Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » Cee'd 1.6 CRDi SW Piston grey (по-моєму...)
Cee'd 1.6 CRDi SW Piston grey (по-моєму...)
Sand47Дата: Понедельник, 14.04.2008, 16:16 | Сообщение # 21
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Pragmatic Ага. головне акуратно захпати їх на місце, і розпорки (є в комплекті) поставити. Спочатку після встановлення вікна погано закривалися, пару раз туди-сюди проїхався, притерлося, тепер - но проблем. З вітровиками - набагато практичніше і комфортніше, особливо в дощ чи коли діти ззаду сидять (не дує, вода не затікає).

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Sand47Дата: Среда, 16.04.2008, 14:33 | Сообщение # 22
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Ну шо ж, пробіг 850, "паровоз" лєтіт... Трохи попривик, всидівся-в"їздився, вже не сідаєш у авто як в чуже. Мінуси - панель знизу світла, мажеться. Зверху (чорна) теж трохи марка, тре буде придбати якусь чистячку. Ага, барсетки нема куди приткнути (в попередній влазилася акурат між сидіннями на ручніку). Дзеркала якісь трохи странні, тре привикати... Але то все - хвігня. До кліренсу все ще ніяк не привикну, млін, добре що захист є. ЛКП - таки трохи м"якувате, зачіпив кущі - залишився слід. Потепліє - перестане дощити - тре буде чимось воскувати, натирати, чи шо...
Інтересно, а шо було залито в бачок омивача скла? В інструкції пише - води ніззя! Пішли нафік, буду лити воду, ніц їй не буде.
Та й таке...


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
PragmaticДата: Среда, 16.04.2008, 14:38 | Сообщение # 23
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
буду лити воду
старайся заливать дистилированную. В обычной воде из-под крана много солей, которые со временем откладываются на форсунках и из-за чего потом плохо брызгают. Замечал, что в лейке душа тоже со временем засоряются отверстия smile
Quote (Sand47)
Потепліє - перестане дощити
Тут Kiaman напугал штормовым предупреждением по Львову. Мы в Карпаты на майские собираемся, а у вас штормит. Дорогам мабуть амба будет!?


 
Sand47Дата: Среда, 16.04.2008, 14:43 | Сообщение # 24
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Pragmatic
Quote (Pragmatic)
Дорогам мабуть амба будет!?

Чому - буде? Їм і так амба... На рахунок штормового - не чув... Холодно, правда, дощара ще зі вчора валить, но обіцяють що потепліє. А до майських ще - як до неба! Фік його нає шо буде...
На рах. води - і що, кожен раз купувати дистильовану?! Забімбаюся... Бризкаю на лобовуху багато (не люблю заляпаного скла) А якщо відстояну-перекип"ячену? В минулих автах проблем не було. Чи форсунки тута якісь особливі?


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
PragmaticДата: Среда, 16.04.2008, 14:51 | Сообщение # 25
****************
Группа: ADMIN
Сообщений: 8255
Город: Киев
Авто: cee'd 1.6EX MT 9S
Зарегистрирован:
21.10.2007
Репутация: 1225
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
На рах. води - і що, кожен раз купувати дистильовану?! Забімбаюся...

Ты что газон поливаешь машиной? У меня уходит 1-2л/месяц максимум и то осенью. Литр дистилированной ~3 грн. А форсунки, думаю, действительно другие, чем на твоих предыдущих машиной. Посмотри каким веером ложится вода на стекло.


 
Sand47Дата: Среда, 16.04.2008, 14:57 | Сообщение # 26
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (Pragmatic)
1-2л/месяц максимум и то осенью

Дик куда там вашій осені до нашої весни biggrin Та тута, в принципі, круглий рік в дощ без омивайки дуже не поїздиш, шиби засирає так шо дай дарогу.
Да, на рахунок форсунок - переконав. Там (в Авео) піпіськало чотирма струйками, а тута - дійсно веєром. Певно, таки зроблю так я кажеш ( а жопадєлаєш? Форсунок шкода...)


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Sand47Дата: Четверг, 17.04.2008, 15:32 | Сообщение # 27
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Фсьо, продав свій Chevrolet Aveo... Тіко що... Тепер я цілком і повністю сідовод. А Авео - хай їздяє, не ламаючись. Непогана машинка була.

Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Sand47Дата: Среда, 23.04.2008, 17:47 | Сообщение # 28
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Ну що ж, значця пройшов я 0 ТО. Осадок - нунафік. По-перше, вартість - 690 грн. (заміна масла, геометрія, комп. перевірка, дотяжка МАЙЖЕ ВСІЄЇ ПІДВІСКИ (!!! - що свідчить про рівень зборки і передпродажної підготовки)). Але це не головне. Головне - коли зняли захист піддона, виявилося, що порваний пильник внутрішнього шруса. Халепа. Сам порвати я його не міг (пильник внутрішній, ближче до мотору, під захистом). Варіанти - погана гума, криві руки луцьких зборщиків, або криві руки майстрів, які робили передпродажну підготовку... Гарантійщик сказав, що гарантії на гумові частини НЕМАЄ, але після моїх ЙПРСТКЛМН і т.д. чемно сфотографував пильник і відправив матеріали на Київ... Хоча не факт, що Київ дасть добро на гарантійну заміну... Взнавав в магазині - пильник окремо не продається, тіко в зборі з гранатою (а на Черато і того гірше - тама міняється вся полуось в зборі!). Але такої запчастини ні в магазині, ні в Києві НЕМА! Тре замовляти в Європі... Одним словом, я в повному осадку...
Так що, дорога родино і ви швагри, звертайте увагу сервісників на пильники при постановці захисту....


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Sand47Дата: Четверг, 24.04.2008, 18:31 | Сообщение # 29
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (Sand47)
(а на Черато і того гірше - тама міняється вся полуось в зборі!)

Фік там, і на Сіді міняється вся полуось... Правда, гарантійщики погодили заміну полуосі, так що після свят поїду міняти... Вот жеж халепа, нова машина!


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
strangelДата: Четверг, 24.04.2008, 21:27 | Сообщение # 30
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Sand47

Хорошо что так быстро нашли, и по гарантии меняют.....Надеюсь долго ждать не придется!!!


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
Sand47Дата: Среда, 11.06.2008, 18:56 | Сообщение # 31
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Шойта давно я тута не був... Ну що ж, значця був я на сервісі, поміняли мені по гарантії піввісь в зборі, нічо за то не взяли :-) Ну і слава Богу... Пробіг на нині 2800 км, їдемо більш-менш намана, розхід палива 6,3, середня швидкість 32 км/год (давно не обнулював, переважно по місту). Рульова все-таки гримить, зараза... Ну і кліренс, звичайно, хоча я вже потроху привик. Ото думаю над можливістю встановлення штурманського світла (спереду на стелі, як в дорожчих версіях, з кішенею під окуляри), тільки ненаю чи слід довірятися нашим сервісменам, шоб не напартачили чого...

Добавлено (05.06.2008, 17:01)
---------------------------------------------
Пробіг 4200... Ну вот і в мене поселився якмйсь свіррчок в багажнику, йпрст... Свірчить по-чорному, тре посадити когось за руль, а самому лізти в багажник і визначати де то воно свірчить. Ще раз відчув переваги універсала - на днях перевозив диван - влізся! Тільки кришка багажника не закрита була.

Добавлено (11.06.2008, 17:56)
---------------------------------------------
Помив машину - свірчок пропав. Шо було - фік його нає. Складав задні сидіння і виявив цікаву фігню - підголовники мона переставити так, що на них мона зручно спати при складених сидіннях. Во блін... Трохи хвилює мене лакофарбове покриття - при розвороті несильно зачепив арматуру, що стирчала із землі десь на 30 см (з водійського місця не видко було), так мало того, що обдерло фарбу аж до металу, так ще і на місці подряпини починає появлятися іржа... Йпрстклмн... Тре терміново зачищати і чимось покривати, бо капєц...


Андрій, Львів.
Та й таке...


Сообщение отредактировал Sand47 - Понедельник, 19.05.2008, 18:49
 
vetalДата: Четверг, 12.06.2008, 12:16 | Сообщение # 32
Новичок
Группа: USER
Сообщений: 37
Зарегистрирован:
17.05.2008
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Sand47, Вітаю!
Можу тобі поспівчувати. Так як в перший же день умудрився нижньою губою бампера притулитися до бордюра. Я і не думав що він так низько сидить особливо після пасата б4. В результаті маю також невеликі подряпини, але надіюсь що кольоровим карандашом трохи замалюю щоб не так в очі кидалося. До речі ти не знаєш де у Львові продається продукція фірми Sonax?

