другому дивитися на негаразди. а ще з часом тих непорозумінь взагалі поменшає бо вивчите один одного як облуплені smile


Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец!!!
................................................................................
Жизнь - это движение, движение - это музыка, музыка - это TRANCE!.
.........................................
Живу біля моря в приватному номері і на роботу їжджу на ровері : )


Сообщение отредактировал PLUS-SP_X_TRANCE - Воскресенье, 04.03.2012, 17:20
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 17:56 | Сообщение # 12
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
PLUS-SP_X_TRANCE, вони всі з заскоками.
от власне що треба говорити а вона не хоче dry

приклад: моя колишня дівчина з якою були 2 роки разом завжди витикала шо мало часу їй приділяю, я пояснював шо через роботу(бо треба часто зі львова їздити) і все було ок. А потім шось її переклинило і вона почала робити все як їй хочеться, не розмовляли, я їй дзвонив, писав, вона не відповідала і не відписувала, в один прекрасний момент змінилась кардинально. так все і закінчилось. потім дізнався причину її поведінки. Якби тоді вчасно поговорили то ніякої сварки б не було, а так..
тепер завжди наполягаю на розмові навіть якшо вона не хоче, бо знаю як то. pinch
Quote (PLUS-SP_X_TRANCE)
думаєш інша краще, та ще із гіршими заскоками

порівнювати не треба, давно переконався. Друга може бути краща за першу, а третя за другу biggrin На одному не зациклюємся))
А якшо серйозно то тепер дивлюсь на їх ставлення до мене, чи роблять кроки назустріч і на те, до кого більше тяне. А всі заскоки можна перевиховати, головне сісти і про них поговорити, дати дівчині впевненість в майбутньому, вони всі її чомусь так хочуть cool
Тому з теперішньою і хочу все наладити, незважачи на всі ті непорозуміння які між нами були. Якщо є вибір між першою і другою то вибираю другу, бо якби долею була перша то друга би і не появилася wink


Сообщение отредактировал Maxim - Воскресенье, 04.03.2012, 20:27
 
чудовищеДата: Воскресенье, 04.03.2012, 20:51 | Сообщение # 13
гладить только по обстоятельствам
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1054
Город: Киев
Авто: Kia cee'd 2010 1.6 МТ
Зарегистрирован:
25.04.2011
Репутация: 358
Статус: Отсутствует
а когда замаячит третья, то выберешь третью?

Все же знают! Что КОШКИ - это ХОРОШО! ©
Я - коварное, рыжее, чудовище штрих-КОТ ;-)
Let the bit live forever!
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:00 | Сообщение # 14
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
чудовище, ні, ні на кого вже перескакувати не хочу і не буду))
коли знаходиш людину, до якої відчуваєш що це ТВОЯ людина-більше нікого не треба)) і всі сварки, непорозуміння, заскоки і претензії відходять на задній план, бо на першому тільки бажання бути разом 24год на добу, постійно її бачити біля себе, бавитись її волоссям і не відпускати її руку happy

Сян, biggrin biggrin biggrin заскоки одної ше можна витримати, ну але всіх трьох-то перебор biggrin biggrin
 
чудовищеДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:04 | Сообщение # 15
гладить только по обстоятельствам
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1054
Город: Киев
Авто: Kia cee'd 2010 1.6 МТ
Зарегистрирован:
25.04.2011
Репутация: 358
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
коли знаходиш людину, до якої відчуваєш що це ТВОЯ людина-більше нікого не треба)) і всі сварки, непорозуміння, заскоки і претензії відходять на задній план, бо на першому тільки бажання бути разом 24год на добу, постійно її бачити біля себе, бавитись її волоссям і не відпускати її руку

а ты чувствуешь, что ТВОЯ?

24 годыны на добу - с этим надо быть поосторожней. надоесть можно весьма запросто.
к тому же это уже одержимость, а не любовь..уж простите


Все же знают! Что КОШКИ - это ХОРОШО! ©
Я - коварное, рыжее, чудовище штрих-КОТ ;-)
Let the bit live forever!
 
neendankДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:08 | Сообщение # 16
Эксперт
Группа: USER
Сообщений: 1856
Город: Бердянск
Зарегистрирован:
06.11.2009
Репутация: 724
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
бо на першому тільки бажання бути разом 24год на добу

это пройдет cool
Quote (Maxim)
і не відпускати її руку

я бы посоветовал иногда отпускать wink


http://staldom.net.ua/
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:14 | Сообщение # 17
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
та ну, народ, чи ви ніколи не любили?
невже ніколи не відчували такого? я відчуваю що це МОЯ людина, може у вас такого не було тому ви і не розумієте як воно.

я навпаки хотів би щоб вона робила перший крок, щоб вона дзвонила, та якшо такого нема-то зроблю сам, мені не тяжко, хоч потім буду спокійний що зробив все що в моїх силах. Рідко зустрінеш дівчат які плюють на свою гордість заради хлопців, то хіба дуже-дуже закохані, я ще таких не зустрічав на жаль((
 
neendankДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:16 | Сообщение # 18
Эксперт
Группа: USER
Сообщений: 1856
Город: Бердянск
Зарегистрирован:
06.11.2009
Репутация: 724
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
може у вас такого не було

было,было,.....вспомнишь мои слова ,ну ...через годик wink


http://staldom.net.ua/
 
MaximДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:18 | Сообщение # 19
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 129
Город: Львов
Зарегистрирован:
20.01.2011
Репутация: 16
Статус: Отсутствует
Quote (neendank)
вспомнишь мои слова ,ну ...через годик

ми з дівчиною 2 роки зустрічались, і весь той час в нас було все саме так, головне щоб почуття щирі були, тоді вони не проходять ніколи smile
 
neendankДата: Воскресенье, 04.03.2012, 21:26 | Сообщение # 20
Эксперт
Группа: USER
Сообщений: 1856
Город: Бердянск
Зарегистрирован:
06.11.2009
Репутация: 724
Статус: Отсутствует
Quote (Maxim)
і весь той час в нас було все саме так

а сейчас???


http://staldom.net.ua/
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Хвилі Амура (Як уникнути цунамі)
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024