Cee'd-клуб Украины
Регистрация | Вход  
[ Новые сообщения · Главная · Фотогалерея · Видеогалерея · Чат · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.1 Встречи клуба Kia Cee’d » 7-я годовщина Клуба (11 октября 2014 года) ((обсуждение, подготовка, встреча, отзывы))
7-я годовщина Клуба (11 октября 2014 года)
torieДата: Среда, 15.10.2014, 09:53 | Сообщение # 261
Одесса-мама
Группа: MODERATOR
Сообщений: 5205
Авто: SY Korando 2.0 DTF AWD 6AT DLX
Зарегистрирован:
15.10.2007
Репутация: 920
Статус: Отсутствует
Будут..у мну температура 39,5-давайте теребить Вовкинсона)

--Мать городов русских!
 
СянДата: Среда, 15.10.2014, 10:51 | Сообщение # 262
Гуру Ceed клуба
Группа: USER
Сообщений: 3374
Город: Ивано-Франковск
Зарегистрирован:
21.06.2010
Репутация: 1173
Статус: Отсутствует
Цитата =MANIAK= ()
недільний вечір встигли випити по пиву у "Десятці" під закриття та потім ще й поїсти у "Ронделі", про який так багато чули
куда у вас влезло то все???????


Слава Нації!!!Смерть ворогам!!!
 
=MANIAK=Дата: Среда, 15.10.2014, 12:08 | Сообщение # 263
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3651
Город: Киев
Авто: KIA Cee'd 1.6 EX+ MT
Зарегистрирован:
29.09.2008
Репутация: 1522
Статус: Отсутствует
Цитата Antonio ()
Але, де ж світлини ?


Викладати посилання на такі сайти заборонено адміністрацію biggrin

Добавлено (15.10.2014, 11:08)
---------------------------------------------

Цитата Сян ()
куда у вас влезло то все???????

Мабуть утрамбовалося, поки до Ронделя пару кілометрів пішки прогулялися biggrin


---> Клубное СТО. Расходники, запчасти, сервис и т.д. <---> Спойлер на Cee'd хетч <---
Ви можите считать эта маим личним капризам. Но я хачю мишью аткривать окна! ...И хочу иконки! Нэ сматря на савэтскую власть! (с)тов. Сталин
Убедительная просьба, если задаёте вопрос в личке, то оставляйте пожалуйста контактный телефон!
 
VOVKINSONДата: Среда, 15.10.2014, 16:16 | Сообщение # 264
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1286
Город: Ивано-Франковск
Авто: CEED 1.6 CRDI LX+ Piston Gray
Зарегистрирован:
28.08.2009
Репутация: 669
Статус: Отсутствует
Цитата torie ()
давайте теребить Вовкинсона)
скоро буде ...


KIA CEED 1.6 CRDI MT LX+ Piston Gray (5K)
Івано-Франківськ
 
mirotvorecДата: Среда, 15.10.2014, 20:04 | Сообщение # 265
Знаток
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 621
Зарегистрирован:
27.03.2008
Репутация: 323
Статус: Отсутствует
Всем Добрый Вечер.

Ребята Спасибо Вам за ГОСТИПРИИМНОСТЬ и ВАШЕ РАДУШИЕ мне с Таней все очень понравилось.
 Прием -банкет,экскурсия,веселуха было просто СУПЕР.
 Сян-Дружище ты просто молодчинка и Все кто принимал участие в подготовке ГОДОВЩИНЫ КЛУБА.


Я за любой кипиш кроме голодовки
 
Dantist1206Дата: Четверг, 16.10.2014, 18:28 | Сообщение # 266
Специалист
Группа: MODERATOR
Сообщений: 880
Город: Киев
Авто: Mitsubishi Outlander 2.2D AT
Зарегистрирован:
12.12.2012
Репутация: 139
Статус: Отсутствует
Ещё раз привет всем и с прошедшим нас праздником!

