Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум KIA Ceed » 4.БАНКИ,СТРАХОВАНИЕ,ПРАВА И ОБЯЗАННОСТИ » 4.2 Кредитование » УкрСибБанк (кредитование, страховое сопровождение и т.д.)
УкрСибБанк
Vit17Дата: Вторник, 02.12.2008, 19:38 | Сообщение # 81
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 103
Авто: KIA Ceed SW 1.6 MT
Зарегистрирован:
01.12.2008
Репутация: 55
Статус: Отсутствует
С этим депозитом вообще кино. Когда это началось - взял своего друга-юриста и в банк. Общались долго. Ессно никакого письма или гарантий неповышения ставок они не дают. Говорят:
- что это просьба банка с связи с временными фин. трудностями и прямой зависимости между кредитным договором и депозитом нет.
- Согласно того-же договора они не могут поднять процентную ставку в связи с отказом в выполнении их просьбы, но могут в связи с колебаниями курса НБУ. НО (Ахтунг!) при этом такое решение будет принято относительно ВСЕХ кредитных договоров, иначе их просто затаскают по судам.
 
AntonioДата: Вторник, 02.12.2008, 21:26 | Сообщение # 82
Эксперт
Группа: USER
Сообщений: 1878
Авто: Peugeot 308 SW 1.6L HDI Херсон
Зарегистрирован:
02.03.2008
Репутация: 737
Статус: Отсутствует
Аналогичный случай и в нашем уезде.
У меня кредит в гривне в Укрсибе. Пугают поднять процент, но не поднимают.
Положил 2 месячных платежа на "активні гроші" и мажу лыжи в страховую УСА.
Но с другой стороны я их понимаю. Осторожные, заразы. Если бы вкрутили процент сразу - попали бы под статью :

2.3. Повинні враховувати, що рефінансування простроченої заборгованості шляхом видачі нових кредитів, необґрунтована пролонгація кредитів, ненадання позичальникам інформації про сукупну вартість кредиту, внесення до кредитного договору змін щодо вартості кредиту, що не відповідає змінам облікової ставки Національного банку України, кваліфікуватиметься як порушення вимог статті 49 Закону України “Про банки і банківську діяльність” із неухильним застосуванням адекватних заходів впливу. (ПОСТАНОВА НБУ № 319 від 11 жовтня 2008р )

В этом пункте закон на нашей стороне. Все бы пошли не в кассу банка а в суд. Оно им пока не надо.
Пока нацбанк учетную ставку не поднимет tongue
Держим оборону !


Peugeot 308 SW 1.6L HDI (Леопольд)
Едешь дальше, опять разгоняешься и предупреждаешь всех дальним светом... И все показывают тебе открытую ладонь - И НАСТРОЕНИЕ УЛУЧШАЕТСЯ !


Сообщение отредактировал Antonio - Вторник, 02.12.2008, 21:27
 
SmartBotДата: Среда, 03.12.2008, 14:18 | Сообщение # 83
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3670
Город: Киев
Зарегистрирован:
12.01.2008
Репутация: 371
Статус: Отсутствует
В свете свободного курса валют комиссия за продажу в Укрсибе упразднена.

Cee'd 2.0 AT Mars Red (Made in SlovaKIA) Саша (Киев)
Курите Cee'd RTFM и будет вам счастье.
Не злите меня и так уже трупы прятать некуда!.. Шучу я шучу, на самом деле мест полно...
Если у вас нет времени читать правила форума, то у меня нет времени отвечать на ваши вопросы!
 
miragexxxДата: Вторник, 27.01.2009, 00:53 | Сообщение # 84
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 58
Зарегистрирован:
20.04.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
читаю пости за пів року і плачу...
1. з розчарування від працівників по Україні
2. з радості шо мої підлеглі кращі і розумніші
smile

пост по активним грошам - розказали по повній програм. офф-сет хоть приблизно тягне на правду.
пост про підняття ставок - УкрСиб єдиний хто валом не підінмає ставок! тільки тим в кого прострочки або незастраховане авто, або застраховане в левій компанії.
пост про 1,16 дол - пишеш заяву що не догашено смішну суму з вини неправильної коснультації. ставку не підінмають.
пост про курси - УкрСиб єдиний хто давав бакси без обмежень на погашення кредиту. якщо вам відмовили - можете бити морду.
пост про ск - на четвертий квартал всі СК на грані банкротства ізза зменшення продаж кредитних авто. через те прийнято рішення страхувати тільки у своїй афілірованій СК, бо таким чином банк і я особисто можу гарантувати виплату клієнтам. таким компаніям як Країна, Дженералі, інші схожі, думаю в цьому році прийде крантец.... навіть якщо крантец не прийде то клієнтів точно кинуть.