PS Це не з тобою я розминався на провулку в районі Оперного як від базарчика
їхати , я був на червоному пасаті 06.06.2008 року після обіду ? biggrin


CEE'D SW 1,6 EX MT 5К
Виталий,
почти со Львова
 
Sand47Дата: Пятница, 11.07.2008, 10:52 | Сообщение # 33
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
vetal - дякую, взаємно! Бампер - тохвігня, він-то пласмасовий, ржавіти не буде, крім того тама знизу така гумова "спідничка" є, а я от порогом зачепив... Дя, кліренс, звичайно, не належить до сьльних сторін Сіда, особливо це відчутно в нас у Львові, но жопадєлаєш, привик. Сонакс - ненаю, переважно все що потрібно купую на Кривчицях.
Quote (vetal)
Це не з тобою я розминався на провулку в районі Оперного
06.06.2008 - певно, що не зі мною, я в центрі не був в п"ятницю... А зрештою скіко того Львова! smile

Добавлено (01.07.2008, 11:39)
---------------------------------------------
Ну вот, пробіг на сьогодні - 6000 км. Появився один баг - коли викручую руль до упора вправо і здаю назад, щось один раз стукає в районі підвіски... Поки що не дуже парюся, гарантія все-таки, та й стукає несильно... Інтересно просто - що би то могло бути? Ну, і традиційні "свірчки" періодично надоїдають - ненадовго появляються в різних місцях. Окреме "фє" - в сторону кліренса і якості лакофарбового покриття. А так - машинка супер. Особливо дизель. І SW.

Добавлено (01.07.2008, 14:20)
---------------------------------------------
Ага, ще одне "фє" - за музику. Ні, звук намана, а от диски скачуть... На моєму попередньому "Піонєрі" такого не було... При чому від якості дисків це АБСОЛЮТНО не залежить...

Добавлено (11.07.2008, 09:52)
---------------------------------------------
Вчора ввечері і сьня зранку по дорозі на роботу ззаду відчувався стук (гулкий такий, типу удара палкою по перекачаному колесу). Вчора з ліхтариком позаглядав знизу, єстєствєнно фік що побачив, зранку - аналогічно... Копання колеса і розкачування корми нічо не дали - тихо. Що за фігня? Мо, вихлопна? На стойки по звуку не подібно...


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
VVSДата: Пятница, 11.07.2008, 22:32 | Сообщение # 34
Ночной дозор
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 4203
Авто: Cee'd 1,6 LX MT 5d
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 845
Статус: Отсутствует
Sand47, може це аммортизатор вже повзе на кладовище?!...

Кулинарная студия "Готовят Все!"
тематические занятия, мастер-классы, тимбилдинг, кулинарные вечеринки, детский День Рождения
--->Скорая компьютерная помощь<---
 
Sand47Дата: Пятница, 18.07.2008, 15:41 | Сообщение # 35
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
Quote (VVS)
може це аммортизатор вже повзе на кладовище?!...
Та не подібно... На вихідні каталися в Карпати 140 км туди і 140 км. назад, ніби намана... Тепер їду і прислухаюся до кожного скрипу wacko . На трасі машина, звичайно, летить smile , крейсерська 120 км/г - легенько (но тіко при умові хорошої дороги), місцями їхав 160, але тільки трошки (ціла машина людей-дітей, та й страшно якось...). Не сподобалося, як труть щітки - всі мухи, яких зловив по дорозі на лобовуху, тама і "сидять" - щітки мало що постирали... Може, хімії якоїсь в бачок налити?

Добавлено (18.07.2008, 14:41)
---------------------------------------------
Пробіг 7400... Ну вот, поїздив 3 дні по дощу - мухи з лобовухи змилися smile Ззаду гриміти теж ніби перестало... А взагалі щось не дуже мені подобаються ці періодично появляющієся стуки і грюки... Тре буде звернути увагу при ТО. В кого ще так? Інтересно просто, чи то мені така машина попалася, чи то все наші дороги... Да, залив на Лукойлі якоїсь супер-пупер євросолярки - краще, блін, їде! Раніше думав, що якість соляри впливає тіки на ресурс мотора, а не на його тягові якості - дизель все-таки не бенз. Помилявся.


Андрій, Львів.
Та й таке...


Сообщение отредактировал Sand47 - Понедельник, 14.07.2008, 11:00
 
VVSДата: Пятница, 18.07.2008, 21:49 | Сообщение # 36
Ночной дозор
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 4203
Авто: Cee'd 1,6 LX MT 5d
Зарегистрирован:
08.01.2008
Репутация: 845
Статус: Отсутствует
Sand47, так - в мене теж гремить і сзаду і спереду tongue Але звук грюкання доволі постійний. Якщо гремить, то гремить постійно wink Така автівка в нас! Але я все одно її люблю! wink

Кулинарная студия "Готовят Все!"
тематические занятия, мастер-классы, тимбилдинг, кулинарные вечеринки, детский День Рождения
--->Скорая компьютерная помощь<---
 
strangelДата: Пятница, 18.07.2008, 23:31 | Сообщение # 37
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Sand47,
Знаючи дороги Львова, а особливо її бруківку, якщо там небуде нічо тарабанити то це дійсно майже ідеальна машина!!!