Отдельное спасибо Франковчанам ещё раз доказавшим что западная Украина очень гостеприимна! 
Замечательная экскурсия по городу, отведали очень вкусного мороженого, прикупили грибов  up

Рад был новым знакомствам!
torie, нашей Арине очень понравилась компания Марины!!! не пожалели что взяли ее с собой, очень довольна поездкой. hands
 
torieДата: Четверг, 16.10.2014, 22:13 | Сообщение # 267
Одесса-мама
Группа: MODERATOR
Сообщений: 5205
Авто: SY Korando 2.0 DTF AWD 6AT DLX
Зарегистрирован:
15.10.2007
Репутация: 920
Статус: Отсутствует
И я ,вроде ,очухалась))
Так Вот:
огромное спасибо организаторам за замечательную годовщину:
Сяну за встречу,поездку "по грибы",эскорт вещей на вокзал и организацию))в-общем за все самое объемное и трудоемкое))  thumbup
Ай-Ти Эксперту за доставку на экскурсию    v
Чуку особое спасибо за пиво и Яремче.А да-еще он на разливе был,а это труд был не легкий.:yahoo:
Матросу просто даже за то,что сидел рядом за столом  wine
Вовкинсону за неутомимый труд фотографа.  snap
Щиро вдячна за гостиність . І нехай ми всеж таки трохи різні,але нас об'єднує клуб, Україна та відкриті серця.

beer specool respect

Гостям-одноклубникам:
Моншери:
-такая вот неожиданная гостья на детском билете)твоя компания всегда приятна,особенно под айриш и Панське пиво))). и пусть таки конец путешествия оказался немного с оттенком серого,но есть позитив: мы таки убедились ,что на западной люди отзывчивее и добрее.В-общем спасибо Львівській залізниці за кадри и фу ОЖД))) wow
Остин:
-ну ты был красавчег просто.гвоздь программы со своим костюмом.спасибо за брелок и магниты.спасибо за доставку в Яремче.Терпеть нас в машине не легко)))
а танці..... up
Натали:
-очень рада тебя была видеть.ты,как всегда-молодчина. С вечера зажигательно,с утра выглядела просто замечательно.Цемки. wiggle
Пы.Сы: стаканы пришлось изымать из номера самостоятельно)))
Миротворцы:
-и с Вами удалось посидеть на лавочке и пообщаться.Рада встрече. booze
Маньяк :
-первый раз пообщались боль-менее плотно и полное разочарование :оказался вовсе не маньяком (шютка).Пасиб за Компанию в Яремче и теплое общение. butcher
Зорба:
-сосед справа,увеселившийся быстро и,вдруг,открывшеееся второе дыхание ночью вне ресторана.Молодчинка.И пообщались и напились)))
Дантисты:
-рада знакомству.девченки наши нашли общий язык очень быстро)Ну ,а когда дети заняты,то и общение родителей на высоте.
Галчонок:
-всегда рада тебя видеть.мега-позитив во всем.Даже зберегла нам клубней до официального старта празднования)))Пасибо!    angel1
Столики:
-с нас причитается)Как-нибудь свидимся на Троещине))Спасибо за Компанию!!! 
Левраны:
-в-общем за компанию и пиво))))  grog
сети:
-спасибо за ламбруску,веселую компанию и особый респект за смелость и силу воли утром)))
Тигры:
-ну тут даже и говорить не о чем: одни танцы и заигрывания с реквизитом чего стоили!! Рада была встретиться снова.   hands

Особое спасибо за ночную компанию на лавочке: Вовкинсону,Зорбе,сети,Тиграм,Галчонку,Моншери,Маньяку,Чуку....ой мож забыла кого)

В-Общем,отлично погуляли и до НОВЫХ ВСТРЕЧ!!!
rockon

Начиналось в Одессе как то так:



с пересадкой и утренним кофе во Львове в 6-00:



а далее прибывали одноклубники:
Дантисты:



сети,галчонок,натали:



зорба,тигр,лю:



остин ..интересно он уже подумывал помыть машину?