і взагалі - в банку серйозна криша - BNP Paribas. банку імідж дорожче ніж пару %% накинутих на людей і без того обтяжених курсом.


ceed 1.6LX MT Silver (Ternopil)

И зажигать пьяные звезды...

 
Vit17Дата: Вторник, 27.01.2009, 16:44 | Сообщение # 85
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 103
Авто: KIA Ceed SW 1.6 MT
Зарегистрирован:
01.12.2008
Репутация: 55
Статус: Отсутствует
А отут можна докладніше
Quote (miragexxx)
або незастраховане авто, або застраховане в левій компанії.

Я так зрозумів , що можна страхуватись в неакредитованій компанії, або взагалі не страхуватись і банк не буде вимагати розірвання договору зі сплатою залишка а тільке підніме відсоток? Якщо так, то на скільки?
 
КлиментиоДата: Вторник, 27.01.2009, 19:13 | Сообщение # 86
Гуру Ceed клуба
Группа: MODERATOR
Сообщений: 2040
Авто: сee'd SW 1,6АТ ЕХ (В6)
Зарегистрирован:
11.11.2007
Репутация: 378
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
пост про підняття ставок - УкрСиб єдиний хто валом не підінмає ставок!

biggrin biggrin biggrin

Quote (miragexxx)
пост про курси - УкрСиб єдиний хто давав бакси без обмежень на погашення кредиту. якщо вам відмовили - можете бити морду.

biggrin biggrin biggrin

Сказать от Андрея с Тернополя или от Парибаса?

Quote (miragexxx)
на четвертий квартал всі СК на грані банкротства ізза зменшення продаж кредитних авто.

Вижу знаток...


Климентий, Киев
 
miragexxxДата: Вторник, 27.01.2009, 22:50 | Сообщение # 87
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 58
Зарегистрирован:
20.04.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
Quote (Vit17)
Якщо так, то на скільки?

на старт 3-5%. можуть вимагати дострокове розірвання, тобто погашення договору.

Quote (Климентио)
Сказать от Андрея с Тернополя или от Парибаса?

достатньо при ФК чи нач. ТТ набрати 8-800. якщо ти справді працюєш в серйозній компанії якими підписуєш пости то мав би знати який це має вплив.

Quote (Климентио)
Вижу знаток...

на скільки мені відомо то більшість "модних" СК навіть звіт =отредактировано=подавати на акредитацію.

Прошу воздержаться от применения мата
(Pragmatic)


ceed 1.6LX MT Silver (Ternopil)

И зажигать пьяные звезды...


Сообщение отредактировал Pragmatic - Среда, 28.01.2009, 00:02
 
КлиментиоДата: Среда, 28.01.2009, 00:35 | Сообщение # 88
Гуру Ceed клуба
Группа: MODERATOR
Сообщений: 2040
Авто: сee'd SW 1,6АТ ЕХ (В6)
Зарегистрирован:
11.11.2007
Репутация: 378
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
достатньо при ФК чи нач. ТТ набрати 8-800.

Вот так и продолжай, и без призыва к мордобою своих коллег, плз.

Quote (miragexxx)
на скільки мені відомо то більшість "модних" СК навіть звіт *** подавати на акредитацію.

Это ты про что?


Климентий, Киев
 
MKZДата: Среда, 28.01.2009, 13:39 | Сообщение # 89
Он же kiaman
Группа: USER
Сообщений: 734
Авто: KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Зарегистрирован:
20.10.2007
Репутация: 43
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
... бо таким чином банк і я особисто можу гарантувати виплату клієнтам. таким компаніям як Країна, Дженералі, інші схожі, думаю в цьому році прийде крантец.... навіть якщо крантец не прийде то клієнтів точно кинуть.

