Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » спальний вагон, тиждень як із салона (перші враження)
спальний вагон, тиждень як із салона
stahДата: Воскресенье, 08.06.2008, 01:52 | Сообщение # 1
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 56
Зарегистрирован:
08.06.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
тиждень як забрали з дружиною СВ, 1,6, механіка, кузов - вишня
краса! півтищі накатали, переважно за містом. враження чудові (стукаю по дереву), витрати досить прийнятні, підвіска не заважає, але здаєцця, шумоізоляція слабенька...
брали у СвітАвто, респект нашому менеджеру (пардон за рекламу), усьо зробили чьотко. тікль килимки, здаєцця, таки впарили (я правда не певен -вони таки йдуть у комплекті?) - короче менеджер втулив начебто за півціни...
витрати по місту "компутер" показує від 7,1 у більш-менш вільний час, 8,8 - у тянучках
траса (відносно траса, скоріше заміська дорога - 6,1)
загалом враження досить позитивні
 
-ra-Дата: Воскресенье, 08.06.2008, 15:57 | Сообщение # 2
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 180
Зарегистрирован:
08.06.2008
Репутация: 24
Статус: Отсутствует
biggrin Ні в комплекті килимки не поставляються, і чому одразу "впарили".. Ми чесно продаєм товар happy Килимки дійсно в KIA відносяться до аксесуарної групи, але вартісь в 250-500 гриень це дешевше самих дешевих на будь якого японця чи американця(автомобілі)
 
MetatronДата: Воскресенье, 08.06.2008, 16:05 | Сообщение # 3
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 41
Авто: Ceed_SW AT1.6 LX Pearl Black
Зарегистрирован:
19.05.2008
Репутация: 1
Статус: Отсутствует
-ra-,
Quote
вартісь в 250-500 гриень

Фигасе разброс

stah,
Вітаю з покупкою, брат по розуму - щоправда, в мене чорний і коробка автомат, але СВ є СВ.

Quote
тікль килимки, здаєцця, таки впарили (я правда не певен -вони таки йдуть у комплекті?) - короче менеджер втулив начебто за півціни...

Килимки і справді рідко де дають навіть у подарунок. Башляють за них усі =) Такі вже реалії нашого ринку, нажаль.


Киев, Радужный массив.
Ceed_SW AT1.6 LX
 
-ra-Дата: Воскресенье, 08.06.2008, 20:54 | Сообщение # 4
Общающийся
Группа: USER
Сообщений: 180
Зарегистрирован:
08.06.2008
Репутация: 24
Статус: Отсутствует
Metatron, Ну это я взял самые дешевые и самые дорогие, и не только на сид при том что бывают пара видов текстиля и резиновые. В багажник до 700 вроде. К стати в подарок ковры у нас дают почти без отпору. cool
 
PragmaticДата: Воскресенье, 08.06.2008, 21:25 | Сообщение # 5
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
stah, скажи пожалуйста, почему название темы твоего БЖ даже примерно не соответсвует образцу? А описание темы. Ты тут только первые впечатления будешь выкладывать?

 
stahДата: Понедельник, 09.06.2008, 00:29 | Сообщение # 6
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 56
Зарегистрирован:
08.06.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
-ra- : ну не впарили, та я так і не казав smile
цікаво було дізнатись власне як є насправді. значить ще плюс менеджеру який продав нам їх трохи дешевше... щоправда не зовсім ті, що збиралися брати...
але й на тому дікую - обслуговування в салоні на рівні, правду казали. нам усьо красіво зробили, менеджер про все сам турбувався, тільки нам дзвонив регулярно, "доповідав" smile
єдине - дівчата, що в оремій кімнаті, так звані кредитні експерти... злі якісь трохи
інше, теж можливо для вас, судячи з усього, представника цього салону: внутрішня ручка замка задньої двері перестала функціонувати раптом... sad
це нехорошо, лиш тиждень як з салону, і лише пару разів пасажирів возили...
короче задні дверцята відкриваюцця тільки ззовні... надіюсь, гарантійне СТО про це потурбується...

до Pragmatic: тут вже соррі хлоп"ята я новенький, до ваших правил не пристосувався. але як нецікаво, то й не читайте...

 
PragmaticДата: Понедельник, 09.06.2008, 08:36 | Сообщение # 7
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
stah, правила нужны, чтобы их соблюдали все. Тогда всем будет щастье. Правила не Ваши, а Наши
твой БЖ и через пол года будет называться "Тиждень як із салона?"


 
Sand47Дата: Среда, 11.06.2008, 14:44 | Сообщение # 8
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
stah, вітаю з придбанням! І в мене СВ, тіко дизель. На рахунок внутрішньої ручки - перевір, чи часом не включений дитячий замок на тій дверці. На рахунок килимків - а мені в подарунок дали ворсові, бесплатна, то єсть дарам... в НІКО-Захід. І сигналка в падарак йшла, но правда зовсім простенька, я доплатив і поставив іншу...

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
stahДата: Среда, 11.06.2008, 15:24 | Сообщение # 9
Познающий
Группа: USER
Сообщений: 56
Зарегистрирован:
08.06.2008
Репутация: 2
Статус: Отсутствует
Sand47 дякую друже
як тобі дизельок?
якіки жере? як динаміка і тд?
до речі твій колір - те що я замовляв власне... але довелося вузяти інший колір, утім не жалкую, мені нравицця
ручку перевіряв уже як міг, посмикав з кнопочкою, без і тд
але акуратно, бо здаєцця ці ручки надто ніжні...

до речі сігналка та шо ти кажеш у падарак - це ж штатна, від виробника...
але мене в салоні попередили про її якості, я вирішив тут же, не виходячи від каси іншу поставити...
працюють разом нормально начебто...

до речі лиш зараз звернув увагу - задні арки здорово закривають задній боковий огляд...
хоча це як стати...

 
Sand47Дата: Среда, 11.06.2008, 18:47 | Сообщение # 10
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
stah дизельок - намана, жере в середньому 6,2-6,3 л/100 км (збивав комп десь тиждень тому, їздю переважно по місту, з виїздами за місто). Динаміка теж задовільняє повністю, навіть як на дизель. Колір вибирав з питань практичості, думав - бруд менше видно буде... Фік там.
Quote (stah)
посмикав з кнопочкою, без і тд
то з тією кнопочкою (вірніше, там тумблер, по-моєму), що на торці дверей? Коли двері закриті, її не видко...
Quote (stah)
сігналка та шо ти кажеш у падарак - це ж штатна, від виробника
- ніфіга не від виробника, дизелі у нас йдуть в базовій комплектації, яка не передбачає "рідної" сигналки, в падарак йшла саме якась бюджетна сама проста.
Quote (stah)
задні арки здорово закривають задній боковий огляд
- привикається з часом. А як тобі кліренс? Мені після Авео щось замалий, хоча попривик вже за 2 місяці. Да, і обережно з лакофарбовим покриттям - дуже вже воно якесь ніжне, як на мене...


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » спальний вагон, тиждень як із салона (перші враження)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024