ай-ти эксперт:



около ОДА:











Прогулянка містом:















</a>























потім було морозиво по 8 !!!! гривень:















Женя таки решил помыть машину) А время 6-й час! и мы готовы праздновать;)





Тарас что-то недоброе планирует на детской площадке:



Натали,сети.галчонок тоже готовы..а Остин преступно задерживает начало вечеринки:



сети:











Столики:





Миротворцы:



Сяни и Маньяк:



Зорба и я:



2-га половинка Ай-Ти Експерта та Матроси:



Чук та Ай Ти Експерт:



Дантисты:





И Женя таки домыл машину ! wink

















решта більш цікавих фото у Вовкинсона)

Далі Карпати:

































так там поезда ходють:




а Панське пиво пьють тут...сідоводи..решті-зась! ) :







Дякую за увагу! Пропоную наступну зустріч провести більшою кількістю учасників.Запрошуємо й адмінів)) 

Добавлено (16.10.2014, 21:13)
---------------------------------------------
До дому,до хати......


--Мать городов русских!
 
VOVKINSONДата: Пятница, 17.10.2014, 15:40 | Сообщение # 268
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1286
Город: Ивано-Франковск
Авто: CEED 1.6 CRDI LX+ Piston Gray
Зарегистрирован:
28.08.2009
Репутация: 669
Статус: Отсутствует
кто подкажет хороший простой файл-обменник  ?

KIA CEED 1.6 CRDI MT LX+ Piston Gray (5K)
Івано-Франківськ
 
AustinДата: Пятница, 17.10.2014, 22:21 | Сообщение # 269
вольный художник
Группа: MODERATOR
Сообщений: 7515
Авто: сee'd 2,0 MT Abyss Blue
Зарегистрирован:
22.07.2008
Репутация: 1967
Статус: Отсутствует
Дійшла до мене черга сказати декілька слів про враження щодо святкування сьомої річниці та поділитись кількома світлинами.
Звісно, насамперед хочу висловити велику вдячність організаторам цього свята:

Тарасу Сяну за клопоти щодо проживання, замовлення банкету з музичним супроводом. «Легенда» - гарний затишний готель-ресторан в гуцульському стилі з усіма необхідними атрибутами для доброго відпочинку і проживання (мушу вимагати знижку наступного разу за рекламу); стіл був смачний і багатий із доброю горілкою; а також за клопоти щодо зустрічання та трафіку безлошадних клубнів-східняків.

Володі VOVKINSON вельми вдячні за функції касира-оператора, бухгалтера, а також професійного фотографа (своєю чудо-камерою ти всіх сдєлал)). А його дружині Іринці дякуємо за цікаву екскурсію містом (мені особливо цікаво було послухати про ковані скульптури).

Ігору Chook окрема подяка за те що нянькався з нами, гостинно і чемно допомагав виконати забаганки «понаєхавших» : звозив нас до пивоварні добрячого пива «Панське», до мальовничої Яремчі, а під час екскурсії містом з Іринкою розказав багато цікавого про Станіславів.

Також велика дяка двум Володимирам: it-expert та Matros за участь у підготовці свята, та допомогу у перевезенні одноклубників. З Матросом несподівано ми виявилися земляками (родом з одного села на Київщині), було додатково про що поговорити. ))

Окремо хочу подякувати київському одноклубнику Василю Irbisman за виготовлення та своєчасну відправку сувенірів до свята. Сподіваюсь магніти та брелки всім сі вподобали (для москаликів перекладаю: па-а-анравились значт), а також Ігору Чуку за їх доставку до місця святкування.

Оскільки зустріч планувалась у суботу на ранок, до цього моменту треба було бути «огурчиками», тому у веселій компанії Наталі і Тараса Маньяка вирушили у п’ятницю, із перевалом на ніч у Тернополі.