Шановний miragexxx,
Це не дуже чемне висловлювання з вашого боку по відношенню до колег по фін.ринку.
Не рекомендую вам робити такі гучні заяви. Якщо станеться так, що група страхових компаній АХА, в особі супернадпривабливих (на відміну від СК Дженералі Гарант та інших) СК «Веско» та СК «УСА», не зможе виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, чи вистачить вам власних заощаджень щоб особисто відповідати за базар? Хто ви такий щоб щось гарантувати?
СК Дженералі Гарант на даний момент працює. Певні складнощі є, як і у всіх у цей не простий час, але вони вирішуються.
Багато проблем створюють банки. Дуже тішать банки, котрі сидять на заморожених депозитах страхових компаній та в той же час висловлюють сумніви щодо їх платоспроможності. )))
Зарікатися не буду, але підстав для паніки клієнтів Дженералі я не бачу.

Треба констатувати, що між УкрСибБанком та Дженералі зараз вельми напружені стосунки.
Докладніше, для тих хто "нє в тємє"... )
УкрСибБанк в односторонньому порядку припинив акредитацію УСК "Дженералі Гарант" та наполегливо рекомендує клієнтам проводити пролонгацію полісів КАСКО у своїх СК (ВЕСКО та УСА) або в односторонньому порядку змінює умови кредитних договорів та піднімає відсоткові ставки за кредитом (прецеденти у нас вже були, бо клієнти обирали співробітництво з Дженералі).

УкрСибБанк посилається на відсутність акредитації у СК Дженералі Гарант, яку сам у односторонньому порядку без ґрунтовних пояснень припинив. )))

На офіційні запити до банку "Чому я не можу далі страхувати своє авто у Дженералі Гарант?" клієнти (які задоволені співпрацею с Дженералі) отримують відповідь, яка відверто суперечить законодавству:

Цей лист для клієнта може бути підгрунтям для 100% виграшного судового процесу.

Все можна пояснити - у країні криза, всі фін.установи намагаються зменшити видатки та збільшити надходження. У цьому випадку мова йде не стільки про надійність страхового супроводу для клієнтів УкрСиба, а скільки про додаткове джерело фінансування групи АХА, до якої належить УкрСибБанк.
Разом з тим треба зауважити, що акредитація - є внутрішня вимога банку. Не існує законів, постанов та інших загальнодержавних документів, які б передбачали проведення акредитації СК у банку.
Платоспроможність, надійність та законність роботи страхової компанії на фінансовому ринку має визначати не банк-партнер своєю "перепусткою", а незалежні аудитори та державні установи такі як Держфінпослуг.
Отже, такими діями УкрСибБанк порушує права громадян України та закони України "Про захист прав споживачів", "Про страхування", тощо.
Наприклад, положення, що міститься у 2-му абзаці статті 6-ої Закону України "Про страхування":

Quote
Добровільне страхування у конкретного страховика не може бути обов'язковою передумовою при реалізації інших правовідносин.

Враховуючи вищевикладене, керівництво УСК "Дженералі Гарант" прийняло рішення протистояти банківському свавіллю, відстоювати власні інтереси та разом з тим інтереси своїх клієнтів. УСК «Дженералі Гарант» подала відповідні скарги до Антимонопольного Комітету України та позов до суду на діяльність «УкрСибБанк», як таку що суперечить Законодавству України.
Тож закрадається підозра, що такі палки почуття до Дженералі у вас, шановний miragexxx, спровокувало саме ця ситуація. )))


KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Максим
Киев, Святошин

Я не Асерофоб, но Вайофил конкретный! ))))))))))
 
КлиментиоДата: Среда, 28.01.2009, 16:31 | Сообщение # 90
Гуру Ceed клуба
Группа: MODERATOR
Сообщений: 2040
Авто: сee'd SW 1,6АТ ЕХ (В6)
Зарегистрирован:
11.11.2007
Репутация: 378
Статус: Отсутствует
MKZ,
Спасибо, за ясный, читабельный ответ.

miragexxx,
Анализируя твои посты, нашел ответ на твою реплику

Quote (miragexxx)
на скільки мені відомо то більшість "модних" СК навіть звіт =отредактировано=подавати на акредитацію.

