Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Інтернет у Львові
Інтернет у Львові
Sand47Дата: Среда, 27.01.2010, 17:40 | Сообщение # 1
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Народ, потрібна ваша порада або допомога! Повстало питання (нарешті shy ) проведення сього чуда технічного прогресу під назвою "Інтернет" до себе додому. Довго рився в пошуках достойних пропозицій, але щось не вистачає терпіння то всьо порівнювати і оцінювати, та ще й не все працює у Львові. Хто що може порадити? Хто чим користується? Задоволені, ні? Ціна? Одним словом, ХЕЛЬП!

Андрій, Львів.
Та й таке...


Сообщение отредактировал Sand47 - Среда, 27.01.2010, 17:42
 
OlegxXxДата: Среда, 27.01.2010, 18:46 | Сообщение # 2
Эротический Олег
Группа: USER
Сообщений: 968
Авто: ВС 3889 ВМ
Зарегистрирован:
21.07.2008
Репутация: 410
Статус: Отсутствует
Користуюсь оператором ТЕЛКОМ і телефон від них http://www.telcom.net.ua/ тут все написано wink

 
alienДата: Среда, 27.01.2010, 20:13 | Сообщение # 3
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 213
Авто: pro-ceed 1.6 EX MT
Зарегистрирован:
24.05.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Можу сказати яким провайдером не варта користуватись - Білайном. Інтернет так виглядає що в них найдешевший, але трафік шейплять просто капець. Г повне.
Аірбіт з тої ж опери - аби клієнта підключити, а далі хай хоть світ горить білим полумям.

На що варта звертати увагу:
- Езернетний (жодних адсл модемів)
- Реальна швидкість передачі інформації в обі сторони, не залежно від часу дня. В основному провайдери пишуть про максимальну швидкість передачі ДО тебе при майже нульовій завантаженості мережі, але маленьким почерком в низу в договорі зноски в супереч тим що написав в поп реченні.


ceed coupe 1.6 EX MT

Сообщение отредактировал alien - Среда, 27.01.2010, 20:19
 
Alex61Дата: Среда, 27.01.2010, 20:49 | Сообщение # 4
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 169
Авто: KIA Seed 1.4MT LX(Cassa White)
Зарегистрирован:
27.06.2008
Репутация: 9
Статус: Отсутствует
alien, К слову о Билайне. Уже два раза звонили наши Харьковские представители этого оператора и предлагали безлимитный пакет за 65 грн. скорость вход/исходящая 1мб/512мб. Оптоволокно. В настоящий момент пользуюсь Укртелекомовским ОГО. Претензий нет. Стоит ли переходить к Билайну?

KIA Seed 1.4MT LX, Александр, Харьков
 
alienДата: Среда, 27.01.2010, 21:47 | Сообщение # 5
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 213
Авто: pro-ceed 1.6 EX MT
Зарегистрирован:
24.05.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Alex61, ну оптоволокно тобі додому ніхто не потягне - ще троха дорого.../512кбс ти мав на увазі? На рах чи варто чи ні - дивлячись для яких потреб - сторінки побровзати, фільми/музику покачати - може буде ок(якщо повезе). Я сиджу зара на 5мб - 100грн, але віддачу більше 50КБс на зовні ще не бачив. Місяця 4ри у Львові були постійні проблеми - пропадав інет по 5-8разів на день. Дівчинка з кол центру постійно здивовано казала - та ви шо, не може бути, у вас проблеми з компом. Зараз вроді пофіксали, але чи на довго? Погугли на "білайн інтернет відгуки" - відгуків є багато, в основному не дуже добрих. Може знайдеш для свого міста smile Успіхів!

ceed coupe 1.6 EX MT

Сообщение отредактировал alien - Среда, 27.01.2010, 21:49
 
Sand47Дата: Среда, 27.01.2010, 22:27 | Сообщение # 6
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (OlegxXx)
Користуюсь оператором ТЕЛКОМ

"Оберіть номерний діапазон, котрий відповідає Вашому номеру телефона" - нема мого номерного діапазону...
Quote (alien)
На що варта звертати увагу: - Езернетний (жодних адсл модемів)

звиняйте мене чайника, але шо то таке і з чим його їдять? В смислі, хто надає такі послуги і шо вони коштують?
Quote (Alex61)
В настоящий момент пользуюсь Укртелекомовским ОГО. Претензий нет.

я так розумію це єдиний варіант на який слід звернути увагу?


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
alienДата: Среда, 27.01.2010, 23:18 | Сообщение # 7
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 213
Авто: pro-ceed 1.6 EX MT
Зарегистрирован:
24.05.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Sand47, це коли тобі в комп запихають виту пару другий кінець якої в свічі інтернет провайдера. Коштує підключення зара зазвичай гривню, місячна абон плата зарежить від тарифу який ти собі обираєш. Є тарифи з обмеженням по швидкості передачі даних, об'єму, об'єму+швидкості.

Укртел ОГО варіант розглядяється тоді коли:
- Є домашній телефон + цифрова тел підстанція, нема іншого варіанту підключення і влаштовують невеликі швидкості (в сер на наших лініях до 2х Мегабіт вроді якщо я не помиляюсь, більші швидкості хочуть якісних тел ліній).