Але перед файним містом була зупинка у місцевому замку Дубно:









Оскільки наші плани щодо пабу в тернопільських «Подолянах» були трохи відкориговані, проте ми з Маньяком і Наталі згодом аж ніяк не пожалкували про те, бо альтернатива виявилася кращою.
Тут хочу написати безліч компліментів і слів подяки нашій г’аздині Галинці galchonok яка гостинно запросила нас на вечерю до себе, накрила щедрий стіл із смачнющіми стравами (по секрету вам скажу, gossip Сергію дуже повезло з дружиною). У Галі вдома ми побачили «масло масляне»: умиротворенних миротворців зі Століками за століком ))). Цією веселою компанією і провели чудовий залишок вечора.

Кажуть, якщо ти заблукав, то до дому тебе може вивести полярна зірка, але не вірте – насправді це може зробити інша зірка – NATALI. Лише завдяки їй два нетверезих тіла були доставлені до місця витрезвління, за що я їй щиро дякую. Там і заночували. За відгуками, хропів не сильно, то й добре.

На ранок ми знов заїхали до гостинної Галі, яка однією рукою накручуючи плойкою кучері, іншою розливаючи каву повернула нас до життя. Після чого, як вже вище сказав Тарас, підманули Галю – забрали з собою, і разом зі Століками-миротворцями диманули на Станіславів.

Далі буде… smile


м. Київ
 
_CKAT_Дата: Пятница, 17.10.2014, 23:35 | Сообщение # 270
Гуру Ceed клуба
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3183
Город: Новая Каховка
Авто: Kia Ceed
Зарегистрирован:
20.04.2010
Репутация: 762
Статус: Отсутствует
Цитата VOVKINSON ()
кто подкажет хороший простой файл-обменник  ?

http://radikal.ru/
http://fastpic.ru/
Хорошо вижу погуляли!!!
Красота везде!!!




Сообщение отредактировал _CKAT_ - Пятница, 17.10.2014, 23:47
 
AustinДата: Понедельник, 20.10.2014, 02:17 | Сообщение # 271
вольный художник
Группа: MODERATOR
Сообщений: 7515
Авто: сee'd 2,0 MT Abyss Blue
Зарегистрирован:
22.07.2008
Репутация: 1967
Статус: Отсутствует
VOVKINSON,  яскраві кадри punk чекаємо на повну версію. smile

Добавлено (20.10.2014, 01:17)
---------------------------------------------

Цитата Austin ()
Далі буде…


Отже, до Франківська колоною синіх під надійним штурманством Галі домчали без пригод, а неподалік від міста нас перехопив Володя Matros, який їхав так швидко, що прапорець на антенці ледве встигав за ним. Вже біля готелю на Тисмениці нас чекали Сян і кумпанія.

Так, torie, маєш рацію: вже тоді почувався трохи ніяково,бо на фоні інших клубнів (особливо господарів свята)  моя машина виглядала так, наче тільки-но прибула зі збирання врожаю цукрових буряків, тому саме ще тоді до мене підступно закралася думка про рятуючу від ганьби мийку.

Нарешті очікувана піша екскурсія містом. Майже травнева тепла погода, +23 із яскравим сонцем зробили її максимально комфортною. Завдяки Ірині дізналися багато цікавого. Розпочали прогулянку з площі поблизу «білого дома», де ще недавно стояли барикади. Там була зроблена колективна світлина учасників зустрічі (див. вище пост Володі Вовкінсона.)

Далі були Вірменська церква, площа Ринок із Ратушою, Майдан Шептицького, собор святої Діви Марії,  «Бастіон» і легендарна «стометрівка». Все це милувало око своєю цікавою неповторною архітектурою.

Наші переміщення були зафіксовані супутниками:


 

 

 



Своєрідною фішкою або візитівкою Станіславова є металеві ковані скульптури, розставлені по його центру.
Щороку, під час фестивалю ковальства на честь його проведення на вулицях міста з’являється  новий витвір ковальського мистецтва.

 

тернополянка Галя та киянка Аня:


«Бастіон»:
 

Сім'я кошачих...


...на яких полює Вовк:


Чук (змовницьки): «Цих туристів треба вже звідси виганяти, які будуть ідеї?»:


Але туристи не поспішали...