Ведь исходя из твоих слов
Quote (miragexxx)
СК на грані банкротства ізза зменшення продаж кредитних авто

кол-во кредитных авто уменьшилось, с чем я согласен. Тогда встает вопрос, а зачем страховой компании замораживая деньги на депозитах в банке и отдавая часть вознаграждения агентов angry банку нужна акредитация? Ведь кредитных авто все меньше и меньше.
Может это с банком не все в порядке? И СК не очень рвутся к вам...


Климентий, Киев
 
miragexxxДата: Среда, 28.01.2009, 22:38 | Сообщение # 91
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 58
Зарегистрирован:
20.04.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
Quote (MKZ)
Тож закрадається підозра, що такі палки почуття до Дженералі у вас, шановний miragexxx, спровокувало саме ця ситуація. )))

мене добило те, що багатьох клієнтів застявляють ремонтувати авто тільки на сервісі УкрАвто, на яку завязана СК. + затримки у виплаті через ту ж сам у привязку і неузгодження між трьома сторонами.

на рахунок чемного висловлювання це тільки моя думка, для цього і форуми, кожен читає і аналізує.

Климентий, ти правий, із-за того що ск в більшості привязані на салони, клім тих хто працює на клієнта (таких одиниці), а продажі салонів впали і це тільки мягко сказано, то відповідно нема звідки брати виплати по страховим випадкам, + добавте різке подорожчання деталей... а банк перестраховується нічого дивного. Ми відповідаємо не тільки за себе а й мусим думати за клієнта.

p.s. не грузіться, скоро все стане на свої місця, криза це тільки перерозподіл продуктивних сил збанкротують не чесні банки і СК, стануть більш лояльними забудівник і салони, і всі інші бізнесмени і буде все чікі


ceed 1.6LX MT Silver (Ternopil)

И зажигать пьяные звезды...


Сообщение отредактировал miragexxx - Среда, 28.01.2009, 23:00
 
MKZДата: Четверг, 29.01.2009, 11:12 | Сообщение # 92
Он же kiaman
Группа: USER
Сообщений: 734
Авто: KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Зарегистрирован:
20.10.2007
Репутация: 43
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
мене добило те, що багатьох клієнтів застявляють ремонтувати авто тільки на сервісі УкрАвто, на яку завязана СК. + затримки у виплаті через ту ж сам у привязку і неузгодження між трьома сторонами.

miragexxx, я вас прошу, тільки нікому про це більше не кажіть... Знаючі люди - засміють! )))))
На сервіс УкрАвто відправляються авто, які були придбані в мережі салонів УкрАвто та знаходяться на гарантії продавця - корпорації УкрАвто.
До таких авто відносяться Mercedes, Chrisler, Jeep, Opel, Chevrolet, Daewoo, ЗАЗ, ВАЗ, Chery, Great Wall та інші.
Разом з тим, якщо людина відмовляється відновлювати авто на фірмовому СТО, я вас запевняю, з боку СК ніхто її примушувати не буде!
Чи ви вважаєте, що страховій компанії вигідно відправляти авто клієнта в ремонт на фірмову СТО де ціни на відновлення в 3 рази вище ніж середні по ринку? ))))))

Стосовно затримок у виплаті.
Вони є у всіх СК, тим більше в цей не простий час, але обставини різні.
З практичної точки зору, можу вам роз’яснити, що при страхуванні КАСКО кредитних авто, чинники які затримують виплату, виходячи з вірогідності їх настання, розподіляються таким чином:
1. Нема листа від банка-вигодонабувача з відповіддю на питання "як розпорядитися страховою виплатою?" (стихійне явище, яке зустрічається скрізь та всюди, - іноді чекаємо до 1 місяця , а клієнт при цьому поступово божеволіє з подачі банка-кредитора та зриває злість на персоналі СК)
2. Нема розширеної довідки з ДАІ (якщо цим не займається людина з СК або клієнт, на офіційну відповідь поштою можна чекати біля 3 тижнів)
3. Не узгоджена калькуляція з СТО (бувають розбіжності у баченнях експертів СК та працівників СТО, а може трапитися так, що перша калькуляція вже буде не дійсною на той момент, коли отримаємо документи що вказані у п.п.1 та 2)
4. Помилки персоналу СК (відправили запит не на ту адресу, загубили справу... всі ми живі люди - таке теж трапляється)
Отже, проблема затримки виплати КОМПЛЕКСНА. Швидкість виконання виплати залежить не тільки від волі СК - "Зрі в корєнь" (с) К.Прутков )))
З ваших висловлювань, шановний miragexxx, зрозумів лише одне - питанням ви зовсім не володієте та на порожньому місці влаштовуєте брудні інсинуації, з метою очорнити всі СК, окрім групи AXA, звичайно... )))


KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Максим
Киев, Святошин

Я не Асерофоб, но Вайофил конкретный! ))))))))))


Сообщение отредактировал MKZ - Четверг, 29.01.2009, 12:03
 
miragexxxДата: Четверг, 29.01.2009, 22:03 | Сообщение # 93
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 58
Зарегистрирован:
20.04.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
якщо Ви так все офіційноі правильно викладаєте, го пункти Ваших "оправданнь" 1-4 потрібно розмістити в зворотньому порядку.
про сервіс і гарантію я не говорю:
1. тому, що в більшості випадків, напевно в %% 70, ДТП вже є наслідком відмови у гарантії, так що "знаючі люди засміють" - це піар.
2. тому, що сервісу як і гарантії на їхніх СТО і так не має, але це питання інших гілок форуму. ( з власного досвіду - 90 тис км, Ланос)
3. Дженералі, ТАС, ПЗУ, Універсальна, і ще кілька інших за даними моторного бюро в 2008 році, (зауважу до кризи), очолювали спиок СК із найбільшою к-стю невиплат і неврегулюваних справ.

і для прикладу, щоб не бути голослівним: друзі розбили Опель. експерти вирішили замінити кузов. заставили тільки на рідну СТО, інакше - невиплата (хотілось би вірити що таке тільки в Тернополі). замовили кузов (незнаю точно № комплектності) але привезли через 3 місяці голий, так більше того - безномерний. таким чином СК не виплачує бо з СТО немає акту, клієнт на СТО ремонтувати відмовляється (через розбіжність в запланованих сумах і б/н) і банк заміну кузова на Б/Н прийняти не може. короче це все тягнеться близько року і станом на грудень питання не вирішено. за січень не в курсі.
більше навести прикладів не можу з етичних міркувань і через те, що це частина роботи не для розголошення.

на даному етапі сподіваюсь дане питання по СК закриті. можна доказувати купу всього але хай собі сваряться голови правління.
вертаємся до машин.


ceed 1.6LX MT Silver (Ternopil)

И зажигать пьяные звезды...


Сообщение отредактировал miragexxx - Четверг, 29.01.2009, 22:06
 
MKZДата: Пятница, 30.01.2009, 01:07 | Сообщение # 94
Он же kiaman
Группа: USER
Сообщений: 734
Авто: KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Зарегистрирован:
20.10.2007
Репутация: 43
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
тому, що в більшості випадків, напевно в %% 70, ДТП вже є наслідком відмови у гарантії, так що "знаючі люди засміють" - це піар.

Quote (MKZ)
якщо людина відмовляється відновлювати авто на фірмовому СТО, я вас запевняю, з боку СК ніхто її примушувати не буде!
Чи ви вважаєте, що страховій компанії вигідно відправляти авто клієнта в ремонт на фірмову СТО де ціни на відновлення в 3 рази вище ніж середні по ринку? ))))))

Quote (miragexxx)
тому, що сервісу як і гарантії на їхніх СТО і так не має, але це питання інших гілок форуму. ( з власного досвіду - 90 тис км, Ланос)

згоден, там э проблеми

Quote (miragexxx)
Дженералі, ТАС, ПЗУ, Універсальна, і ще кілька інших за даними моторного бюро в 2008 році, (зауважу до кризи), очолювали спиок СК із найбільшою к-стю невиплат і неврегулюваних справ.

Порівняйте:
Дженералі (з десятками тисяч клієнтів з автострахування)
та
Васюки&Ко (з 10 клієнтами).
Питання на кмітливість: як вважаєте у кого буде більше неврегульованих справ? ))))))))))
У кількістному значенні - можна погодитися з вашим твердженням, а у %% від загальних виплат - це перекручування статистики, шановний, попросту кажучи - брехня.

Quote (miragexxx)
на даному етапі сподіваюсь дане питання по СК закриті. можна доказувати купу всього але хай собі сваряться голови правління.