+ В нас у Львові ще нет провайдерами є: Утел (цифрові тел лінії, тепер підрозділ Укртелек), Фарлеп, вроді Воля кабель ТВ теж почала, Уарнет(???)



ceed coupe 1.6 EX MT
 
Rol@ndДата: Четверг, 28.01.2010, 00:28 | Сообщение # 8
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
Quote (alien)
- Є домашній телефон + цифрова тел підстанція


Цифрова не обов'язково.

Sand47, трошки не так підійшов до справи. Питатися який у Львові кращий - отримаєш стільки відповідей, скільки провайдерів.
Давай так:
1. Орієнтовний район
2. Які провайдери вже є в будинку
3. Від якого оператора дом. телефон
4. Потреби в інтернеті, розумна на твою думку ціна за місяць.

Якщо буде відповідь на ці 4 питання, вибір скоротиться до 2 максимум 3 варіантів.
s@s.com
 
Sand47Дата: Четверг, 28.01.2010, 10:22 | Сообщение # 9
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Rol@nd,
1. Орієнтовний район - Винники
2. Які провайдери вже є в будинку - а хзн!
3. Від якого оператора дом. телефон -032296
4. Потреби в інтернеті, розумна на твою думку ціна за місяць - ну, в мене потреби особо поки що нема - вистачає на роботі. Домашні плакають, шо тре нет. Та й самому в принципі пригодиться... Ціна? Та звичайно якнайменша! Космічних швидкостей мені наразі не треба - так, погуляти і час від часу поскачувати кіна/музику... Але по ціні, я так розумію, менше 60,00 ОГО!вських нема? І швидкість при цьому слимакова?


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Sand47Дата: Пятница, 29.01.2010, 10:42 | Сообщение # 10
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
alien, ажопадєлаєш? На рахунок нету - таки певно буду ставити ОГО... В нас в районі правда самодєлкіни організували власну wi-fi мережу, за певну плату дають доступ, - як думаєте, варта на таке підписуватися? Чи все ж таки топати на телеком?

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
KiaCeedДата: Пятница, 29.01.2010, 17:57 | Сообщение # 11
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 64
Авто: KIA Ceed CRDi
Зарегистрирован:
09.07.2008
Репутация: 5
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
alien, ажопадєлаєш? На рахунок нету - таки певно буду ставити ОГО... В нас в районі правда самодєлкіни організували власну wi-fi мережу, за певну плату дають доступ, - як думаєте, варта на таке підписуватися? Чи все ж таки топати на телеком?

Конечно нет!
Бери ОГО. Я уже давно пользуюсь услугами Укртелекома, скорость 2mb/1mb плата 150 грн. в месяц. Всем доволен.



Kia Ceed 1.6 CRDi LX, МТ, Machine Silver 9S, R16
Львов рулит!!!
 
Rol@ndДата: Вторник, 02.02.2010, 15:32 | Сообщение # 12
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
Чи все ж таки топати на телеком?

Залежить хто "живить" твоїх вайфащиків. І їхня максимальна швидкість, і скільки людей.
Але є ряд ключових моментів:
1. ІР адреса буде одна на всіх, всілякі обмеження на закачку на деяких сервісах і ти в прольоті.
маючи ОГО - ти маєш пряму адресу динамічну, і можеш її собі змінити перепідключившись, так можна обманювати Рапіду.
2. Супорт і так далі в ОГО цілодобовий, чи в тої контори такий, якщо щось станеться?
3. WiFi особливо коли працюватимуть діти, 2.4 ГГц - ну спірне питання щодо шкідливості.
4.Швидкість ОГО - 256 Кбит/с - це досить комфортна швидкість, я з такої починав і мене влаштовувало тоді, робиш ряд твіків:
- ставиш сучасний браузер;
- актуальну банерорізку;
- флешорізку яку можна відмикати
- збільшуєш розмір кешу суттєво.
5. Звісно при 256 постане дилема або торенти або нет, але по ночах можеш собі спокійно качати.
6. Мінімум затрат на встановлення: модем 30 доларів (можна й за 20 знайти), і трохи лапші smile


Ностальгія за Cee'd 1.6 (MT) EX++ Mars Red
 
Sand47Дата: Четверг, 04.02.2010, 16:07 | Сообщение # 13
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Rol@nd, дякую за поради! На рахунок
Quote (Rol@nd)
- ставиш сучасний браузер;
- актуальну банерорізку;
- флешорізку яку можна відмикати
- збільшуєш розмір кешу суттєво.

то коли буде нет, буду знов теребити де то все взяти і з чим його їдять, бо "чайник" малєнька...


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Rol@ndДата: Пятница, 05.02.2010, 11:13 | Сообщение # 14
Программист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 495
Город: Львов
Авто: SY Korando C STD-1
Зарегистрирован:
23.10.2007
Репутация: 170
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
то коли буде нет, буду знов теребити де то все взяти і з чим його їдять, бо "чайник" малєнька...

Без питань!


Ностальгія за Cee'd 1.6 (MT) EX++ Mars Red
 
Sand47Дата: Суббота, 27.02.2010, 23:59 | Сообщение # 15
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Фсьо, нет поставлений. Намахалися, правда, 3 дні - спочатку я сам, потім колєгу свідущого прикликав, потім колєга покликав ще одного колєгу, ну і нарешті - я в мережі.... Цікаво буде на рахунок Укртелекому подивитися...

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.7 Львов » Інтернет у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024