…бо Іра цікаво розповідає про нюанси ковальства:


Змушені були перекрити проходи та витискати всіх назовні:


 



 

Легендарна "стометрівка":
 

Подекуди біля дерев у Tigerа прокидалися тваринницькі інстинкти:


Тим часом NATALI занурилась у власні спогади: «Блин, выключила я дома утюг или нет?»


Хлопці на всі боки контролюють обстановку…


...а обстановка навколо була так, нічо:






в рамку і на стінку:


А ще місто здалося компактним, сомасштабним людині, чистим та добре доглянутим. Тобто справжнє європейське містечко.
Скрізь активно ремонтують дороги, при чому не локально латками, а капітально, із суцільною заміною асфальтового покриття.

Отже, моє знайомство з Івано-Франківськом виявилось вельми цікавим, яскравим та в усіх відношеннях теплим.
Ну а потім була «Легенда»…

Далі буде…


м. Київ
 
ЛЮДата: Понедельник, 20.10.2014, 13:40 | Сообщение # 272
Флудобогиня
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 139
Город: Киев
Авто: купе1.6AТ моя ЛЮбимая вишенька
Зарегистрирован:
31.05.2014
Репутация: 56
Статус: Отсутствует
так где же мой реквизит?  cool

на форуме с 27.08.2009
 
VOVKINSONДата: Понедельник, 20.10.2014, 18:32 | Сообщение # 273
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1286
Город: Ивано-Франковск
Авто: CEED 1.6 CRDI LX+ Piston Gray
Зарегистрирован:
28.08.2009
Репутация: 669
Статус: Отсутствует
фотозвіт у кожно в "лічке" - до кого не долетіло - кричіть !

KIA CEED 1.6 CRDI MT LX+ Piston Gray (5K)
Івано-Франківськ
 
torieДата: Понедельник, 20.10.2014, 21:38 | Сообщение # 274
Одесса-мама
Группа: MODERATOR
Сообщений: 5205
Авто: SY Korando 2.0 DTF AWD 6AT DLX
Зарегистрирован:
15.10.2007
Репутация: 920
Статус: Отсутствует
VOVKINSON,
Володь...там 3 файла с одинаковым объемом..я так понимаю,они идентичны? И 4 й ретуш)

Добавлено (20.10.2014, 20:38)
---------------------------------------------
ЛЮ,
фото 9787 )))))))))) ну и еще там де ты его Тарасу предлагала)


--Мать городов русских!
 
AustinДата: Понедельник, 20.10.2014, 23:44 | Сообщение # 275
вольный художник
Группа: MODERATOR
Сообщений: 7515
Авто: сee'd 2,0 MT Abyss Blue
Зарегистрирован:
22.07.2008
Репутация: 1967
Статус: Отсутствует
Цитата VOVKINSON ()
фотозвіт у кожно в "лічке" - до кого не долетіло - кричіть !

Вова, бомбєзна робота! Фотки зі своєї "пукалки" мені тепер соромно далі викладати...


м. Київ
 
VOVKINSONДата: Вторник, 21.10.2014, 00:11 | Сообщение # 276
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1286
Город: Ивано-Франковск
Авто: CEED 1.6 CRDI LX+ Piston Gray
Зарегистрирован:
28.08.2009
Репутация: 669
Статус: Отсутствует
Цитата torie ()
Володь...там 3 файла с одинаковым объемом..я так понимаю,они идентичны?
да они одинаковые. не знаю почему ex зделал три  wink , заливал один.