Серед наших одноклубників вистачає клієнтів УкрСибу. Зараз не прості часи, які щоденно породжують достатньо багато нових запитань. Ці питання потребують фахової відповіді або просто дружньої поради. Пропоную допомогати людям консультаціями у банківській сфері, яка має бути вам ближча ніж страхування.


KIA CEE'D 2.0 TX AT So Red
Максим
Киев, Святошин

Я не Асерофоб, но Вайофил конкретный! ))))))))))
 
miragexxxДата: Пятница, 30.01.2009, 01:53 | Сообщение # 95
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 58
Зарегистрирован:
20.04.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
p.s. кому ще не на бридло - собака зарита тут:
http://www.prostobank.ua/finanso....mpaniyu
http://www.prostobank.ua/finansovyy_gid/strahovanie/stati/bank_i_nuli

на цьому крапка. надоїло.

для клієнтів: якщо у Вас тимчасові проблеми з платоспроможністю в силу об"єктивних обставин чи поважних причин ( не курс долара) зверніться до ФК, зараз є кілька схем через які можливо зменшити місячний платіж. не всім 100% але порядним клієнтам роблять.


ceed 1.6LX MT Silver (Ternopil)

И зажигать пьяные звезды...

 
КлиментиоДата: Пятница, 30.01.2009, 20:03 | Сообщение # 96
Гуру Ceed клуба
Группа: MODERATOR
Сообщений: 2040
Авто: сee'd SW 1,6АТ ЕХ (В6)
Зарегистрирован:
11.11.2007
Репутация: 378
Статус: Отсутствует
Quote (miragexxx)
на цьому крапка.

Згоден!
Надалі прошу бути більш чемним.


Климентий, Киев
 
vlad_Дата: Пятница, 20.02.2009, 16:02 | Сообщение # 97
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 716
Авто: Kia cee`d
Зарегистрирован:
14.07.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Вот наткнулся http://www.rbc.ua/rus/top/2009/02/19/506874.shtml Укрсиб с "пониженным" рейтингом.
Инересно, отразится данное понижение рейтинга на процентной ставке или нет?


Kia Cee`d 1,4 LX, МКПП, Abyss Blue (A8) Metallic
Влад г. Николаев
 
merphyДата: Пятница, 20.02.2009, 16:05 | Сообщение # 98
Мастер
Группа: USER
Сообщений: 1048
Авто: ceed 1.4LX WD МКПП
Зарегистрирован:
21.04.2008
Репутация: 117
Статус: Отсутствует
vlad_, тоже в меньшую сторону?
 
vlad_Дата: Суббота, 21.02.2009, 09:32 | Сообщение # 99
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 716
Авто: Kia cee`d
Зарегистрирован:
14.07.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Quote (merphy)
тоже в меньшую сторону?

Это из области фантастики, на сегодняшний день smile


Kia Cee`d 1,4 LX, МКПП, Abyss Blue (A8) Metallic
Влад г. Николаев
 
SmartBotДата: Вторник, 03.03.2009, 15:42 | Сообщение # 100
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3670
Город: Киев
Зарегистрирован:
12.01.2008
Репутация: 371
Статус: Отсутствует
Срочно оформлять текущие счета для погашения по льготному тарифу пока пасс, т.к. гривны принять приймут, а списать валютный эквивалент могут только когда на тебя льготного пая хватит, а это может быть и после граничной даты погашения, а просрочку платежа никто не отменял - так что рисковать не стал. купил просто по установленному курсу в банке для кредитного погашения на сегодняшний день по 8.2, разница с (7.8+0,2%) ~200грн.

Cee'd 2.0 AT Mars Red (Made in SlovaKIA) Саша (Киев)
Курите Cee'd RTFM и будет вам счастье.
Не злите меня и так уже трупы прятать некуда!.. Шучу я шучу, на самом деле мест полно...
Если у вас нет времени читать правила форума, то у меня нет времени отвечать на ваши вопросы!
 
Форум KIA Ceed » 4.БАНКИ,СТРАХОВАНИЕ,ПРАВА И ОБЯЗАННОСТИ » 4.2 Кредитование » УкрСибБанк (кредитование, страховое сопровождение и т.д.)
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024