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
Sand47Дата: Четверг, 14.08.2008, 11:00 | Сообщение # 38
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
VVS, strangel - дякую за оптімізьм! biggrin Нє, ну постійно гримить тільки рульова, все решту - періодично.
Quote (strangel)
Знаючи дороги Львова, а особливо її бруківку
ага,ага... Стараюся ту бруківку подалі об"їжджати. Якщо получаєцця.
Quote (VVS)
Така автівка в нас! Але я все одно її люблю!
- повністю згоден. Підтримую!

Добавлено (07.08.2008, 14:12)
---------------------------------------------
Пробіг 8500 км. Стуки-грюки-скрипи і далі періодично появляються-зникають. Тепер щось скрипить на передній панелі справа, при чому не постійно. Забібкало... Вчора бачив близнюка мого SW Piston grey (тіко бензин), так чудак спеціально зупинився, щоб спитати чи не гримить в мене рульова. Ну, я його, канєшна, втішив - гримить, кажу, при чому не тільки в мене. Може, поки доїберуся до ТО1, сервісмени вже будуть знати причину... Чудак заспокоївся і поїхав собі далі. Ну і ладно... Да, ще мені щось перестав подобатися сигнал Сіда. Недавно пригнали службову Октавію, так вот вона так солідно фафакає, а наша Кілька - шо запор якийсь. Хоча, на швидкість не впливає, і то добре.

Добавлено (14.08.2008, 10:00)
---------------------------------------------
Боюся наврочити, але стуки-грюки-скрипи кудись зникли... Самі собою. Містіка!.. Блін. Цікаво, чи надовго? Все менше і менше подобається бібікалка, але міняти - впадло... Час тратити, гроші, а реальної користі нма. Ну і нунафік. Пробіг 8900. Їдемо далі...


Андрій, Львів.
Та й таке...


Сообщение отредактировал Sand47 - Четверг, 07.08.2008, 15:15
 
strangelДата: Четверг, 14.08.2008, 14:11 | Сообщение # 39
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3194
Город: Тернополь
Авто: Cee'D 1,6MT LX black pearl
Зарегистрирован:
06.01.2008
Репутация: 755
Статус: Отсутствует
Sand47,
Quote (Sand47)
Боюся наврочити, але стуки-грюки-скрипи кудись зникли...

Теж таке спостерігав в себе!!! smile Головне не допускати до тих стуків гарантійщиків, а то тоді точно вже не зникнуть!


tol. Best regards!!! TERNOPIL
 
Sand47Дата: Пятница, 29.08.2008, 13:33 | Сообщение # 40
Специалист
Группа: USER
Сообщений: 999
Авто: Cee'd SW CRDi P/grey
Зарегистрирован:
10.04.2008
Репутация: 27
Статус: Отсутствует
9700 км. Скоро десяточка! Здуру вже планував записатися на ТО, добре що згадав, що ТО на 15 тис. Кльово! А машинка в нас класна. В п"ятницю трохи випало пошлятися по салонах, дивився на Деву-Шевроле і Опель. Ну, шевроле я знаю не понаслишкє (відїздив 3 роки і 55 тис. на Авео), подивився на Опель, посидів в салонах Астри, Астри Классік, Меріви, Корси... І ще раз прийшов до висновку, що зробив правильний вибір. Дай боже, щоб я так думав і через 4-5 років...

Добавлено (29.08.2008, 12:33)
---------------------------------------------
Заправив на днях бак під самоє німагу, комп показав до наступної заправки 770 км. Їздю по-більшості по місту на невеликі відстані, думаю, сікоко би по трасі показало... Цікаво, чи мона 1000 проїхати на одному баці? Ну, кукдась в Крим, наприктал... Минулого року поїздка в Крим (в одну сторону, приблизно 1300 км.) обійшлася в 2,5 баки на Авео. На Сіді, напевно, і вдох би не спалив...


Андрій, Львів.
Та й таке...
 
Форум KIA Ceed » 1.Обсуждение Кia cee'd » 1.4 Бортовые журналы владельцев Кia Cee'd » Cee'd 1.6 CRDi SW Piston grey (по-моєму...)
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024