Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » kia pro cee'd 1,6 5MT Machine Silver (9S)
kia pro cee'd 1,6 5MT Machine Silver (9S)
bobanДата: Воскресенье, 06.07.2008, 21:25 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Ну, нарешті і я можу сказати: "приймайте в свої ряди нового cee'dовода"...
А все починалось так. Довго думав і вибирав між seat ibiza sport 2.0, 307 пижиком і прошкою. Чекав поки вступим в СОТ, дочекався підвищення цін.
Десь 9-10 червня заїхав на Львів-Авто. На той момент у них було 2 pro cee'd 1,4 МТ. Один чорний, другий жовтий. Від вмовлянь друзів і менеджера брати що є -відмовився. Хотілось 1,6. Менеджер пробив по регіональних салонах, але нічого вільного не знайшов. Ще сказав, що після Паски виник напряг з поставками 3d і SW-шок. Одним словом вибрав колір, комплектацію. Сказали чекати.
19 червня подзвонили з салону, скзали, що на завод в Луцьк прийшлає така машинка, яку я замовляв і її вже за мною забронювали. В той же ж день вніс заставу 5т.
26 червня знову подзонив менеджер і сказав, що машинка вже в салоні, можна прийти глянути і платити всю суму. Так і зробив. Плюс замовив сигналку, тонування, захист, рез. коврики, парктронік. По ходу виплив факт, що документів на машину, ще немає і вони в Києві. Будуть або в пятницю, або у вівторок (понеділок 28 червня - вихідний). Прийшлось погодитись. Бабло вже було заплачене. Звичайно ні у пятницю ні у вівторок документів не було. Машину я забрав тільки у четвер 3 липня. Реєструвати у МРЕВ вирішив сам. Все обійшлось десь у 4,5 штуки (включаючи плату за "нормальні" номери).
З 3 по 6 липня накатав 180 км. Середній розхід 10,9 з кліматом, переважно по місту і в пропках.
Машинка - супер!
На світлофорах за рахунок коротких 1 і 2 передач мимоволі всіх вставляєш навіть не розкручуючи до дозволених при обкатці 3000 об.
Передачі переключаються як затвор в рушниці М-5: чітко і впевнено. Дуже тішать гальма. З кожним днем все кращі і кращі.
Підвіска не така вже й жорстка, як тут всі пишуть. Перед цим їздив десь місяць на 3 мазді. Можу сказати, що по жорсткості вони майже одинакові. Тут великий плюс Львів-авто. Шини були накачані точно на 2,2. Переживав щоб не було 3,0 як тут багато хто скаржився.
Є один мінус. Десь справа в районі бокової стойки чи дверей пасажира час від часу шось стукає (по типу незакритих дверей). ХЗЧ. Поки, що не розібрався.
А, так, загалом великий кайф.
 
PragmaticДата: Понедельник, 07.07.2008, 08:24 | Сообщение # 2
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Quote (boban)
"приймайте в свої ряди нового cee'dовода"...
добро пожаловать!
Quote (boban)
А, так, загалом великий кайф.
пусть так будет каждый день!


 
alienДата: Понедельник, 07.07.2008, 10:37 | Сообщение # 3
Знающий
Группа: USER
Сообщений: 213
Авто: pro-ceed 1.6 EX MT
Зарегистрирован:
24.05.2008
Репутация: 25
Статус: Отсутствует
Вітання - плюс ще один про сід у Львові! Буду моргати :). До речі, чого так багато бензи жере - в мене комп показує 8,6-8,7 л/100км... Тобі сигналку нормально поставили? Бо в мене як і в багатьох інших сідоводів - фактично 1на кнопка sad

PS: Зробив ТО0 на Ніко-Захід - 530грн, черги - торба!


ceed coupe 1.6 EX MT

Сообщение отредактировал alien - Понедельник, 07.07.2008, 10:38
 
VVSДата: Понедельник, 07.07.2008, 11:47 | Сообщение # 4
Ночной дозор
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 4203
Авто: Cee'd 1,6 LX MT 5d
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 845
Статус: Отсутствует
boban, вітаю у наших рядах! smile

Кулинарная студия "Готовят Все!"
тематические занятия, мастер-классы, тимбилдинг, кулинарные вечеринки, детский День Рождения
--->Скорая компьютерная помощь<---
 
Sand47Дата: Понедельник, 07.07.2008, 18:37 | Сообщение # 5
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Вітання з придбанням!
Quote (boban)
напряг з поставками 3d і SW-шок
- а в них на Львів-авто ці проблеми з поставками ще з березня. І під замовлення вони не хотіли везти - казали, ото має приїхати 1 чи 2 універсали, і то тільки такого-то кольору, і все. Вибрати - ніззя. Прийшлося брати на Ніко-Захід... Хоча обслуговуюся все рівно на Нєкрасова :-)


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
DiactiveДата: Вторник, 08.07.2008, 11:45 | Сообщение # 6
Суровый
Группа: USER
Сообщений: 698
Авто: мобиль :о)
Зарегистрирован:
03.06.2008
Репутация: 208
Статус: Отсутствует
Quote (boban)
справа в районі бокової стойки чи дверей пасажира час від часу шось стукає (по типу незакритих дверей). ХЗЧ. Поки, що не розібрався.

В мене таки й же трабл. Як розберешся обовязково напиши.
ПС Вітаю з придбанням. Молодець що не погодився порпд друзів і менагерів,і взяв семе свою машину.