KIA CEED 1.6 CRDI MT LX+ Piston Gray (5K)
Івано-Франківськ
 
ЛЮДата: Вторник, 21.10.2014, 00:24 | Сообщение # 277
Флудобогиня
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 139
Город: Киев
Авто: купе1.6AТ моя ЛЮбимая вишенька
Зарегистрирован:
31.05.2014
Репутация: 56
Статус: Отсутствует
Цитата torie ()
ЛЮ, фото 9787
вот, а я -то и не помнила такого  biggrin


на форуме с 27.08.2009
 
VOVKINSONДата: Вторник, 21.10.2014, 10:14 | Сообщение # 278
Профессионал
Группа: USER
Сообщений: 1286
Город: Ивано-Франковск
Авто: CEED 1.6 CRDI LX+ Piston Gray
Зарегистрирован:
28.08.2009
Репутация: 669
Статус: Отсутствует
Цитата ЛЮ ()
вот, а я -то и не помнила такого
значить хорошо пішло  smile


KIA CEED 1.6 CRDI MT LX+ Piston Gray (5K)
Івано-Франківськ
 
StolikДата: Вторник, 21.10.2014, 14:04 | Сообщение # 279
ЮМАРЫСТ
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 1082
Авто: 1.6 AT EX black pearl
Зарегистрирован:
31.01.2008
Репутация: 727
Статус: Отсутствует
Всім драсьтє!) Кайфова видалась поїздка. Дуже давно мріяли побувати на Франківщині. От і сумістили)

Спочатку весела дорога з Русланом і Танею, потім приємне та по-домашньому затишне спілкування під Бандерівську горілочку з Сергієм, Галєю і Анєчкою (дуже раді з вами бачитись, у вас неймовірно чудова і гарна сім'я), поки не прийшли Наталія, Женя і Тарас з конякою (після чого затишок перестав бути тихим, але все-рівно приємним))). Далі вже такий рідний готель Акант, де такі зручні ліжка, великі й теплі ковдри та смачні сніданки.

Дорога на Франківськ порадувала красою різнокольорових дерев, прикольних снопів з кукурудзи, жовтими бусіками (то машини))) і боржомі))
Дуже всьо вийшло файно у організаторів. Уклін вам і пляшка, Тарас, Ігор і три Володі)) Дуже були раді звами побачитись, а з кимось познайомитись! 
Тарасу ше окремо вдячні за притулок (нормальна у вас шиншила, я мабуть її все ж перехропів))), бо зовсім не чув)! Жалко, шо Леся втікла так рано і твереза! Але ми наступного разу то доженемо, чи в Києві, чи вже у вас в вашому шикарному будиночку!
Володя, до речі не знаю як ти, а дружина твоя запросила нас в гості, шоби поїхати до Коломиї за вишиванками)), так що чекай).....ггггг Тепер хай подумають всі Володьки, чия ж то дружина нас запрошувала))))
Ну і, звичайно, були дуже раді бачити всіх клубнів та їх половинок (вибачайте, шо не поіменно, але, наскільки мені не зраджує пам'ять, гуляли Франківськ, Тлумач, Тернопіль, Київ і Одеса)!
Зустіч вийшла насиченою, веселою і п'янкою)) Але як завжди всьо швидко минуло і вже дуже хочеться нових зустрічей!

Пи.Си. А свято де? А свято є! Зі святом нас усіх! Слава Українцям!
 
NATALIДата: Среда, 22.10.2014, 22:05 | Сообщение # 280
ЗВЕЗДА
Группа: MEMBER of CLUB
Сообщений: 3243
Город: Одесса-Киев
Авто: KIA Pro-ceed 1,4 MT LX
Зарегистрирован:
10.04.2009
Репутация: 1607
Статус: Отсутствует
С Большим опозданием ,но хочу поблагодарить всех организаторов ,особенно Сяна Тараса , за замечательный праздник .Спасибо всем огромное и Галчонку за гостеприимство и Остину за доставку и Маньяку за игру в карман (массовик затейник)))Все было замечательно и природа и погода ,красивейшие места и замечательные люди ,всем спасибо и конечно экипажу Миротворцев -Столиков за помощь на обратном пути.
 
Форум KIA Ceed » 2.Клуб Kia Cee’d в регионах » 2.1 Встречи клуба Kia Cee’d » 7-я годовщина Клуба (11 октября 2014 года) ((обсуждение, подготовка, встреча, отзывы))
Поиск:

Украинский клуб KIA Ceed большая и дружная семья :)
Copyright ceed.at.ua © 2024