Всякий мнит себя стратегом, видя бой со стороны.
 
bobanДата: Понедельник, 21.07.2008, 23:43 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Ура! Вернувся з моря з Чорногорії. Їздив не на машині тому сильно за нею скучив. За 2 тижні "там" побачив тільки 1 синій cee'd. Ні прошок, ні SW. Слабенько там дилери працюють tongue .
Пробіг 340 км. Все ніби ОК.
Стук справа то пропадає то з'являється. Є 2 варіанти: 1) або під торпедою зі сторони пасажира шось недокрутили на заводі чи під час установки сигналки, 2) або це стукає регулятор висоти ременів безпеки пасажира.
На То-0 треба буде підтягнути ручник: затягується повністю тільки на 5 щелчку. На 3-му машина ще котиться назад.
Трохи незручний ключ запалювання. Надіявся, що буде ховатись в брелку, а тут такий "цвях - сотка". Поклав в кишеню штанів і ходиш з псевдо-ерекцією biggrin .

Quote (alien)
До речі, чого так багато бензи жере - в мене комп показує 8,6-8,7 л/100км...

А це тому, що у Львові "ремонтують" дороги cry . Розрили тут, перекопали там, перекрили сям. Я як глянув на середню швидкість по БК - довго ржав: пробіг 270 км з середньою швидкістю 16 км/год. Стоїш в пробці і думаєш, що треба було моторолер брати.
Сьгодні обнулив БК. Витрати 6,2 по трасі без клімату. Сер. швидкість 60-90 км/год.

Quote (alien)
Тобі сигналку нормально поставили? Бо в мене як і в багатьох інших сідоводів - фактично 1на кнопка

Поставив Шериф. Ну, користуюсь фактично 2-ма кнопками вкл/викл. Деколи користуюсь підсвіткою брелка. А так, призначення решти кнопок для мене велика таємниця. cool Щей інструкція по дибільному написана. Тяжко врулити.


Сообщение отредактировал boban - Понедельник, 21.07.2008, 23:44
 
victoryДата: Вторник, 22.07.2008, 11:46 | Сообщение # 8
Знаток
Группа: USER
Сообщений: 440
Авто: Cee'd 1.6 LX АT (A6)
Зарегистрирован:
04.04.2008
Репутация: 21
Статус: Отсутствует
Quote (boban)
Поставив Шериф. Ну, користуюсь фактично 2-ма кнопками вкл/викл. Деколи користуюсь підсвіткою брелка. А так, призначення решти кнопок для мене велика таємниця. Щей інструкція по дибільному написана. Тяжко врулити.

Вітаю. Це дійсно так. В самого Шериф. Інструкцію скільки не намагався прочитати так майже нічого й не зрозумів.
особливо було прикольно коли після зміни батарейки виставився будільник. А відключити його з кнпок неможливо - треба знов висунути і вставити батарейку, отаке.


Киев

Василий
 
bobanДата: Суббота, 02.08.2008, 18:05 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





Пробіг 460 км.
Вчора дзвонила на мобільний "дзевушка" з КМУ з приводу активації клубної картки. Попросила продиктувати № карти, салон, в якому купував машину і Держ Номерн. Знак. Для чого їй останній - питання відкрите. І взагалі, дивна процедура. Хіба в салоні при покупці автомобіля не можна було все це зробити?
Сьогодні купив пластиково-резинове корито в багажник на авторинку на Зеленій. 150 грн. По ходу поцікавився скільки коштують резинові коврики в салон. А коштують від 210 до 230 грн. В Львів-авто з мене взяли 290 грн. Ха-ха. Лоханувся.

Добавлено (02.08.2008, 17:05)
---------------------------------------------
[font=Times]В п'ятницю зранку загорілась лампочка "пустий бак". Після роботи заїхав на заправку ОККО. Перед тим глянув на БК. Комп декларував ще 68 км ходу на наявному в баку бензині. Вирішив залити повний бак...
І, о чудо... залилось.. увага... 54,8 літра!!! Шайтан! Або наш 53-літровий бак роздувається, або нас так круто найо**йють на заправках. cry cry cry

 
Sand47Дата: Понедельник, 04.08.2008, 15:25 | Сообщение # 10
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (boban)
Або наш 53-літровий бак роздувається, або нас так круто найо**йють на заправках

ото друге, котре **ють, імовірніше... wacko


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
bobanДата: Среда, 20.08.2008, 23:18 | Сообщение # 11
Группа: Удаленные





Сьогодні пройшов ТО - 0 на Львів - Авто.
- Масло Castrol Magnatec 5w40 4л;
- Фільтр масляний;
- геометрія коліс;
- комп. діагностика;
- дотяжка ходової;
- робота "умільців"
- ітого з 5% знижкою КІА Card = 580.07 грн. Як сказав Равшан: "пінзєц начальнік". До зустрічі на 15000. Починаєм збирати бабло вже зараз.

Добавлено (20.08.2008, 22:18)
---------------------------------------------
[img]http://www.forum-lines.ru/][/url][/img]

 
PragmaticДата: Четверг, 21.08.2008, 08:21 | Сообщение # 12
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Без 3 и 4 пункта было бы значительно дешевле. А зачем заказывал их? Навязали или собственное желание? В ТО-0 не входят эти пункты.

 
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » kia pro cee'd 1,6 5MT Machine Silver (9S)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024